Komo ežeras – užburiančia klasika tviskanti A&M istorija

Komo ežeras – užburiančia klasika tviskanti A&M istorija

Vilma Rapsaite Wedding Vestuves Italijoje Organizavimas planavimas planuotoja como lake komo ezeras italija 16
Vilma Wedding & Event Planner: Komo ežeras – puikus peizažas meilės kupinam „Si“ (photo: Ilja Sivakoff)

„Pažinčių programėlėje, nuslinkus tinkama kryptimi, pamačiau simpatišką vyrą su prierašu „Liūtas  su liūtiškais principais“. Suintrigavo – pradėjome bendrauti. O labiausiai patraukė tai, jog atrodė, kad esame seni pažįstami – bendrauti buvo taip lengva. Humoro jausmas tikrai sutapo ir iki šiol man svarbiausia, kad Marijus mane prajuokina.“ – taip Agnė pradėjo jų poros laimingą pasaką.

Vilma Wedding Vestuves Italijoje Organizavimas planavimas planuotoja como lake komo ezeras italija 1
Vilma Wedding & Event Planner: nuotabioji Agnė savo vestuvių dieną (photo: Ilja Sivakoff Photography)

Agnė ir Marijus – nepaprastai įsimylėję, spinduliuojantys laimę, įveikę visas kliūtis ir nė karto nesusimąstę atkelti savo šventės pandemijos akivaizdoje šiandien išdidžiai vienas kitą vadina vyru ir žmona. Dabartinis mūsų gyvenimas pakoregavo vestuvines tendencijas – dabar jos mažesnės, kuklesnės, bet tuo pačiu ir be galo jaukios, šiltos ir apsuptos pačių brangiausių. Jei tik tikrai norite.

Nuoširdumas ir ramybė 

  Virpančia, bet meilės kupina širdimi jaunoji pradėjo birželio 4-osios rytą kambaryje, plačiais langais žvelgiančiame į Šiaurės Italijos pažibą – Komo ežerą ir tuos nepaprastus kalnų siluetus tolumoje. Subtilus makiažas, balta it kalnų viršūnėse dar sutinkamas sniegas, suknelė ir paskutiniai akcentai prieš sutinkant jį. Besąlygiška meilė ir pasitikėjimas – štai tokią porą pamačiau prieš save, kai jie išvydo vienas kitą pirmąjį kartą dar gerokai prieš vestuvių ceremoniją – negalėjo laukti – norėjo būti kartu dabar ir visados. Nuriedėjo ir begalinio džiaugsmo ašara ir nuskambėjo nepaprastas juokas, kuomet susikibę už rankų jie patraukė prie netoliese esančio katerio paruošto jų kelionei.

Vilma Rapsaite Wedding Vestuves Italijoje Organizavimas planavimas planuotoja como lake italija 16
Vilma Wedding & Event Planner: kiek šypsenų ir būčinių tądien matė šis kateris… (photo: Ilja Sivakoff Photography)

Skrosdami didžiulio ežero bangas įsimylėjėliai pasiekė savo išsvajotojo TAIP lokaciją – net du kilometrus prie Komo ežero kranto besidriekiantį Villa Monastero botanikos sodą, kur jų jau laukė Verenos miestelį ir parką aplankę svečiai. Meilė tądien rodos kabojo ore ir ją buvo galima išvysti tviskant ežero bangose, gėlių žieduose bei svečių akyse, kai jaunieji priėjo prie miestelio mero ir vis dar tvirtai laikydami vienas kito rankas pradėjo sakyti savo priesaikas. Čia, buvusio vienuolyno teritorijoje, nuskambėjo bene garsiausi mano girdėti aplodismentai naujai šeimai.

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvės užsienyje _ prabangi santuoka Italijoje _ vestuvių planuotoja _ organizatorė ir koordinatorė _ užsakymai 2022 metams
Vilma Wedding & Event Planner: net ir nedidelis svečių būrys sukėlė tikrą aplodismentų lietų! (photo: Ilja Sivakoff Photography)

Komo ežeras – išskirtinė fotosesija ir aperityvas kateryje

Šioje pasakiško grožio vietoje, apsuptoje begalinės žalumos papildytos ežero žydryne, jaunieji įamžino savo jausmus vestuvine fotosesija.   Vėliau nauja šeima visus susirinkusius pakvietė į greta jau laukiantį katerį. Taip džiugiomis emocijomis ir autentišku itališku aperityvu prasidėjo tikroji Agnės ir Marijaus šventė, kuri vėliau persikėlė į ežero pakrantės restoraną. Čia, žvelgdami į beribes ežero gelmes, jaunieji sulaukė savo „Ilgai ir laimingai“. Italija padovanojo šiai porai neišmatuojamo grožio akimirkas, tačiau dėl to ačiū sakyti reikia tik jiems patiems, už jų begalinį norą, tikėjimą ir niekada neužgesusią viltį išpildyti savo svajonę. Patikėkite, tai galite ir jūs!

Vilma Rapsaite Wedding Vestuves Italijoje Organizavimas planavimas planuotoja como lake komo ezeras italija 16
Vilma Wedding & Event Planner: taurė tikro itališko Prosecco už begalinę meilę! (photo: Ilja Sivakoff Photography)

 

Agnė ir Marijus

Vestuvių planuotojaVilma Wedding & Event Planner

Vestuvių stilius – moderni klasika

Spalva – balta

FotografasIlja Sivakoff Photography

FloristikaLaboratorio del Fiore

Ceremonijos vieta – Komo ežeras, Villa Monastero

Pobūvio vieta – autentiškas itališkas restoranas su vaizdu į ežerą

Vestuvių vaišės – tradicinis itališkas meniu

Medaus mėnuo – jaunieji savo saldžią kelionę pradėjo dar gerokai prieš vestuves, kai automobiliu pajudėjo iš Lietuvos į Italiją. Po šventės jie pasirinko dar pakeliauti Italijoje ir pamatyti šią šalį iš visų jos pusių. Tai – tikrų tikriausia pasaka, kurią sukurti galime ir jums. 

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ profesionali vestuvių planuotoja Italijoje _ renginių organizatorė užsienyje _ vestuvės Italijoje _ San Eustachio _ Amalfi _ Toskana _ Umbrija
Vilma Rapšaitė – Jūsų svajonių vestuvių organizatorė Italijoje

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis: