Autentiškos vietos

Autentiškos vietos civilinei santuokai Italijoje

Autentika – raktinis žodis, kuriuo vadovaujuosi organizuodama kiekvienos poros vestuves. Na, o civilinei santuokai Italijoje turime ne vieną vietą puikiausiai atspindinčią šį terminą. Belieka pasirinkti.

Lago di Como Teresio Olivelli

Šiaurinėje Italijos dalyje, Tremezzo savivaldybėje, yra tokia vieta, kurią vietiniai vadina Olivelli parku. O jame – Como ežero bangų skalaujamas ir į didingus kalnų siluetus žvelgiantis apvalus balkonėlis po atviru dangumi. Būtent čia, jaukiai ir intymiai, galite sumainyti aukso žiedus tik dviese ar su didesne svita.

Po ceremonijos niekur neskubėkite, nes 18-tame amžiuje įkurtas parkas su įspūdingais fontanais, dvigubais laiptais ir egzotiška augmenyje, mielai jus priglaus fotosesijai bei aperityvui.

San Galgano abatija

Toskana – mistikos, viduramžių ir pačios tikriausios Italijos pripildytas regionas su kilometrais besidriekiančiais vynuogynais ir vingiuotais keliukais įrėmintais žaliaisiais kiparisais. O juose įsiterpę vyno ūkiai ir abatijos pasakoja pačias įspūdingiausias istorijas.

Viena šių ypatingų abatijų yra skirta jauniesiems, kurie trokšta išskirtinės ir savitos vietos civilinei santuokai Italijoje – San Galgano. Ši bestogė bažnyčia mena 14 amžių, o jos architektūros nesupainiosite su niekuo kitu. Ši magiška vieta ne tik priims jus ištarti gyvenimo „Si“, bet ir čia pat, tarp kolonų, pradėti vestuvinę fotosesiją.

Sant’Eustachio bazilikos griuvėsiai

Persikeliant kiek labiau į Pietus – į spalvingąją Amalfio pakrantę – galime atrasti ne vieną ypatingą bei autentišką vietą civilinei santuokai Italijoje. Tačiau viena įspūdingiausių ir daugiausiai širdžių pavergusi yra didingasis Sant’Eustachio.

Tarp alyvmedžių ir citrinmedžių jaukiai žvelgianti į jūros tolius Scalos miestelyje stūkso kadaise buvusi viena įspūdingiausių ir gražiausių Amalfio respublikos bažnyčių. Šiandien čia – civilinės santuokos vieta, su įspūdingomis kolonomis ir bestikliais langais žvelgiančiais į miestelį apačioje. O tuo pačiu ir magiška vieta jūsų vestuviniai fotosesijai tiek prieigose, tiek iš paukščio skrydžio.

Giardini Principessa di Piemonte

Nuklystant kiek tolėliau Amalfio pakrantės gatvelėmis, į muzikos ir gamtos miestelį Ravelį, čia aptiksime Pjamonto princesės sodus. Pasidabinęs tūkstančiais margaspalvių žiedų, fėjų burtais papuoštas ir apžvelgiantis neaprėpiamus tolius šis parkas vis dažniau tampa jaunavedžių pasirinkimu civilinei santuokai.

Kas dažniausiai suvilioja ištarti gyvenimo „Si“ šioje vietoje? Turbūt galimybė pasijusti it debesyse ir amžiną meilę prisiekti apsuptiems gražiausios augmenijos, kuri puikiai pasitarnaus magiškų kadrų kūrimui tiek jums dviems, tiek ir kartu su būriu draugų bei artimųjų.

Sorrento Chiostro di San Francesco

Amalfio pakrantė – anuomet didinga respublika, o šiandien vienas didžiausių traukos centrų įkvėpimo ieškotojams – glaudžia ir jūros ošimo užburtą Sorrento miestelį. Būtent čia keturis šimtus metų gyvuoja Chiostro di San Francesco.

Buvusio vienuolyno architektūra yra nuostabi Baroko ir keleto kitų stilių samplaika, o vidinis kiemelis apsuptas smaragdine augmenyje primena pasakose aprašomas stebuklingas vietas, kur princas ir princesė išgyvena tikrosios meilės bučinį. Romantika ir ramybe persmelktas kiemelis gali ir jums tapti vieta amžinos meilės pradžiai ir civilinei santuokai Italijoje.

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis: