5 patarimai kodėl rinktis vestuves Italijoje

vestuves Italijoje

Kokiems žmonėms patiktų susituokti Italijoje?

Italija yra tokia įvairiapusiška šalis, kad įvairių pomėgių ir skirtingų natūrų žmonės, gali rasti tai, kas jiems yra labiausiai prie širdies ir atšvęsti vestuves Italijoje sau priimtiniausiu būdu – nedvejodama atsako Vilma – vestuvių Italijoje organizatorė.

Skirtingiems žmonėms siūlome skirtingas vestuves Italijoje

Jei norite, kad viena iš gražiausių gyvenimo dienų būtų skirta tik jums, be didelio šurmulio ir lakstymo, tai maži Italijos miesteliai Amalfio pakrantėje, ar ramūs Umbrijos viduramžių miesteliai.

Ten jūs ir svečiai pėsčiomis pasieksite bažnyčią, viešbutį ir šventės vietą nuteiks jaukiai, saugiai, o tausojanti ir visus gaubianti ramybė derinsis su mielu šventiniu bruzdesiu ir naujos pradžios jauduliu.

Tai yra kaip tik ta vieta, kur šauniai vykusias vestuves Italijoje geru žodžiu minėsite kartu su savo šeima ir draugų kompanija, prisiminsite pirmuosius savo bendro gyvenimo kelio žingsnius kupinus meilės ir šilumos.

Romantikos mėgėjams

Komo ežeras

Romantiką mėgstančioms poroms puikiai tiktų Komo ar Maggiore ,o gal Gardos ežerai ir jų salos, būtų tikrai smagi pramoga ir galimybė nudžiuginti savo svečius trumpa dienos išvyka garlaiviu, didingų kalnų apsuptyje. Vėjyje švelniai plevenanti jaunosios suknelė laivo denyje – gražu ir romantiška.

Gamtos mėgėjams

vynuogynai italijoje

Gamtos mėgėjams patiktų Toskanos regionas, ten, kur kiek akys mato driekiasi vynuogynų slėniai, alyvmedžių laukai ir jais vingiuojantys keliai, lydimi tarsi kareivėliai išsirikiavusių kiparisų eilių, kurių virtinė palydės iki mažos kaimo bažnytėlės skirtos jūsų santuokai – malonus klimatas, klegantys svečiai nuostabios gamtos fone.

Didingų Alpių kalnų apsuptyje – kalno viršūnėje – vestuvės Italijoje tiems, kurie nori įamžinti civilinę santuoką čia. Stabtelėkite akimirkai ir įsivaizduokite – didingas Alpių kraštovaizdis, unikalus ir gniaužiantis kvapą, kalnuose gaminami subtilaus Prosecco vynai. Šiuolaikiniai SPA centrai kalnuose – madinga ir populiari pramoga bei poilsis. Jūs esate verti tokios pramogos per savo vestuves!

Nerūpestingoms  poroms

vestuves italijoje papludimyje

Nerūpestingoms  poroms – žydrieji Italijos paplūdimiai, kur santuoką vainikuoja santuoka pakrantėje tiesiog basomis vėjo ir jūros bangų apsuptyje. O gal santuoka  Italijos perlu vadinamoje Elbos saloje?  

 istoriniai paminklai italijoje

O kur dar istoriniai ir kultūriniai paminklai, nepakartojami Italijos miestai tokie kaip Asyžius, Florencija ar prabangioji Venecija. O gal svajojate apie Urban stiliaus vestuves Italijoje?

Jau girdite jaunimo klegesį per linksmą vakarienę istoriniame tramvajuje su pro langus besikeičiančiais Milano vaizdais, mėgaujatės gera energija ir garsiai skambančiu juoku? Tai jus užveda? Tegul ir įvyksta!

Facebook

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Paspaudus mygtuką, atsidarys naujas langas su registracija per Facebook puslapį.

Dalintis:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin