Vestuvių fotografas – vienas svarbiausių žmonių šventėje

Vestuvių fotografas – vienas svarbiausių žmonių šventėje

Vestuvių fotografas yra asmuo, kuris jus tądien lydės visuose svarbiausiuose dienos etapuose. Dažniausiai, nuo pasiruošimo iki torto pjovimo ar net ilgiau. Ne vienerius metus dirbdama vestuvių organizavimo versle, turėjau garbės susipažinti ir dirbti su nuostabiais fotografais. Jie visi puikiai pagauna emocijas ir užfiksuoja gražiausias jūsų dienos akimirkas, tačiau savaip. Juk kiekvienas vestuvių fotografas turi savo stilių ir specializacijas, kurias dera išsiaiškinti prieš pasirašant fotografavimo sutartį.

Paieška

Vilma Wedding & Event Planner _ planavimas organizavimas koordinavimas _ Vilma Rapšaitė _ vestuvės Italijoje _ santuoka užsienyje (2)
Vilma Wedding & Event Planner: Aš jums pasiūlysiu patį geriausią variantą regionui ir datai, tačiau neatmetu ir jūsų paieškų variantų. (Nuotr.: Egles – studio photography)

Kai tik nusprendžiate savo svarbiausios dienos organizavimą patikėti man, aš jums parekomenduoju savo turimus geriausius fotografus, atsižvelgdama į jūsų biudžetą, norimą stilių ar regioną.

Bet pirmiausia, ką siūlau savo jaunavedžiams, tai peržiūrėti visų žinomų fotografų darbus. Ir peržiūrėti ne po vieną nuotrauką, o geriausia – jų serijas.  Suprasti ir pajausti stilių, spalvinę gamą, suvokti išskirtinumą. Visa tai tam, kad patys galėtumėte aiškiai iškomunikuoti, kokio fotografo norite šalia ir koks turėtų būti galutinis rezultatas.

SVARBU suprasti, kad fotografo jūs „neperauklėsite“ ir jo fotografavimo ar retušavimo stiliaus nepakeisite. Jeigu jums nepatinka, kaip jis dirba – rinkitės kitą.

Pasirinkimas

Vilma Wedding & Event Planner _  planavimas organizavimas koordinavimas _ Vilma Rapšaitė  _ vestuvės Italijoje _ santuoka užsienyje (1)
Vilma Wedding & Event Planner: Pasirinkti privalote jūs ir tą rekomeduoju daryti atsakingai. (Nuotr.: Kristina Chéri Photography )

Nors visi fotografai skirtingi, kai kurie jų tikrai turi nemažai stilistinių panašumų. Taigi susiradus ir peržiūrėjus fotografų darbus, labai rekomenduoju išsirinkti kelis jūsų mėgstamiausius. Labai svarbu, kad rinkdamiesi sąmoningai suvoktumėte, kurie kadrai ir dėl kokių priežasčių jums patinka. Tai turės įtakos jūsų galutiniam pasirinkimui.

Kaip ir minėjau, fotografai dirba taip, kaip dirba ir ten, kur dirba. Jeigu matėte nepakartojamas nuotraukas iš paukščio skrydžio pas vieną fotografą, tai tikrai nereiškia, kad tokias nuotraukas nufotografuos ir kitas vestuvių fotografas. Taip pat reikia suprasti, kad nuostabias fotografijas demonstruojantis fotografas, kuris niekuomet nedirbo užsienyje, nebūtinai gebės perteikti kvapą gniaužiančius Italijos vaizdus. Nors ir būna išimčių, verčiau nerizikuoti ir nestatyti fotografo ir savęs į nemalonią padėtį reikalaujant to, ko išsireikalauti nepavyks.

Pokalbis

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvių planavimas organizavimas koordinavimas _ Vilma Rapšaitė _ vestuvių fotografas _ vestuvės Italijoje _ santuoka užsienyje (3)
Vilma Wedding & Event Planner: Nepraleiskite progos patys pabendrauti su fotografu ir aptarti jums svarbius klausimus. (Nuotr.: Raimondas Kiuras Photography)

Kaip išsirinkote vestuvių planuotoją? Po pokalbio. Lygiai taip pat išsirinkite ir čia. Jeigu jums patinka darbai, bet nežinote ar patiks ir vestuvių fotografas, tai pasikalbėkite su juo.

Aš visuomet savo poras suvedu su fotografu tiek pokalbiui, tiek sąlygų derinimui ar bendradarbiavimo aptarimui. Nes man svarbu, kad jūs pasitikėtumėte vieni kitais ir vestuvių šventė praeitų sklandžiai.

Pasitikėjimas

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvių planavimas organizavimas koordinavimas _ Vilma Rapšaitė _ vestuvės Italijoje _ santuoka užsienyje (4)
Vilma Wedding & Event Planner: Išsirinkote? Tuomet pasitikėkite. (Nuotr.: Sivakoff Photography)

Jeigu atlikote visus namų darbus, tai palikite viską profesionalams. Jums tikrai nebūtina kvestionuoti kiekvieną fotografo žingsnį.

Vestuvių fotografas – tas žmogus, kuris tikrai atiduoda save 110 proc. ir būtinai stengsis išpildyti kiekvieną jūsų pageidavimą. Vestuvių dieną jo nebekamantinėkite ir nemokykite, nes taip tikrai neišgausite trokštamo rezultato. Atvirkščiai, jeigu jau išsirinkote šį žmogų užfiksuoti jūsų svarbiausios dienos akimirkas, tai ir leiskite jam ramiai darbuotis, o patys – atsipalaiduokite. Susikaustymas labai matosi nuotraukose.

Nepamirškite, mes – paslaugų teikėjai  – visuomet norime jums tik paties geriausio, o kai jaučiame pasitikėjimą vieni kitais, galime kurti jums stebuklus.

Sukurkime ir jūsiškį – išsirinkite datą pokalbiui.

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė Vilma Rapšaitė _ vestuvės užsienyje _ santuoka Italijoje
Vilma Rapšaitė – jūsų svajonių vestuvių Italijoje organizatorė

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis: