Romantiška Italija – vaizdai, kurie išliks ir po penkiasdešimt metų

Romantiška Italija yra viena geidžiamiausių atostogų vietų pasaulyje. Čia jus pasitiks nuostabios pajūrio žvejų gyvenvietės. Viena aišku, romantiška Italija paliks neišdildomą įspūdį.

romantiška italija

Italijoje gyvenanti Vilma – vestuvių ir kitų švenčių organizatorė – pasakoja apie čia verdantį gyvenimą. “Tie, nuo turistų akių paslėpti peizažai. Kas dieną nutylantis ir vakare pabundantis vietinių gyvenimas.

Kortomis pliekiantys ir gatvę stebintys italai, garsiai pro langus šūkaujančios moteriškės, siauros, aukštyn žemyn vingiuojančios gatvelės ir tarp namų džiūstantys skalbiniai, seni automobiliai ar “bella” garsiai šūktelintis vaikinas, pralėkdamas ant “Vespa” motorolerio, fontane žaidžiantys vaikai – vaizdai, bus tokie patys dar ir po penkiasdešimt metų. Štai, ta tikroji, nesuvaidinta, romantiška Italija.

Italija įkvepia kurti filmus ir rašyti romanus

Romantiška Italija

Romantiška Italija ir šalies istorijos virtusios filmais ar romanai. Viena iš priežasčių tai ir filmų, ir knygų istorijos. Dabar juos galima būtų pavadinti „freelančeriais“ arba nuomonių formuotojais – legendiniai personažai, neatsiejami nuo Italijos istorijos – Sophia Loren ir Marcello Mastroiani.

italija vestuvės

Jie perteikė aistringą meilę filme „Vestuvės Itališkai“. Jie kūrė meilės istorijas: rytinis ekspreso puodelis, du įsimylėjėliai ir įdomūs kaimynai. Kiekvienas aplankęs šią šalį pripažins: romantiška Italija yra šalis, kuri paliks stiprias emocijas net didžiausiam skeptikui.

Tikroji ir nesuvaidinta Italija ten gyvenančių akimis

Vestuvių organizatorė Vilma, jau daug metų padeda poroms organizuoti savo didžiąją šventę – vestuves Italijoje. Apie Italiją Vilma žino labai daug ir su dideliu malonumu jomis dalinasi su savo svečiais ir klientais. Turistams Italija atrodo vienaip, o kokia ji išties?

Romantiska-Italija

“Romos aikščių turistų šurmulys ir jas kviečiančių užeiti padavėjų balsai, susiliejantys su kavinėse pateikiamo ekspreso kavos puodelių muzika. Milaną gaubiantis rūko šydas, su pasislėpusia saule. Šis miestas toks inovatyvus, bėgantis ir norintis būti priekyje.

vestuviu planavimas italijoje

Čia daug turistų, daug guru, daug madas diktuojančių blogerių, daug žinovų, žinančių kaip reikia gyventi.Štai, ta tikroji, nesuvaidinta romantiškoji Italija” – savo įspūdžiais dalinosi Vilma.

Kalbant apie turistines zonas, ši šalis itin svetinga turistams. Didelis skirtumas, kai pamatai šalį kaip konvejerinis turistas ar kaip draugas. Vilma – tai žmogus, kuris pasirengęs jums padėti suorganizuoti jūsų šventę šioje šalyje ir supažindinti jus, su tikrąja, nuo turistų akių paslėpta, Italija.

Facebook: Vilma wedding & event planner

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Paspaudus mygtuką, atsidarys naujas langas su registracija per Facebook puslapį.

Dalintis:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin