Santuoka kerinčioje Amalfio pakrantėje

Linos ir Mariaus santuoka.

Tai buvo itin šeimyninės vestuvės, kuriose dalyvavo visa šeima, brolių ir seserų vaikai bei vaikaičiai, mažosios pamergės. Visa šeima susirinkusi iš Anglijos ir Lietuvos, draugai iš svečių šalių. Buvo ašarų, palinkėjimų ir juoko, daug jaunimo, klegesio, šokių ir linksmos muzikos iki paryčių.

Žvelgdama iš paukščio skrydžio pro atvirą langą į gražiausią Amalfio pakrantę jaunoji savo kambaryje iš ryto ramiai ruošėsi gražiausiai savo gyvenimo dienai. Svečiai neskubėdami lėtu žingsneliu žavingu Ravellio miesteliu leidosi link centrinės katedros. Ceremonija buvo nepaprastai jausminga su džiaugsmo ašaromis ir nuoširdžiausiais palinkėjimais, baltus žiedlapius barstė giminaičių vaikai.

Emocijų sūkurio apgaubta Lina, prieš ištariant lemtingąjį TAIP, susigraudinusi ilgai svajojo prie bažnyčios laiptų, žengiant altoriaus link priversdama išriedėti ne vieną tikrą džiaugsmo ašarą susirinkusiųjų veiduose. Džiaugsmo šypsenos lydėjo mažųjų princesių barstomus žiedlapius. 

Po santuokos ceremonijos miesto aikštėje, plojant turistų miniai, laimingi jaunieji kėlė šampano taures. Vėliau skubėjo į parką kvapą gniaužiančiai fotosesijai, o svečiai maloniai leido laiką grožėdamiesi viena gražiausių Ravello vilų Villa Fraulo ir ja supančiu parku.

Pačios vestuvės vyko Amalfio pakrantės širdyje Ravellio miestelyje, kur kiekvienas gaivus vėjo gūsis atneša svaiginantį citrinų aromatą. Citrinos – prabangiausia ir gražiausia šio krašto gamtos dovana tapo ekologiško dekoro akcentu. Baltos gėlės ir citrinos, jaunųjų pasirinkti pakvietimai ir šventės spauda puošta šiuo Amalfio pakrantės simboliu. O kur dar gausus meniu su citrinų prieskoniu, citrinų skonio tortu, įžymiuoju Limoncello likeriu. Nuostabi vakarienė terasoje su vaizdu į Amalfio pakrantę, muzikos garsai ir vaizdas į jūrą…

 

Ar nori, kad Tavo nuostabi santuoka ir vestuvinė šventė būtų kaip Linos ir Mariaus? Susisiek su manimi dabar.

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis: