Vestuvių organizatorė: santuokos Italijoje sėkmė slypi mažose detalėse

Vestuvių organizatorė: santuokos Italijoje sėkmė slypi mažose detalėse

Vestuvių organizatorė – yra didelis darbas ir atsakomybė. O jei ką tikrai sužinojau per savo ilgą ir labai spalvingą vestuvių organizatorės gyvenimą, tai, kad:

  • nėra vienos tiesos,
  • nėra konstantų,
  • negalima sudėti visų porų į vienus rėmus ir
  • maži dalykai yra be galo svarbūs.

Tie maži dalykai gali iš pirmo žvilgsnio atrodyti ne tik nereikšmingi, bet net ir nereikalingi. Tačiau tiesa ta, kad būtent iš mažų dalykų susideda ne tik mūsų kasdiena, šventės, bet ir visas gyvenimas.

Darbai išdėstyti laike

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvių dekoras Italijoje _ santuoka vestuvės užsienyje _ vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė _ Vilma Rapšaitė _ Amalfio pakrantė
Vilma Wedding & Event Planner: Kiekvienas darbas vestuvių organizavimo procese turi būti atliktas laiku ir tinkamai tam, kad jūsų šventė būtų sklandi ir be rūpesčių. (Photo: Ilja Sivakoff photography)

Kartais atrodo, kad per sezoną pabendrauju su visų tipų žmonėmis. Nuo pačiu uždariausių iki pačių iškalbingiausių, nuo pačių ramiausių iki trokštančių šventės ligi paryčių ir dar visokių visokių. Tačiau dar niekuomet nesutikau nė vieno tokio, kuriam nebūtų svarbus aiškiai apibrėžtas planas.

Dirbdama su savo poromis visuomet stengiuosi nuo pirmųjų akimirkų visus svarbiausius darbus teisingai ir aiškiai išdėlioti laike. Tai padeda jauniesiems jaustis saugiau, užtikrinčiau, o svarbiausia – stebėti progresą. Kartais žinojimas, kad niekur nevėluoji tampa pačiu geriausiu streso malšinimo būdu.

Trumpi ir ilgi pokalbiai

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ vestuvės Italijoje_ santuoka užsienyje _ vestuvių organizatorė planuotoja koordinatorė _ Sant'Eustachio _ Amalfio pakrantė
Vilma Wedding & Event Planner: komunikacija – svarbiausia vestuvių organizavimo dalis. Juk negalėsiu jums suorganizuoti svajonių vestuvių, jeigu nežinosiu jūsų norų. (Photo: Ilja Sivakoff photography)

Vestuvių organizatorė, visų pirma, yra jūsų atramos taškas vestuvių Italijoje planavimo procese. Aš ne tik atsakau į techninius klausimus apie įstatymus ir taisykles, bet kartu ir tam trumpam laikotarpiui tampu jūsų patarėja, paguoda, pagalba ir drauge.

Būtent todėl labai mėgstu su jumis pasikalbėti. Nesvarbu ar kalbėsime ilgai, ar užtruksime vos porą minučių, bet jau iš jūsų balso tono aš galiu suprasti, ar viskas gerai. Ir jeigu negerai, ieškosiu to negerumo ir nenurimsiu, kol nenurimsite jūs.

Vestuvių organizatorė – didelių ir mažų svajonių pildymui

Vilma Wedding & Event Planner vestuvės po atviru dangumi Italijoje _ santuoka užsienyje _ dekoras _ santuokos planavimas organizavimas koordinavimas 2022 2023 _ Vilma Rapšaitė
Vilma Wedding & Event Planner: Net pačios mažiausios smulkmenėlės gali tapti dideliu prisiminimu. (Photo: Ilja Sivakoff photography)

Šalia didelių ir aiškių dalykų man labai svarbu, kad jūs galėtumėte laisvai pasidalinti ir savo mažomis svajonėmis. Juk vestuvės jūsų ir būtent ši šventė turėtų būti labai autentiška bei pilnai atspindėti jūsų porą bei būsimą šeimą.

Norite šeimos židinio, šokio su tėčiu, o gal tiesiog visuomet svajojote Italijoje suvalgyti šios šalies desertą? Sakykite! Nes tokios smulkmenėlės kartais gali būti išpildomos vos vieno skambučio pagalba, bet laimės jos suteikia visam likusiam gyvenimui.

Yra tūkstančiai tų mažų detalių, nuo dekoro stiliaus iki batelių, nuo vestuvių vietos iki muzikos, kurie jungdamiesi vienas su kitu pildo visas jūsų vestuvių Italijoje svajones. Todėl kviečiu jus pasikalbėti nemokamos konsultacijos metu ir tikiu, kad kartu sukursime pasakos vardo vertą šventę.

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė Italijoje _ bažnytinė civilinė santuoka užsienyje _ nemokama konsultacija _ Amalfio pakrantė 1
Vilma Rapšaitė – jūsų svajonių vestuvių organizatorė Italijoje. (Photo: Ilja Sivakoff photography)

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis: