Ar santuoka dviese dar populiari?

Ar santuoka dviese dar populiari?

Santuoka dviese labai išpopuliarėjo dar 2020 metais. Tuomet, kai į vestuves užsienyje nebegalėjo susirinkti didelė svita. Tam, kad nereikėtų skirstyti svečių į „vertus“ ir „nevertus“ atvykti, jaunieji tiesiog rinkosi savo meilę atšvęsti dviese ir visą energiją bei laiką skirti tik vienas kitam.

Tokios mikro vestuvės man buvo visiška naujiena, bet tokia nuostabi, jauki ir intymi, kad įsimylėjau ją nuo pačių pirmųjų tokio stiliaus vestuvių. Bet dabar jau pasiekėme 2022 metus, kuomet valstybių sienos atsivėrė, situacija stabilizavosi ir įmanomos įvairios vestuvių ceremonijos. Tuomet jauniesiems, trokštantiems privatumo, kyla klausimas, ar santuoka dviese dar vis populiari?

Intymumo poreikis niekur nedingo

Vilma Rapsaite Wedding Vestuves Italijoje Organizavimas planavimas planuotoja como lake komo ezeras italija 16
Vilma Wedding & Event Planner: Vestuvės tik dviese reiškia, kad viskas laikas ir dėmesys bus skirtas tik jums. (Photo: Ilja Sivakoff Photography)

Per pastaruosius keletą metų teko susipažinti su begale įvairių jaunųjų. Vieni jų – plepūs, nuolat besišypsantys ir aplink save buriantys minias. Kiti – tylūs, ramesni, konservatyvūs. Ir tai labai nuostabu, nes visos poros negali būti vienodos.

Todėl nė kiek nekeista, kad ir šiais metais atsiranda porų, kurias domina būtent santuoka dviese, kažkur labai gražioje ir uždaroje Italijos vietoje. Jiems nesinori didelio šurmulio, pulko svečių ir papildomų išlaidų. Visą savo laiką jie pasiryžę investuoti tik vienas į kitą.

Santuoka dviese = stabilus biudžetas

Vilma Wedding & Event Planner _ Sant'Eustachio _ Amalfio pakrantė _ Inga ir Rokas _ vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė _ Vilma Rapšaitė _ vestuvės Italijoje rudenį
Vilma Wedding & Event Planner: Jau po pirmojo mūsų pokalbio galėsiu pasakyti apytikslę jūsų santuokos kainą, jeigu tuoksitės tik dviese. (Photo: Egles studio – Photography)

Santuoka dviese Italijoje jaunuosius žavi ne tik savo intymumu ir laiku tik dviese egzotiškoje šalyje, bet ir stabiliu biudžetu. Jeigu planuojantys vestuves su svečiais, kartais turi mažesnių ar didesnių piniginių paklaidų dėl svečių skaičiaus, paskutinės minutės nedalyvavimo ar dalyvavimo pranešimų, tai planuojantys vestuves tik dviese savo biudžetą žino iš anksto.

Aš jums jau po pirmojo pokalbio galiu pasakyti, kokios išlaidos Italijoje jūsų lauks atsižvelgiant į tai, kuriame Italijos kampelyje vyks jūsų šventė. Taip yra todėl, kad dažniausiai santuoka dviese būna be vidurnakčio akcentų, aiškiai apibrėžtais restorano patiekalais, konkrečiu fotografo darbo laiku ir pan.

Kartais mažiau yra daugiau

Vilma Wedding Vestuves Italijoje Organizavimas planavimas planuotoja como lake komo ezeras italija 2022 2021 santuoka dviese
Vilma Wedding & Event Planner: Tik judviejų vestuvės gali tapti mažyčiu, bet gyvenimus keičiančiu nuotykiu. (Photo: Ilja Sivakoff Photography)

Kad ir kaip esu už tėvų, senelių ir pusseserių dalyvavimą vestuvėse, kartais jauniesiems jie sukelia ne visai teigiamas emocijas. Tiesa ta, kad tik patys jaunieji gali nuspręsti, kas ir kodėl turėtų dalyvauti jų šventėje ir jeigu jie renkasi santuoką tik dviese, vadinasi tai buvo jų sprendimas, kurio gailėtis tikrai nereiktų.

Kartais mažesnės, jaukesnės, neperkrautos veiklomis ir svečiais vestuvės būna kur kas įsimintinesnės, malonesnės ir mielesnės. Todėl žinokite, kad mažos ar visiškai be svečių vykstančios vestuvės tikrai vis dar yra labai madingos. Aš mielai jas jums suorganizuosiu pačioje gražiausiose pasaulio šalyje – Italijoje.

Vilma Rapsaite vestuviu organizatore ir planuotoja Italijoje Lietuvoje Ispanijoje Portugalijoje Graziausios vestuves pasaulyje lietuvoje
Vilma Rapšaitė – jūsų svajonių vestuvių Italijoje organizatorė. (Photo: Ilja Sivakoff Photography)

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin