Jaunikio įvaizdis

Keičiantis visuomenės nuostatoms jaunikio įvaizdis tampa vis svarbesne vestuvių planavimo dalimi.

jaunuju ivaizdis

Tradiciškai daugiausiai dėmesio yra skiriama jaunosios garderobui ir įvaizdžiui, tačiau šį kartą norėtume kalbėti apie jaunikį.

jaunojo batai ir laikrodis

Nors gali pasirodyti, jog vyro įvaizdis sustoja ties kostiumu, tačiau besiruošiant vestuvėms teks apmąstyti smulkiausias detales: šukuoseną, sąsagas, batus, kaklaraiščio pasirinkimą, marškinių stilių ir t.t. Apžvelkime, ką šiam 2020-ųjų metų sezonui siūlo vienas iš itališkosios mados virtuozų.

Jaunikio įvaizdis pagal C.Pignatelli

jaunikio ivaizdis

2020-ųjų metų jaunikio įvaizdis – tai stiliaus harmonija, kurioje elegancija slypi detalių išpildymo tobulume. Stiliaus kūrimas prasideda mėlynos spalvos kostiumu, reprezentuojančiu rafinuotumą ir nesenstančią itališką klasiką

Būtent šias vertybes atspindi C.Pignatelli mados namai. Pastaroji kolekcija yra skirta mylintiems tradicinę prabangą. Jos gimimą įkvėpė garsiausios 60-ųjų ir 70-ųjų metų vyriškojo stiliaus ikonos.

jaunikis italija vestuves

Aprangoje yra išryškinama nekonformistinė, pasaulietiška ir begėdiškai žavi asmenybės pusė. Svarbiausia – atskleisti detales ir aukščiausios klasės kokybę.

Jaunavedžio stiliaus akcentai

vestuviu atributika

Kolekcijoje jaunavedžio stilius balansuoja tarp harmonijos ir maišto, persismelkusio roko ir to laikmečio kino dvasia.Tai skirta tiems, kurie nori eleganciją ir klasiką pateikti unikaliu būdu.

jaunikio ivaizdis italija

C.Pignatelli rekomenduoja plaukus sutepti vašku ir sušukuoti atgal, rinktis rafinuotus siluetus, kuriuose dominuoja vilna, mohera ir įmantri šilko apdaila, flokuoti įspaudai ir individualūs personalizuoti žakardai. Taip suteikiant ikoniško 70-ųjų žurnalo viršelio nuotaiką.

Jaunikio įvaizdis

jaunikio pasiruosimas

2020-ųjų metų jaunikio įvaizdis užduotis jaunavedžiams, kurią išspręsti padės mados industrijos specialistai.

jaunojo stilius

C.Pignatelli siūloma prabanga tiks maištininkui su charakteriu, po ceremonijos į povestuvinę kelionę savo mylimąją ketinančiam išsivešti prabangiu klasikiniu automobiliu.

italiskos vestuves

O bohemiškoms, svajingesnio įvaizdžio poroms, kurios mieliau rinktusi VESPA mopedą tiks boho stilius, kuriam būdingos šviesios spalvos ir laisvesnio kirpimo kostiumas su laisvai užrišta kaklaskare.

Taip pat, žaismingos petnešos ar languoti marškiniai. Kartu raskime ir sukurkime vestuvių pasaką, kurią prisiminsite visą gyvenimą.

Kaip teigia C.Pignatelli – „Esame nulipdyti iš tos pačios materijos, iš kurios gimsta ir svajonės”.

Norite ir jūs savo meilės priesaiką tarti Italijoje? Susisiekite su manimi. Pagarbiai Jūsų Vilma.

Sekite mus – Facebook “Vilma Wedding & Event planner”

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Paspaudus mygtuką, atsidarys naujas langas su registracija per Facebook puslapį.

Dalintis:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin