Vestuvių planuotoja Italijoje – 4 dalykai, padėsiantys išsirinkti geriausią

Vestuvių planuotoja Italijoje – 4 dalykai, padėsiantys išsirinkti geriausią

Vestuvių planuotoja Italijoje yra itin atsakingos, daug dėmesio, kruopštumo ir atsidavimo reikalaujančios pareigos. Tačiau ne visos planuotojos yra vienodos, ne visų jų darbo metodai ir praktikos sutampa su jūsų, o kartais tiesiog pritrūksta savitarpio supratimo. Todėl išsirinkti žmogų, kuris lydės jus iki didžiojo „Si“ reikėtų atsakingai. Kviečiu paskaityti mano patarimus, į ką verta atkreipti dėmesį.

Praktika ir portfolio

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvių planavimas organizavimas kooridnavimas Italijoje 2024 2025 _ Amalfio pakrantė _ Vilma Rapšaitė _ civilinė bažnytinė santuoka
Vilma Wedding & Event Planner: Vestuvių planuotojo praktika dažniausiai gerai atsispindi jo socialiniuose tinkluose – užsukite ir pasižvalgykite. (Photo:  Ilja Sivakoff Photography )

Jeigu vestuvių planuotoja Italijoje yra nauja, nors tai tikrai nereiškia, kad ji kažkuo blogesnė, deja, gali stokoti žinių, praktikos ir kontaktų. Todėl čia jums patiems reikia išgryninti savo norus ir poreikius, nes jeigu pakanka tiesiog paprastutės santuokos, galbūt tik simbolinės, be pramogų ir ypatingų veiklų bei turint omenyje galimas nesėkmes – puiku. Greičiausiai čia net ir kažkiek sutaupysite, tačiau gerokai teks padirbėti patiems ir susitaikyti su galimais nesklandumais santuokos dieną.

Kita vertus, jeigu ieškote tikro profesionalo, kuris galėtų savarankiškai pildyti jūsų norus, padėtų, nukreiptų tinkama linkme ir gelbėtų ieškant teisingiausių sprendimų – jums reikia žmogaus su patirtimi. Geriausiai patirtys atsispindi socialiniuose tinkluose, Google paskyrose, interneto svetainėje. Apžiūrėkite atsiliepimus, peržiūrėkite nuotraukas ir pasidomėkite buvusių vestuvių skaičiumi. Taip, ne visada ši informacija bus tiksli ir tikslinga, tačiau ji leis susidaryti bent pirminę nuomonę.

Ar pavyko susisiekti?

Vilma Wedding &Event Planner _ vestuvių planavimas organizavimas koordinavimas 2024 2025 Italijoje _ santuoka užsienyje _ vestuvių planuotoja _ Amalfio pakrantė
Vilma Wedding &Event Planner: Visi esame žmonės ir kartais nespėjama, o kartais – tiesiog atostogaujame. Tačiau vestuvių planuotoja privalo jums atsakyti. Nesulaukus atsakymo itin ilgai tai gali būti blogas ženklas. (Photo:  Ilja Sivakoff Photography )

Tai, kad paslaugos tiekėjas, o šiuo atveju – vestuvių planuotoja – jums neatsako į jūsų raštu pateiktas užklausas, dar nereiškia nei, kad ji labai užsiėmusi ir darbuojasi, nei, kad jus ignoruoja. Tačiau ilgai nesulaukiamas atsakymas gali indikuoti, kad žmogus, su kuriuo mėginate susisiekti neprioritetizuoja vestuvių organizavimo.

Žinoma, būna visokių situacijų. Juk ir aš kartais atostogauju, būnu išvykusi, neturiu interneto ar tiesiog nutinka gyvenimas. Tačiau visuomet į pirmines jūsų užklausas bus atsakoma ne vėliau nei per vieną ar dvi darbo dienas. Jeigu ne aš pati, tai mano asistentė būtinai su jumis susisieksime, atsakysime į klausimus, į kuriuos atsakyti galėsime ir pakviesime tolimesniam bendravimui.

Užduokite klausimus ir klausykitės atsakymų

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė Italijoje Vilma Rapšaitė _ pagalba jauniesiems 2024 2025 _ santuoka užsienyje
Vilma Wedding & Event Planner: Klausimai ir atsakymai padeda ne tik gauti informaciją, bet ir pažinti žmogų, su kuriuo bendraujate. (Photo:  Ilja Sivakoff Photography )

Klausimų-atsakymų taktika yra vienas iš būdų patikrinti, ar vestuvių planuotoja turi kompetencijos išties suorganizuoti jūsų šventę taip, kaip jums norisi. Todėl būtinai registruokitės į konsultaciją, jeigu tokia galimybė yra, ir užduokite visus jums rūpimus klausimus, apie jūsų būsimą šventę Italijoje.

Tuo pačiu, nepamirškite klausytis atsakymų ir jų argumentavimo. Tikrai yra didelė tikimybė, kad išgirdę atsakymą nenudžiugsite, nes jis bus ne toks, kokio tikėjotės. Tačiau klausykitės, kas seka po to. Kokį paaiškinimą neigiamam atsakymui turi žmogus, su kuriuo bendraujate? Ar tai asmeninė nuomonė ar tikra ir reali patirtis bei bandymas išgelbėti jus nuo neteisingų sprendimų? Šį pirmąjį pokalbį ir gautą informaciją įvertinkite ne tik kritiškai, bet ir savikritiškai.

Ar jaučiate ryšį su šia vestuvių planuotoja Italijoje?

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvių planavimas organizavimas koordinavimas 2024 2025 _ Vilma Rapšaitė _ Toskana _ santuoka užsienyje
Vilma Wedding & Event Planner: Sklindanti energija ir ryšio kūrimas yra vienas svarbiausių kriterijų, nes su vestuvių planuotoja teks dirbti ilgokai. (Photo:  Kristina Chéri Photography)

Jokia čia ne paslaptis, kad per gyvenimą sutinkame šimtus, o greičiausiai net ir tūkstančius skirtingų žmonių. Vieni jie, rodos, lyg seniai matyti draugai, su kuriais net pirmą kartą matantis pokalbis mezgasi natūraliai, bendrauti lengva ir paprasta. Kiti gi – visiškai neatitinka jūsų skleidžiamos energijos ir niekaip nepavyksta surasti bendrų taškų.

Jeigu nei laiškuose, nei konsultacijos metu ryšys neužsimezgė – viskas gerai. Taip kartais nutinka ir niekas dėl to nėra kaltas. Tiesiog šis žmogus nėra jūsų vestuvių planuotoja. Kita vertus, jeigu pajutote ryšį, jeigu akivaizdu, kad susikalbate, o besiklausant planuotojos vis labiau norisi nedelsiant pradėti darbus – sveikinu atradus savo pagalbą šiame kelyje į ypatingą jūsų dieną.

Labai tikiuosi, kad po pokalbio su manimi, jau greit sugrįšite pasiruošę bendradarbiauti ir kartu sukurti kai ką nuostabaus šioje nepaprastoje šalyje.

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis: