Kaip gimsta svajonių vestuvės Italijoje?

Kaip gimsta svajonių vestuvės Italijoje?

„Svajonių vestuvės Italijoje“ yra tokia skirtinga mintis kiekvienai porai, kad suruošti jai apibrėžimą būtų turbūt neįmanoma. Vieni tą dieną įsivaizduoja, kaip intymią dviejų šventę kažkur Amalfio pakrantės glėby, o kiti – laisve ir bohemija alsuojantį vakarėlį su artimaisiais bei draugais Toskanos kalvelių viduryje. Kad ir kaip šią šventę piešia jūsų fantazija, esu tikra, kad bus lengviau visa tai paversti realybe, jeigu žinosite, kas sudaro tas svajonių vestuves Italijoje.

Kokios yra jūsų svajonės?

Vilma Wedding & Event Planner _ svajonių vestuvių Italijoje organizatorė Vilma Rapšaitė _ Amlfio pakrantė
Vilma Wedding & Event Planner: Pirmiausia – sužinokite savo svajonę, kad galėtumėte ją iškomunikuoti planuotojai. (Photo:  Sivakoff Photography )

Minutei prisėskite ir pagalvokite, kokios yra tos jūsų svajonių vestuvės Italijoje. Kokia atmosfera ten gyvena, kokios spalvos vyrauja, kas jus supa, kokie garsai, kvapai ir skoniai tądien turėtų jus lydėti, kad pasiektumėte tobulumą.

Aptarkite tai kartu su partneriu ir prieikite vieningų sprendimų. Na ir labai svarbus žingsnis – nepamirškite jų užsirašyti.

Kas jus lydės šioje kelionėje?

Vilma Wedding & Event Planner _ bažnytinė civilinė simbolinė santuoka užsienyje _ vestuvės Italijoje _ palanavimas organizavimas koordinavimas
Vilma Wedding & Event Planner: Planuotoja jums padės įgyvendinti norus greitai ir paprastai. (Photo:  Sivakoff Photography )

Ne, nekalbėkime apie mamas ir draugus. Savaime suprantama, kad jūsų artimieji bus šalia, jei tik jiems leisite, ir iš visų jėgų jus palaikys. Tačiau čia kur kas svarbiau yra išties profesionali pagalba – žmogus, kuris suorganizavo ne viena dešimtį vestuvių Italijoje ir gali jums padėti ne iš nuogirdų, o iš patirties.

Tam, kad surastumėte sau tinkamą vestuvių planuotoją Italijoje, rekomenduoju peržvelgti darbų portfolio, atkreipti dėmesį, kiek vestuvių šis žmogus jau turi savo sąraše, kokios jos buvo. O dar geriau, jeigu atrasite valandėlę pokalbiui ir leisite sau tikrai suprasti, ar šis žmogus kitapus ekrano yra jūsų svajonių vestuvių Italijoje organizatorius.

Neskubėkite ir laikykitės plano

Vilma Wedding & Event Planner _ vetuvių planavimas organizavimas koordinavimas Italijoje 2024 2025 _ Amalfio pakrantė _ Vilma Rapšaitė
Vilma Wedding & Event Planner: Skubėjimas jūsų niekur nenuves – laikykimės plano.  (Photo:  Sivakoff Photography )

Kartu su vestuvių organizatore sudarysite organizavimo planą, nusimatysite biudžetą ir įmokų kalendorių, apsvarstysite galimybes ir įsivertinsite lūkesčių realumą. Todėl neužbėginėkite įvykiams už akių anksčiau laiko.

Jau ne vieną kartą sakiau, kad rinktis servetėlių spalvą, kai neturime pasirinkę šventės regiono, būtų kiek absurdiška. Na, o yra ir tokių užskubėjimų, kurie gali kainuoti ne tik jūsų laiką, bet ir papildomus pinigus. Tad įsiklausykite į tai, ką jums sako ir rekomenduoja organizatorė. Laikykitės numatyto plano, o kilus klausimams juos užduokite. Patikėkite, visur suspėsite, o kai negalvosite apie milijoną reikalų vienu metu, tai ir sprendimai bus kur kas kokybiškesni bei vedantys link tikrų svajonių vestuvių.

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės procesu

Vilma Wedding & Event Planner _ svajonių vestuvės Italijoje _ bažnytinė civilinė simbolinė santuoka užsienyje _ Vilma Rapšaitė _ Italija
Vilma Wedding & Event Planner: Atsiplanaiduokite, nes įtampa čia nepadės. (Photo: Egles studio – Photography)

Įsitempimas – pirmas žingsnis ne link svajonės, o link perdegimo. Svajonių vestuvės Italijoje bus pasiekiamos ir įmanomos tik tada, jeigu sugebėsite atsipalaiduoti ir nusiraminti.

Jau turite vestuvių organizatorę, su ja aptarėte visas savo svajones ir norus, o ji paruošusi jums planą. Ko dar panikuoti? Kam apkrauti save ir savo būsimą vyrą ar žmoną bereikalingais darbais ir niekučiais, kai viskuo bus pasirūpinta su laiku? Pasitikėkite manimi, savimi ir savo sprendimais bei pabandykite pasimėgauti visu šiuo nepakartojamu procesu.

Ramybė šventės dieną

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė Vilma Rapšaitė _ Amalfio pakrantė _ vestuvės Italijoje _ santuoka užsienyje
Vilma Wedding & Event Planner: Ramybė širdyje yra pirmas žingsnis link pačios gražiausios dienos. (Photo:  Sivakoff Photography )

Visas organizavimo procesas yra ilgas ir gali būt net kiek varginantis, laukiant, kada gi pagaliau išauš tos svajonių vestuvės Italijoje. Tačiau sulaukus tos ypatingos dienos kartais emocijos paima viršų ir nesvarbu, kaip idealiai viską sudėliojome į stalčiukus, viskas ima iš jų virsti būtent tą dieną, kurią jums labiausiai reikia ramybės.

Įkvėpkite, iškvėpkite ir prisiminkite, kad nei keli lietaus lašai, nei dužus šampano taurė ar namuose pamiršti auskarai negali jums sugadinti šios dienos. Kodėl? Nes jūs tuokiatės su mylimiausiu žmogumi žemėje pačioje gražiausioje šalyje. Viskas, ko jums reikia jau yra čia. Belieka tik išgerti tą puodelį tikro itališko espresso, apsirengti ir tvirtai bei užtikrintai ištarti savo gyvenimo „Si“.

Svajonės yra tai, kas gyvena mumyse. Viskas, visiškai viskas, pirmiausia priklauso nuo mūsų požiūrio. Tad jeigu širdyse ir mintyse tą dieną puoselėsite ramybę, aš pažadu padaryti ką tik reikės, kad ši diena pačiais įspūdingiausiais prisiminimais lydėtų jus likusį gyvenimą. Žinoma, jeigu tik leisite man prisidėti prie jūsų svajonių šventės organizavimo.

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė Vilma Rapšaitė _ civilinė simbolinė bažnytinė santuoka užsienyje _ Amalfio pakarnatė _ Toskana _ Komo
Vilma Rapšaitė – jūsų svajonių vestuvių planuotoja Italijoje.

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin