Apie mane

Kiekvieną dieną pradedu su didžiausia padėka viskam – likimui, gyvenimui, vyrui ir visiems kitiems, kaip juos vadinu, laimės dievams už nepakartojamus atradimus ir už galimybę gyventi bei mėgautis Italija.

Savo gyvenime sutikau daugybę žmonių – išskirtinių asmenybių, įvairių sričių profesionalų, kurie, kartais kaip kelionės pakeleiviai, kartais kaip istorijos žinovai, kartais kaip kulinarijos gurmanai – visi savais metodais – išmokė mane mylėti Italiją. Visi šie žmonės mielai su manimi dalinosi šios šalies tradicijomis, papročiais, mažų miestelių, regionų ir didmiesčių istorija. Kažkuria prasme šie žmonės bendros kelionės metu įvairiose srityse man buvo savotiški Italijos degustacijų guru.

Su didžiausiu džiaugsmu galiu pripažinti – pažįstu tikrąją Italiją. Pažinau ją per pojūčius – skonius, kvapus ir jausmus. Pažįstu tikrąją Italiją, nes turiu visas galimybes apkeliauti ją nuo Sicilijos iki aukščiausios Dolomitų viršūnės; nes mėgstu savo pėdomis išvaikščioti kiekvieną jos miestelį; galiu visą tai išgyventi ir išjausti; galiu prie to prisiliesti kasdien… Ir taip jau 25 nuostabūs metai.

Italija – didžiulė šalis, todėl kiekvienas jos regionas kupinas savitų, išskirtinių niuansų.

Kiekviena jaunųjų pora taip pat yra išskirtinė. Dėl to tuoktuvių vietos pasirinkimo ir visais kitais klausimais mes kalbamės asmeniškai. Viskas priklauso nuo to, kokie jūs esate, apie ką svajojate savo tuoktuvių dieną, kaip įsivaizduojate pasakišką ceremoniją. Galbūt tai galėtų būti kalnai ar ežero pašlaitė juose, o gal visą tai nustelbtų nuostabaus grožio ir skaidrumo Italijos jūra ar tiesiog istoriškai svarbi ir savita savo dvasia mažo Italijos miestelio vyninė. Viskas yra įmanoma – tereikia tik susėsti ir kartu aptarti detales.

Sodri, nepakartojama, pilna skonių ir kvapų, stipriai susijusi su gamta ir žodžiais sunkiai nupasakojama italų virtuvė: garuojančios žemės kvapas, jūros gėrybės, pakrančių gaiva – tai tik mažytė dalelė to, ką siūlo ši fantastiška šalis. O kai svajonių vestuves sukuriame būtent čia – rezultatas visuomet pranoksta lūkesčius, kad ir kokie dideli jie bebūtų.

Italija – tai šalis, kurioje gyvenimas skrieja laisvai, nevaržomai, kartais šiek tiek chaotiškai. Tai šalis, kurioje žmonės mėgsta susiburti ir leisti laiką kartu, dažnai be konkrečių įsipareigojimų, planų ar pramogų. Italija – šalis, kurioje gyvenimas teka tiesiog bella vita (aut. past. „gražus gyvenimas“) ritmu.