Vestuvių planavimo ir organizavimo paslaugos Italijoje

Vestuvių planavimas ir organizavimas

Visi svajojame ir įsivaizduojame, kaip turėtų atrodyti toji vienintelė meilės šventė, tačiau gausybė fotografijų, kurias matome socialiniuose tinkluose, įvairūs postai šia tema, draugų atšoktos vestuvės tarsi sukasi mūsų galvoje, sukeldami didžiulį abejonių srautą.
Pasitarę, pabendravę ir kartu išgryninę visas galimybes, suorganizuosime tai, kas bus tik Jūsų, – kas taps nepekartojama ir vienintele Jūsų vestuvių diena itališko Bella Vita ritmo sūkuryje.

Dokumentų paruošimas

Konsultuoju, pateikiu visų reikiamų dokumentų sąrašą. Atstovauju Jus pristatant dokumentus Civilinei ir Bažnytinei santuokai Italijoje.

Vertėjavimas

Pagal Italijoje galiojančius įstatymus, vertėjausiu ir atstovausiu Jums Civilinės ceremonijos metu.

Bažnytinė Santuoka

Išsirinkę iš pasiūlytų bažnyčių jums nuostabiausią, šventės dieną džiaugsitės kunigo lietuvio suteiktu Santuokos sakramentu ir palaiminimu. Kunigo paslaugomis pasirūpinsiu taip pat.

Vieta vestuvių šventei

Kartu aptarsime šventės vietas Italijoje, vilas, restoranus, viešbučius, vietas fotosesijai. Mano patirtis padės jums išsirinkti tai, kas gražiausia Jums.

Fotosesija

Šventės ceremonija, trumpas aperityvas ar smagus pasivaikščiojimas po fotosesijos vietas lydint geriausiam fotografui – svarbiausias vestuvių akcentas.

Dekoras

Kartu sukursime jūsų šventės dekorą. Profesionalų pagalba į jį sudėsime jūsų mėgstamiausius žiedus, o jaunosios puokštė, sukurta Jums, lydės Jus visą dieną.

Meniu

Italija didžiuojasi giliomis maisto tradicijomis, ką jūs bepasirinktumėt šventės puotai, ar tai bus kateringo paslaugos, ar tai bus aukščiausiais Michelin apdovanojimais besididžiuojantis restoranas, o gal jūs rinksitės Italian style, linksmą picų vakarėlį ant baseino krašto? Padėsiu sustatyti šventinį meniu, pasirinkti gardžiausius to regiono tradicinius patiekalus, kad svečiai ilgai prisimintų jūsų šventę.

Komandinis šventės planavimas, organizavimas ir jos koordinavimas

Tam, kad šventės diena praeitų sklandžiai, jums reikės viso pulko tiekėjų. Nesirūpinkite niekuo, – mano surinkta tiekėjų komanda suteiks pačias geriausias paslaugas. Restoranų savininkai, kateringai, muzikantai, automobilių paslaugos, kateriai ar svečių pervežimas – visa tai ir daug daugiau yra mano per ilgus darbo metus įgyta renginių organizatorės patirtis. Visą šią dieną koordinuosiu Aš.

Medaus mėnuo

Jūsų vestuvių šventė - tai tik nuostabios kelionės po Italiją pradžia. Teikiu paslaugas organizuojant povestuvines keliones. Kelionių kryptys, kalnai ar pajūriai, maršrutai, lankytinos vietos, profesionalūs gidai, restoranai, viešbučiai, skaniausias espresso puodelis ar geriausia ledainė miestelyje - tai mano kelionių patirtis.

paslaugos 40 - vilma rapšaitė wedding vestuviu planavimas planuotoja vestuves italijoje organizavimas planuotoja patarimai idejos svente santuoka Como – prabanga ir romantika vienoje vietoje (nuotr. P. Rakštikas)

Kokias Italijos vietas galima rinktis santuokai?

Santuoka Italijoje – plati tema. Šalis yra didžiulė ir viliojanti kiekvieno savo regiono savitumu. Norėdama puikiai suprasti ir įsigilinti į kiekvienos poros poreikius, bendravimo pradžioje aš pateikiu jums kertinius klausimus, kurie padeda išgryninti pageidautinas detales.

Iki šiol pagrindinės mano siūlytos ir dominuojančios lietuvių porų vestuvių vietos migruoja po visą Italiją. Tai ir šiaurinė, ir centrinė, ir pietinė jos dalys:

Šiaurės Italijoje besipuikuojantis, lankytojus iš viso pasaulio traukiantis, didingas, 198 m. virš jūros lygio iškilęs Komo ežeras (Lombardijos regionas, pietinė Alpių pašlaistė);

Amalfio pakrantėje įsikūręs įspūdingas Pozitano miestas, išsiskiriantis aukštuose kalnų šlaituose stūksančiais, švelnių baltos, rožinės, alyvinės bei geltonos spalvos nameliais, kurie visus vilioja pakibusiomis terasomis virš jūros ir siauromis miestelių gatvelėmis, pripildytomis bugenvilijų bei citrinmedžių kvapais. 

Vidurinėje Italijos dalyje esantis, ūkininkų sodybomis viso pasaulio smalsuolius traukiantis, išskirtinai švaria gamta ir skaidria jūra garsus, be galo turtingas meniniu palikimu Toskanos regionas. Ši Italijos vieta, metai iš metų stebina nepakartojamu tipinių produktų skoniu, visoje šalyje vertinamu vynu bei sodriu ir aromatingu alyvuogių aliejumi. Toskanos regionas yra viena didžiulė ir, rodos, nesibaigianti alyvmedžių bei vynuogynų plantacija.  Ši Italijos vieta yra gausi nuostabiais pajūrio ruožais bei salomis, tokiomis, kaip Giglio, Elba, Pianosa, kuriose galima pratęsti buvimo laiką ir suorganizuoti povestuvinę kelionę.

Ligūrijos regione įsikūręs Italijos Rivjeros pakrantės ruožas – Činkve Terė, sudarytas iš penkių kaimų. Tai – vieta, atspindinti unikalią ir autentišką šalies pusę; amą savo grožiu bei didybe gniaužiantys gotikinio stiliaus architektūriniai palikimai.

Aukščiausios kokybės, itin daug klientų dėmesio sulaukiantys, terminiai SPA centrai, žymūs savo karštųjų versmių vandenimis. Šie centrai veikia ištisus metus bei atveria galimybę rinktis net ir ne pačias populiariausias datas santuokai.

Atkreipkite dėmesį, kad esate laisvi bei nevaržomi pasirinkti ir kitas vestuvių vietas. Reikia tik susėsti ir aptarti jūsų poreikius. Esate mielai kviečiami rinktis New destination iššūkį ir šiltuoju, ir šaltuoju metų laiku, pasirenkant ir didžiuosius miestus, savo istorija ir architektūra viliojančius viso pasaulio smalsuolius. 

441 - vilma rapšaitė jaunosios puokštė paslaugos wedding vestuviu planavimas planuotoja vestuves italijoje organizavimas planuotoja patarimai idejos svente santuoka
157 - vilma rapšaitė vestuviu paslaugos wedding vestuviu planavimas planuotoja vestuves italijoje organizavimas planuotoja patarimai idejos svente santuoka-min