Santuoka įspūdinguose Alpių kalnuose

Sprendimas susituokti laukinės gamtos apsuptuose gigantiškuose Italijos Alpių kalnuose (kalnai yra įrašyti į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą) paprastai yra būdingas šiek tiek beprotiško polėkio turinčioms ir labai gamtą mylinčioms poroms. Tai – drąsus ir iššūkio sau reikalaujantis sprendimas.

Šiuose Alpių kalnuose be laukinės, žodžiais sunkiai nupasakojamos gamtos atsiveria fantastiški, kvapą užgniaužiantys vaizdai. Santuoka čia reiškia įspūdingą kelionę slėniu, pasiplaukiojimą svaiginančio grožio Braižo ežeru, kilimą į Lavaredo Dolomitų kalnų viršūnes ir santuokos ceremoniją kalnų apsuptyje. O po jos – fotosesiją ir iškylą didingo ežero pakrantėje.

Kvapą gniaužia miškų spalvos, atsispindinčios turkio atspalvio ežero vandenyje bei debesys, suteikiantys stebuklingą atmosferą. Norintiems tuoktis čia reikia tiesiog nebijoti laipioti uolomis. Alessandra, Alberto ir Francesco yra sudėtingo minimalizmo ir lengvos elegancijos fotografai, kuriuos visuomet rekomenduoju savo poroms. Kiekviena jų atlikta fotosesija alsuoja įamžintos šventės intymumu bei  kvapais. Tai retas ir labai delikatus profesionalių fotografų sugebėjimas. Įsitikinti mano žodžiais galite apsilankydami minėtų fotografų internetiniame puslapyje: Alberto Alessandra

Rekomenduotinas laikas tuoktis Alpėse gana ilgas – nuo birželio iki rugsėjo vidurio. Sakyčiau labiausiai tam tinka vidurvasaris, kai visą Italiją apgaubia alinantis karštis. Šioje vietoje ir pačią karščiausią vasaros dieną džiaugsitės nuostabia kalnų miškų gaivuma ir pačiomis gražiausiomis spalvomis. Tai sukuria lygių neturintį grožį, išliekantį visam laikui įamžintose nuotraukose bei vestuviniame filme.

Vestuvės šiame regione – tai nepakartojami, ekstremalūs vaizdai nuo aukščiausios Dolomitų viršūnės bei puiki šventė tradicinėje tirolietiškoje pilyje, didingai stūksančioje kalnų papėdėje bei išdidžiai žvelgiančioje į vynuogynų slėnius.

 

Ar nori, kad Tavo gyvenimo šventę suorganizuočiau aš? Susisiek su manimi dabar. 

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis: