Vestuvės Amalfio pakrantėje – pasakiška gamta ir prabanga

Vestuvės Amalfio pakrantėje – pasakiška gamta ir prabanga

Aš nuolat kalbu apie Italijos autentiškumą ir jos nepaprastą atmosferą tik išsukus iš pagrindinių gatvių bei nutolus nuo turistinio šurmulio. Bet štai yra šioje šalyje tokia vieta, kur viskas dera it taip ir turėjo būti. Vestuvės Amalfio pakrantėje – nepaprasta šventė apsupta turistų, bet kiekviename žingsnyje laiminama ir tikrų itališkų emocijų.

Pietietiškas šurmulys

Jeigu norisi pamatyti ir pajusti tikrąją Italiją, tai pietuose įsitaisiusi Amalfio pakrantė bus tikras džiaugsmas jūsų akims ir širdims. Na, o tinkamai pasirinkus vestuvių datą, čia galėsite mėgautis dar ir nepaprastais orais bei šiltu jūros vandeniu.

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ santuokos organizatorė _ vestuvės Amalfyje _ turistai _ jaunoji _ vestuvės Italijoje
Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ santuokos organizatorė _ vestuvės Amalfyje _ turistai _ jaunoji _ vestuvės Italijoje

Tačiau šiluma čia užplūsta ne tik gatves, bet ir itališką sielą, todėl vos prasidėjus sezonui siaurutės gatvelės prisipildo lauko staliukais, raudonais motoroleriais ir garsiai besišnekučiuojančiais vietiniais. Patikėkite, su balta pūsta vestuvių suknele jūs tikrai neliksite nepastebėta ir nepagirta. Vietiniai siųs karščiausius sveikinimus ir linkėjimus, o garsiau už viską girdimi „Bella!“ lydės iki pat santuokos vietos ir atgal.

Egzotika ir natūralumas

Jeigu Šiaurės Italija lietuvaičius gali nustebinti savo kalnų didybe, tai pietuose esantys regionai tikrai pamalonins kur kas kvapnesniais ir spalvingesniais vietinės gamtos akcentais. Pavyzdžiui, vestuvės Amalfio pakrantėje yra tiesiog neįsivaizduojamos be šviežutėlių geltonskruosčių citrinų, kurios čia tampa ir stalo dekoru, ir puokštės elementu.

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvių dekoras su citrinom _ bažnyčios puošimas _ Vilma Rapšaitė _ vestuvės Italijoje
Vilma Wedding & Event Planner: Amalfio pakrantė žavi savo nepaprasta gamta, kuri dovanoju nepamirštamą šventės dekorą.

Tačiau šalia egzotinių vaisių šis regionas dar turi tūkstančius neišpasakyto grožio žiedų, kuriais pripildyti tiek prabangiausi parkai, tiek ir, rodos, niekuo neypatingos šalutinės gatvelės. O kai visa ši žiedų magija stoja į vieną paveikslą su ramiai tyvuliuojančia dangaus žydrumo jūra, tai jūsų nuotraukos Villa Cimbrone balkonėlyje ar parke be abejonės taps tikrais atvirukais.

Kino filmo vertos vestuvės Amalfio pakrantėje

Italija tokia spalvinga ir kupina meilės, kad ne vienas kino režisierius ją pasirinko tobulos poros istorijos fonu. Štai garsusis „La Dolce Vita“, „Ieri, ogi, domani “ ir dar daugelis kitų kino juostų su gražiausiais Italijos aktoriais, ne vieną žiūrėjusį privertė pasvajoti apie tokią laimę, kokia matoma ekrane. Tai štai vestuvės Amalfio pakrantėje gali išpildyti šią svajonę su kaupu.

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvės Amalfio pakrantėje _ Vilma Rapšaitė _ santuoka Italijoije _ vestuvių planuotoja _ koordinatorė _ organizatorė _ jaunieji
Vilma Wedding & Event Planner: Ravello parke fotosesijos būna pačios spalvingiausios ir tikrai – įsimintiniausios.

Išskirtinė architektūra tiek civilinei, tiek ir bažnytinei santuokai, žydromis gėlėmis padabinti balto porceliano indai, gyvos gėlės ir vaisiai ant stalų bei šventės muzikai pritariančios bangos. Ši vieta apjungia du svarbiausius akcentus – prabangą ir nesuvaidintą laisvumo pojūtį. Todėl yra tiesiog sukurta visoms nuotakoms, kurios ieško vėjelio plaukuose, plačių šypsenų, blizgios suknelės ir daug daug emocijų su tuo vieninteliu – savo svajonių Marčelo.

Išties, sunku apibūdinti vestuves Amalfio pakrantėje tik žodžiais, todėl linkiu kiekvienam iš jūsų jas pamatyti savo akimis ir pajusti savo širdimis.

vestuvesitalijoje.com vilmawedding.com vilma rapšaitė rapsaite wedding vestuviu planavimas planuotoja vestuves italijoje organizavimas planuotoja patarimai idejos svente santuoka
Vilma Rapšaitė – jūsų svajonių vestuvių Italijoje organizatorė ir koordinatorė

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin