Itališkos vestuvės prie Šiaurės ežerų

Itališkos vestuvės prie Šiaurės ežerų

Itališkos vestuvės gali būti tokios įvairios – romantiškos, prabangios ar net ekstremalios. Tačiau Šiaurinėje šalies dalyje, kur susijungia itališka aistra ir šveicariška ramybė, kur užburia masyvūs kalnai horizontuose ir tyvuliuojantys ežerai, santuoka tampa itin ypatinga.

Lago di Como

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvės Ittalijoj _ santuoka užsienyj _ vestuvių planavimas organizavimas koordinavimas 2024 2025 _ Vilma Rapšaitė
Vilma Wedding & Event Planner: Prabanga ir išskirtinumu alsuojančios civilinės santuokos šalia Komo ežero. (Photo:  Ilja Sivakoff Photography )

Per pastaruosius keletą metų Lago di Como, arba lietuviškai Komo ežeras, išgarsėjo kaip niekada anksčiau. Čia ne tik gausu aikčiojančių turistų, bet ir netrūksta įvairiausių, didesnių ir mažesnių šeimų švenčių.

Itališkos vestuvės čia itin išlaikytos, prabangios, papuoštos šilku ir baltomis gėlėmis. Dažniausiai jaunieji renkasi švęsti vienoje iš daugelio šalia šio ežero įsikūrusių vilų, kurios garsėja ne tik ypatinga Holivudo žvaigždžių kaimynyste, bet ir nepaprastą istoriją saugančiais interjerais.

Svarbu tik paminėti, kad būtent prie Komo ežero nederėtų svajoti apie bažnytinę santuoką. Taip, bažnytėlių čia yra, tačiau jos nelinkę priimti kitataučių santuokai. Būtent todėl Lago di Como gali būti karūnuojamas civilinių santuokų sostine, kur didįjį „Si“ pasirinktinai galėsite ištarti įspūdingoje viloje, ant vandens pakibusiame balkonėlyje ar net ežero bangelių skalaujamoje gražiausioje parko vietoje.

Savaime suprantama, kad prabangios vilos ir išpuoselėti parkai gali tapti ne tik jūsų santuokos ar šventės vieta, bet ir atverti nematytas galimybes fotosesijai. Nuo Villa Balbianello iki siaurų gatvelių pakeliui ar tiesiog čia pat, su taure Prosecco skriejant virš ežero bangų kateryje – nuotraukos atima žadą.

 Lago Maggiore

Vilma Wedding & Event Planner _ Lago Maggiore _ šiaurės Italijos ežerai _ vestuvės Italioj _ Vilma Rapšaitė _ planavimas organizavimas koordinavimas 2024 2025
Vilma Wedding & Event Planner: Romantiškas ir jaukus Maggiore ežeras priima bažnytinei santuokai. (Photo: Egles studio – Photography)

Galbūt ne toks populiarus tarp turistų, todėl ir išskirtinis, didysis Šiaurės Italijos ežeras Lago Maggiore taip pat mielai priima ne vieną šio krašto energija sužavėtą porą. Kitaip nei prie Komo, čia nesutiksime tiek daug garsenybių ar smalsuolių, tačiau nei kiek nepritrūksime džiugių itališkų „Bravo!“

Itališkos vestuvės čia kiek laisvesnės, romantiškesnės. Jeigu šalia Komo visuomet rekomenduoju rinktis klasiką, tai Maggiore to nei kiek nereikalauja. Būtent todėl šį kraštą taip myli poros ieškančios ežerų, bet ne Holivudinių vilų. Kur būtų galima įtraukti tiulį ir spalvas, o santuoką lydėtų itališka šiluma.

Maggiore didysis išskirtinumas, visgi, nėra tik mažesni turistų srautai. Čia visuomet rekomenduoju tuoktis poroms, kurios trokšta bažnytinės santuokos Italijoje. Baveno miestelyje yra nuostabaus grožio bažnyčia su dar gražesniu kiemeliu, o iš už kampo atsiveria ir niekur kitur nerandami didžiojo ežero vaizdai.

Na, o kad netrūktų autentikos ir išskirtinumo, tai ežero viduryje stūkso trys salos – Isola Bella, Isola dei Pescatore ir Isola Madre. Pastaroji yra pati didžiausia, tačiau jus fotosesijai pakviesiu ne į ją, o į jos sesę Bella. Isola Bella garsėja nepaprasto grožio sodais ir parkais, gėlių žiedais bei ypatingais baltaisiais povais. Na, o Isola dei Pescatore (žvejų sala) visuomet yra mano sąrašo viršuje, siūlant vakarienės vietą, dėl jų išskirtinių ir visuomet šviežių žuvies patiekalų.

Esu tikra, kiekviena šiaurinę Italijos dalį pamilusi įsimylėjėlių pora atras šių ežerų pakrantėse savo meilės namus. Tačiau jeigu pasirinkti sunku ar kirba kita mintis ir idėją, kviečiu pasikalbėti ir jau netrukus pradėti jūsų vestuvių Italijoje organizavimą kartu.

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvės Itlijoje _ santuoka užsienyje _ Toskana _ Como _ Maggiore _ Amalfio pakrantė _ Umbrija _ vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė Vilma Rapšaitė
Vilma Rapšaitė – jūsų svajonių vestuvių Italijoje organizatorė

 

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin