VESTUVĖS DVIEMS

Vestuvės dviems Italijoje – galimybė įgyvendinti gyvenimo svajonę gražiausioje pasaulio šalyje. Žemiau rasite keletą pasiūlymų, į kuriuos įeina svarbiausi vestuvių dienos akcentai. Beliks tik pasirinkti jus labiausiai traukiantį regioną.

San Galgano – vestuvių pasiūlymas dviems

Pristatau jums pačią mistiškiausią vestuvių vietą Toskanoje – San Galgano.

Turbūt daugelis žinote legendą apie karalių Artūrą ir jo stebuklingąjį kardą – Ekskaliburą. O ar žinojote, kad tokia stebuklinga istorija garsėja ir įspūdinga vieta Italijoje?

San Galgano abatija – vidurio Italijoje, maždaug 30 kilometrų nuo Sienos, įsikūrusi ypatinga Toskanos vieta. Čia gyva ne tik neįtikėtina gamta bei niekur kitur nematyta architektūra, bet ir tikrų tikriausia šventojo Galgano istorija ir šimtus metų akmenyje įstrigęs jo kardas.

Tai puiki vieta įprasminti savo santykius ir prisiekti amžiną meilę poroms, kurios turi gilų tikėjimą ir ryšį su religija. Tačiau ne ką mažiau San Galgano turėtų žavėti ir tuos, kurie nori susaistyti savo gyvenimus civiline santuoka po atviru dangumi.

Ši vieta taip pat nuostabiai tiks ne tik vestuves, bet ir medaus mėnesį švenčiančioms poroms, kurios domisi istorija, mistika, neįtikėtinais pasakojimais ir relikvijomis.

Skaityti plačiau »

Amalfi – vestuvių pasiūlymas dviems

Ieškantiems tikrosios, autentiškos Italijos, siūlau švęsti jūsų santuoką Amalfi!
 
Amalfio pakrantėje rasite viską, kuo garsėja ši išskirtinė šalis: citrinmedžių ir stiprios kavos aromatais apgaubtus, rodos ant uolos krašto kabančius miestelius su neįtikimo mėlynumo Tirėnijos jūros vaizdu pro viešbučių langus, egzotiškus meniu, neįtikimą gamtą, pietietišką gyvenimo ritmą ir visa, kas kuria Italiją.

Skaityti plačiau »