Bažnytinė santuoka

Bažnytinė santuoka Italijoje

Bažnytinė santuoka Italijoje pastaraisiais metais išgyvena tikrą Renesansą. Vis daugiau ir daugiau porų nori savo meilę prisiekti prieš Dievą, o jeigu jūs esate vieni jų, aš su dideliu džiaugsmu padėsiu jums šią svajonę įgyvendinti.

Vietos pasirinkimas

Itin religingoje Italijoje, deja, ne kiekviena bažnyčia priims kitataučius santuokos sakramentui. Tačiau turime visą puokštę vietų, kur bažnytinė santuoka bus galima: nuo kalnais papuoštos šaurės iki citrinomis kvepiančio Amalfio.

Vienintelės vietos iš populiariųjų sąrašo, kur galima tik civilinė santuoka yra kalnai bei Lago di Como. Tačiau nereikia nusivilti, nes tikrai turiu ką pasiūlyti ir be jų.

Laikas pasiruošimui

Jeigu civilinei santuokai dokumentus paruošite maždaug per savaitę, tai bažnytinė santuoka Italijoje pareikalaus kur kas daugiau laiko. Būtent dėl šios priežasties visuomet rekomenduoju pradėti bažnytinės santuokos organizavimą likus ne mažiau nei 6 mėnesiams iki numatomos vestuvių dienos.

Dokumentai

Civilinės metrikacijos skyriaus dokumentus, reikalingus jūsų santuokai, susiruošite maždaug per savaitę. Aš jums padėsiu gauti tinkamas formas, pateiksiu pavyzdžius ir asmeniškai pasirūpinsiu, kad šiame etape nekiltų kliūčių.

Bažnytinius dokumentus turėsite aptarti ir pasiruošti kartu su savo parapijos kunigu. Jis padės užpildyti visas formas, gauti reikiamus sakramentus ir pats pasirūpins dokumentų perdavimu į Italiją.

Didžiausi privalumai

Jeigu išties visuomet svajojote apie bažnytinę santuoką, tai ją organizuoti Italijoje yra net keletas privalumų, kurių nepavyks paneigti:

  • Santuoka turi visą teisinę galią Lietuvoje – nereikės susituokti dar kartą
  • Jums neprireiks vertėjo, nes santuokos sakramentą suteiks kunigas lietuvis
  • Galėsite pasirinkti nuo mažulyčių jaukių bažnytėlių iki didingų miestų katedrų
  • Galime suorganizuoti ne tik santuoką, bet ir išpažintį prieš ją
  • Santuoką stebėti ir suprasti galės net ir jūsų seneliai, nes viskas vyks lietuvių kalba

Svarbu žinoti

Bažnytinė santuoka Italijoje pareikalaus ne tik kiek daugiau laiko dokumentų paruošimui, bet ir atsakingesnio požiūrio į aprangą. Rekomenduoju nesirinkti trumpų, didelėmis iškirptėmis, atvirais pečiais, perregimų ar kitaip provokuojančiai atrodančių suknelių modelių. Pažeidus aprangos kodą, kunigas turi teisę jūsų paprašyti ne tik prisidengti, bet ir neįleisti jūsų ar jūsų svečių, kurie neatitinka standarto, į maldos namus.

 

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin