Amalfio pakrantės pavasarinė saulė ir meile spindinti D&V istorija

Amalfio pakrantės pavasarinė saulė ir meile spindinti D&V istorija

Amalfio pakrantės, per maždaug pusmetį, spėjau pasiilgti visa širdimi. Tačiau šiemet sugrįžau į ją su pačiomis gražiausiomis ir ypatingiausiomis emocijomis, nes balandžio 20 dieną „Si“ čia ištarė mano pirmoji šių metų pora.

Išore ir vidumi – visiškai tobuli

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ vestuvės Italijoje _ santuoka užsienyje _ balandis _ Amalfio pakrantė _ SantEustachio _ meilė _ santuoka _ vestuvių organizatorė
Vilma Wedding & Event Planner: Pradėti sezoną tokia šiluma svajoja kiekvienas vestuvinių paslaugų tiekėjas. (Photo: Ilja Sivakoff photography)

Susipažinome su Dovile ir Vitalijumi maždaug tuo metu, kai intensyviai ruošiausi paskutinėms praėjusių metų vestuvėms. Tuo metu nė pagalvojus nebūčiau, kad likus vos savaitei iki paskutiniųjų imsiu planuoti pirmąsias – nuostabūs sutapimai.

Ir nors laiko atrodė ne tiek ir daug, o darbų dar gausybė, bet su mano žmonėmis man be galo sekasi. Jaunieji nuo pirmųjų akimirkų buvo ramūs, atsipalaidavę. Jie visiškai perdavė kontrolę ir nuoširdžiai mėgavosi kiekvienu planavimo etapu.

Jų subtilus humoras, supratingumas, kantrybė ir ta nematoma ugnelė su kiekvienu mūsų pokalbiu augino manyje nuojautą, kad vestuvės bus visiškai tobulos.

Chaotiškas Italijos pavasaris

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė 2022 2023 _ pavasario vestuvės _ pietų Italija _ Amalfio pakrantė
Vilma Wedding & Event Planner: Nuostabiu oru džiaugėsi ir jaunieji, ir svečiai. (Photo: Ilja Sivakoff photography)

Likus vos keletui dienų iki didžiosios dienos, Dovilė juokaudama priminė orų prognozę. Ir nors jaunieji optimistiškai tikėjo, kad lietus – geras ženklas, aš visa širdimi meldžiau, kad šios vestuvės būtų saulėtos. Dar dieną prieš vestuves dangus niaukstėsi, Amalfio pakrantės orų prognozė nežadėjo nieko gero.

Ir tik įsivaizduokit, su kokia drebančia širdimi kėliausi vestuvių rytą pažvelgti pro langą. O ten – lyg užsakyta – giedras dangus ir aukštai spindinti balandžio mėnesio saulė.

Naujo gyvenimo rytas

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ Sant'Eustachio _ vestuvių istorija _ vestuvės užsienyje _ civilinė santuoka Italijoje _ Amalfio pakrantė _ Ravello _ Scala _ fotosesija parke _ vestuvių organizatorė
Vilma Wedding & Event Planner: Jie negalėjo vienas nuo kito atplėšti akių, kaip ir visi juos tądien pamatę. (Photo: Ilja Sivakoff photography)

Rytas, be to, kad lydimas pasakiškai gražaus oro, buvo įprastas – su virpančia energija jaunosios kambaryje ir visiška ramybe jaunojo. Tačiau tai buvo tik jų pirmosios naujo gyvenimo dienos rytas. Jų laukė visa diena Amalfio pakrantėje ir visas likęs gyvenimas kupinas meilės, įspūdžių ir begalinio juoko.

Akinamai balta suknelė, stilingas kostiumas, kreminėmis rožėmis padabinta puokštė ir didžiulės, laimės kupinos šypsenos. Štai ir viskas – jie buvo pasiruošę.

„Si“ šimtmečius menančioje vietoje

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ vestuvės italijoje _ santuoka užsienyje _ vestuvių organizavimas planavimas koordinavimas italijoj 2022 2023 _ Amalfio pakrantė _ Sant'Eustachio
Vilma Wedding & Event Planner: Sant’Eustachio visiškai atitinka senovės romantika persmelktos vietos aprašymą. (Photo: Ilja Sivakoff photography)

Šią vietą įsimyli daug kas, bet dažniausiai prieš apsispręsdami bent minimaliai pasvarsto ir kitus variantus. Būna net ir tokių porų, kurios vestuvių organizavimo eigoje „persikrausto“ ne tik iš vietos į vietą, bet ir iš regiono į regioną.

Na, o Dovilė su Vitalijumi, jei ką ir žinojo prieš pradėdami mūsų bendrą darbą, tai savo santuokos vietą. Dar pirmuosiuose laiškuose buvo eilutė: „Vienareikšmiškai – Basilica di Sant’Eustachio“.

Vos 5 minutės Amalfio pakrantę raizgančiais laipteliais, keletas žingsnelių ir mes jau buvome jų išsvajotoje vestuvių lokacijoje.

Į meilės sūkurį!

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė - vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė _ Italija _ vestuvės Italijoje _ santuoka užsienyje _ Sant'Eustachio _ Amalfio pakrantė _ peitų Italija
Vilma Wedding & Event Planner: Ilgai ir laimingai mano pirmajai 2022-ųjų šeimai! (Photo: Ilja Sivakoff photography)

Amalfio pakrantė tikrai užburia, bet linkiu jums bent kartą gyvenime pamatyti žmones, kurių svajonė ką tik išsipildė. Tai, ką išvydau Dovilės ir Vitalijaus santuokos akimirką jų išsvajotame Sant’Eustachio buvo visiškai nežemiška. Visų susirinkusių širdys dainavo, šokinėjo ir salo nuo jų tikrų emocijų, spinduliuojančio jausmo ir meile degančių akių.

Ačiū, mielieji, kad padovanojote man tokį nepaprastą startą 2022-ųjų metų vestuvių sezonui ir linkiu, kad kiekviena jūsų bendro gyvenimo diena prasidėtų ir baigtųsi su tokiomis pačiomis kerinčiomis emocijomis, kokiomis pasipuošę buvote jūsų didžiąją dieną.

 

Dovilė ir Vitalijus

Vestuvių planuotoja – Vilma Wedding & Event Planner

Vestuvių stilius – modernus boho

Spalva – balta/kreminė

Fotografas – Ilja Sivakoff Photography

Ceremonijos vieta – Amalfio pakrantė, Basilica di Sant’Eustachio

Šventinės vakarienės vieta – autentiškas itališkas restoranas su vaizdu į jūrą

Vestuvių vaišės – tradicinis itališkas meniu

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė Italijoje _ bažnytinė civilinė santuoka užsienyje _ nemokama konsultacija _ Amalfio pakrantė 1
Vilma Rapšaitė – jūsų svajonių vestuvių organizatorė Italijoje. (Photo: Ilja Sivakoff photography)

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis: