Vestuvių dienos planas: ar tikrai reikia viską sustyguoti?

Vestuvių dienos planas: ar tikrai reikia viską sustyguoti?

Vestuvių dienos planas atrodo savaime suprantamas darbas vestuvių organizatorei, bet galbūt ne kiekviena pora supranta jo svarbą ir prasmę. Tam, kad jums taptų aiškiau, kas tai ir kodėl tai itin svarbu jūsų santuokai Italijoje, dalinuosi keletu savo minčių.

Kas įeina į vestuvių dienos planą?

Vilma Wedding & Event Planner _ Kalabrija _ vestuvės Italijoje _ vestuvių dienos planas _ dienotvarkė _ santuokos organizatorė planuotoja koordinatorė _ Vilma Rapšaitė _ vestuvės 2022 2023
Vilma Wedding & Event Planner: Į planą įeina viskas nuo pasiruošimo ir santuokos iki šventinės vakarienės ir vakaro kulminacijos. (Photo: Pierpaolo Perri studio)

Ne, šventės planas tikrai nėra kiekvienos jūsų sekundės suskaičiavimas ir sudėliojimas. Tačiau tai nepadaro jo mažiau svarbiu.

Į šį planą įtraukiam nuotakos ir jaunojo pasiruošimo laiką, ceremoniją, fotosesiją ir vakarienę. Jeigu vestuvėse bus numatyta daugiau veiklų, rekomenduojama įtraukti ir jas. Taip ne tik jūs, bet ir jūsų svečiai žinos, kada ko laukti.

Vestuvių dienos planas reikalingas ne tik jums

Vilma Rapšaitė _ Vilma Wedding & Event Planner _ Italija Kitaip _ Ilja Sivakoff photography _ Vestuvių dienos planas
Vilma Wedding & Event Planner: Nepamirškite, kiek daug žmonių sujungia jūsų šventė. Jiems taip pat reikia žinoti, kada būti pasiruošus. (Photo: Ilja Sivakoff photography)

Savaime suprantama, kad šventinės dienos planas yra labai svarbus jauniesiems ir jų svečiams bei šventės koordinatorei. Tačiau nepamirškite, kiek daug žmonių prisideda prie jūsų šventės įgyvendinimo.

Jūsų vestuvių dienos planas bus labai naudingas ir vizažistei, ir restoranui ar vilai. Taip ir šventės dalyviai, ir rengėjai galės susidėlioti savo laiką teisingai ir niekas neliks laukti.

Kaip su logistika?

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ vestuvių dienos planas _ santuoka šiaurės Italijoj _ kateris _ laivas _ transportas _ logistika Italijoje _ vestuvių organizavimas koordinavimas 2022 2023
Vilma Wedding & Event Planner: Vestuvių dienos logistika Italijoje yra labai spalvinga, todėl svarbu ją sudėti į tikslų grafiką. (Photo: Gfoto)

Nepamirškite, kad net mažiausi atstumai vis tiek kainuoja. O jų kaina paprasta – vestuvių dienos laikas. Todėl labai svarbu teisingai susidėlioti vestuvių dienos planą tam, kad ir dienos logistika būtų kiek įmanoma sklandesnė.

Juk tikrai nebūsite patenkinti, jeigu jūsų katerio ar automobilio vairuotojas vėluos. Lygiai taip pat, vairuotoją sutrukdys, jeigu teks ilgai laukti jūsų. Todėl bendrai sutartas konkretus laikas vienai ar kitai kelionei gali padėti išvengti streso vestuvių dieną.

O jeigu planas neišdegtų?

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ vestuvės Italijoje _ santuoka užsienyje _ vestuvių italijoj planuotoja organizatorė koordinatorė 2022 2023
Vilma Wedding & Event Planner: Vestuvių dieną gali nutikti bet kas, todėl visada svarbu turėti šalia žmogų, kuris yra pasiruošęs padėti bet kokioje situacijoje. (Photo: Egles Studio – Photography)

Tikrai gerai žinau, kad nuotakos, o kartais ir jaunikiai, iki paryčių nesudeda nė bluosto, nes nuolat mintyse suka klausimus „ar jau tikrai viskas paruošta?“ ir „o kas jeigu kažkas nepavyks?“.

Bet juk, mielieji, tam jūs ir turite mane. Mano darbas buvo viską sustyguoti taip, kad jūsų diena praeitų be menkiausio trukdžio. O jeigu gyvenimas imtų ir pakištų koją, tai pažadu, kad jūs nė nepajaustumėte. Juk visą dieną jus lydėsiu visose situacijose – tikrai išspręsiu problemas, kad ir kokios jos bebūtų.

Jūsų darbas vestuvių dieną – atsipalaiduoti ir puošti Italiją meile pripildytomis šypsenomis. Visa kita palikite man.

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ profesionali vestuvių planuotoja Italijoje _ renginių organizatorė užsienyje _ vestuvės Italijoje _ San Eustachio _ Amalfi _ Toskana _ Umbrija
Vilma Rapšaitė – jūsų svajonių vestuvių Italijoje organizatorė. (Photo: Ilja Sivakoff Photography)

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis: