Fotosesija Italijoje: kur ir ar visada verta investuoti?

Fotosesija Italijoje: kur ir ar visada verta investuoti?

Fotosesija Italijoje yra tiesiog privaloma! O per savo darbo praktiką, ne tik turėjau progos suorganizuoti vestuves ir jų fotosesijas, bet ir tik fotosesijas be santuokos. Kodėl? Šis klausimas gali kilti tik tuo atveju, jeigu niekuomet nesilankėte šioje šalyje. Juk Italija – vienas gražiausių pasaulio kampelių, kur kiekviena nuotaka nusipelnė savo nuotraukos. Tik štai, mano nuomone, ne visur ir ne visada verta išleisti didelius pinigus, kai ir be jų įmanomi kvapą gniaužiantys kadrai.

Šiaurinė Italija

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvių planavimas organizavimas koordinavimas _ fotosesija Italijoje _ Vilma Rapšaitė _ Como _ Maggiore _ šiaurė
Vilma Wedding & Event Planner: Komo, Maggiore ar bet kuris kitas šiaurės ežeras pasiūlys ypatingas fotografijų lokacijas, net ir neviršijant biudžeto. (Photo:  Ilja Sivakoff Photography )

Turbūt jūsų, kaip ir mano, socialiniai tinklai per vasarą lūžo nuo įvairiausių kadrų iš draugų ir giminaičių atostogų. O didžioji dalis jų – iš mylimo Komo. Nekeista, nes šį gražuolį ežerą pasiekti ne tik paprasta viešuoju Italijos transportu nuo didžiųjų miestų, bet ir be galo verta dėl ypatingų vaizdų visur aplink.

Tačiau Lago di Como garsėja ne tik kalnais ir smaragdinėmis bangelėmis, bet ir kartais kosmosą pasiekiančiomis fotosesijų vilose kainomis. Ar verta? Jeigu tikrai turite atliekamų pinigų ir visą gyvenimą svajojote apie vestuvines nuotraukas it iš mados žurnalo puslapių, tuomet be ginčų – taip. Bet jeigu jūsų svajonėse yra fotografijomis atskleisti ypatingą šią vietą gaubiančią atmosferą ir įamžinti savo meilę, tuomet sustokite.

Komo ežero pakrantė, kaip ir bet kuri kita vieta Italijoje, turi begales siauručių, gėlėmis ir istorija išpuoštų gatvelių, didžiulių fontanų arba pigių ar visai nemokamų parkų, kuriuose tikrai turėsite progą apsilankyti ir įsiamžinti neskriaudžiant biudžeto. O ką jau kalbėti apie aperityvą kateryje, kurį užfiksavus, vėją plaukuose galėsite justi ir po daugelio metų.

Vidurio Italija

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvės užsienyje _ santuoka Italijoje _ Toskana _ Umbrija _ vidurio Italija _ vestuvių planavimas organizavimas koordinavimas
Vilma Wedding & Event Planner: Toskana ar Umbrija gali padovanoti ypatingas fotosesijas tiesiog čia pat, miestelio aikštėje. (Photo: MOKO Photography)

Toskana, o gal Umbrija ima suktis galvoje pradėjus ieškoti tos tikrosios, gražiosios, viduramžių miesteliais ir abatijomis nusagstytos vidurio Italijos? Taip, čia viso, kas geriausia Italijoje, namai. O tuo pačiu, ir nuostabi fotosesija Italijoje nusimato būtent čia.

Senove alsuojantys pastatai, istoriją pasakojantis grindinis, miestų ir meistelių gatvės kupinos šurmulio, stogų ir stogelių horizontai iš balkonėlių, o svarbiausia – akimis neaprėpiami miškai, vynuogynai ir kiparisų giraitės. Ir visa tai, o gal net ir truputį daugiau, įamžinti jūsų vestuvinėje fotosesijoje įmanoma visiškai už dyką arba tik už simbolinį mokestį.

Fotosesija Italijoje piečiau ir šilčiau

Vilma Wedding & Event Planner _ Amalfio pakrantė _ Vilma Rapšaitė _ vestuvių planavimas organizavimas koordinavimas 2024 2025 _ santuoka užsienyje
Vilma Wedding & Event Planner: Amalfio pakrantėje gausu ne tik pigių parkų apsilankymams, bet ir nemokamų gatvelių fotosesijai. (Photo:  Ilja Sivakoff Photography )

Amalfio pakrantė ir jos legendomis tapę miesteliai – viena populiariausių vestuvių krypčių pastaruosius dvejus metus. Jeigu nežinote kodėl, skubu pasufleruoti, kad būtent ši vieta turi patį ilgiausią vestuvių sezoną. Čia organizuojame vestuves ir vėlyvą gegužę, ir ankstyvą spalį, o dažniausiai rekomenduoju Amalfio pakrantę ne tik dėl to, kad čia ilgiausiai išsilaiko maloni šiluma, bet ir todėl, kad ji pirmoji apsipila žiedais ir paskutinė juos paleidžia.

Ar čia gausu mokamų fotosesijų parkuose ir vilose? Žinoma! Bet, kaip ir Komo ežero pakrantėje, pakviesiu jus apgalvoti savo biudžetą. Fotosesijų erdvės šiame regione tikrai nėra labai brangios (ar bent jau didžioji dalis jų), o nuotraukos – stulbinančios. Tačiau, jeigu jūsų noras yra čia sutaupyti, tuomet kviečiu susipažinti su mano geriausiais fotografais, kurie jus pavedžios tokiomis gatvelėmis, kurių nerastų paprasti turistai, o prisiminimus užfiksuosite autentiškai itališkus ir džiuginsiančius ilgus metus.

Jeigu sunku apsispręsti, ar nežinote, ką pasirinkti, kviečiu jus pokalbiui. Esu tikra, kad kartu atrasime patį geriausią sprendimą, kad jūsų fotosesija Italijoje būtų nepamirštama.

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvės Itlijoje _ santuoka užsienyje _ Toskana _ Como _ Maggiore _ Amalfio pakrantė _ Umbrija _ vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė Vilma Rapšaitė
Vilma Rapšaitė – jūsų svajonių vestuvių planuotoja Italijoje

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis: