Mažos vestuvės vs. Didelės vestuvės

Mažos vestuvės vs. Didelės vestuvės

Mažos vestuvės ar didelės vestuvės? Kas geriau, kas vertingiau, kas patogiau? Ir dar milijonas besisukančių klausimų, kai reikia apsispręsti, tiesa? O gal aš tiesiog apžvelgsiu jums pagrindinius mažų ir didelių vestuvių skirtumus, kad jums būtų aišku, ko reikėtų tikėtis vienu ar kitu atveju. Tikiu, taip pasirinkti bus kur kas lengviau.

Mažos vestuvės

Vilma Wedding & Event Planner _ Amalfio pakrantė _ santuoka užsienyje _ civilinė simbolinė bažnytinė ceremonija _ Vilma Rapšaitė
Vilma Wedding & Event Planner: Nedidelė vestuvės visuomet būna jaukios ir intymios. (Nuotr.: Sivakoff Photography)

Mažos vestuvės nuo didžiųjų labiausiai skiriasi savo organizavimo mastais. Mes turime prisitaikyti ne prie daug, o vos prie saujelės žmonių, todėl žymiai palengvėja datų ir skrydžių pasirinkimo galimybės. O jeigu švęsti planuojate tik dviese, galite rinktis laiką tinkamiausią tik jums ir savivaldybei.

Tuo pačiu, mažos vestuvės pareikalaus ir mažesnio biudžeto. Taip yra ne tik dėl apgyvendinimo, skrydžių ar vakarienės kainos. Mažiau žmonių reiškia ir paprastesnį, o tuo pačiu ir pigesnį transporto organizavimą. Taip pat yra ir su aperityvu ar Master Class renginiais.

Nedidelė šventė visuomet spinduliuoja jaukumą, ramybę ir intymumą. Šalia turite vienas kitą ir galbūt vieną kitą artimąjį – kas gali būti mieliau?

Didelės vestuvės

Vilma Wedding & Event Planner _ mažos vestuvės Italijoje _ Vilma Rapšaitė _ vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė _ Toskana
Vilma Wedding & Event Planner: Didelė vestuvių šventė dažniausiai būna energinga ir linksma. (Nuotr.: Kristina Chéri Photography)

Didelės vestuvės reiškia vakarėlį. Tai šventė iš didžiosios raidės ir jos tikrai nepamirš nei vienas dalyvavęs. Gausus būrys draugų ir artimųjų, DJ ar gyvo garso muzikos grupė šventėje, pramogos iki išnaktų, o norint – ir vakarėlio pratęsimas sekantį rytą.

Žinoma, organizuoti dideles vestuves tampa sudėtingiau, nes privalome suderinti svečių atvykimą, ypač jeigu svečiai iš skirtingų šalių. Transporto organizavimas taip pat tampa kiek labiau komplikuotas, bet net jeigu svečiai gyvena skirtingose vietose – visiškai įmanomas. Taip pat, didesnė tikimybė, kad didelės vestuvės pareikalaus ir išskirtinių meniu variantų, svečiams pritaikytų papildomų paslaugų apgyvendinimo vietoje ir pan. Bet tuo dažniausiai rūpinuosi aš.

Ir nors biudžetas čia, savaime suprantama, turės būti didesnis, jo panaudojimas gali būti kur kas optimalesnis. Pavyzdžiui, renkantis pasiplaukiojimą, mes bet kokiu atveju užsakom katerį, o jo kaina nelabai ir keičiasi, ar švęsite dviese ar penkiese. Tiesa, esant dideliam svečių būriui, gali tekti užsakyti du katerius. Tuomet viename iš jų svečiai liks be jaunųjų, o kaina dvigubės.

Bet niekas negali atstoti didelės vestuvių šventės atmosferos, kuomet esate apsupti artimųjų ir draugų. Tądien jūs visi susikursite neišdildomus prisiminimus, užfiksuosite savo laimę nuotraukose ir drąsiai galėsite sakyti, kad jūsų vestuvės buvo tikra bomba.

Mažos vestuvės ar didelės vestuvės – vis tiek išlieka vestuvėmis. Viskas priklauso nuo jūsų norų ir galimybių. Bet nenusistatykite iš anksto, kad kažkas gali nepavykti, nes yra didelė tikimybė, kad bent vieną kartą man jau yra pavykę išpildyti panašią svajonę. Tikiu, pavyks ir šį kartą.

Registruokitės konsultacijai ir pasikalbėkime apie jūsų svajonių vestuves Italijoje.

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė Vilma Rapšaitė _ vestuvės užsienyje _ santuoka Italijoje
Vilma Rapšaitė – jūsų svajonių vestuvių Italijoje organizatorė

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis: