Naujos vestuvių vietos – nematyta Šiaurinė Italija

Po pasaulį ištikusio chaoso viską pradėti norisi švariai ir į darbą pažvelgti kiek kitu kampu. Reikia kažko naujo, neįprasto ir labai gražaus. Reikia to, ko dar nebuvo ir ko dar niekas nėra matęs, kas dar nėra gausiai nupėduota žmogaus. Norisi naujos vestuvių vietos. Todėl panaršiusi po savo pažįstamų Italijos vietovių archyvą, šį kartą apsistojau ties Šiaurine šalies dalimi.

Pristatau jums Ortos ir Lago Maggiore

Naujos vestuvių vietos paieškas pradėkime ten, kur gyvena natūralus gamtos grožis ir fantastiški vaizdai, kur kalnų apsuptyje puikuojasi svajinga migla apgaubti žydrieji vandens telkiniai. Galima sakyti, jog tai dar visai lankytojų neištirti ežerai, savo mėlyne ir gaiva kerintys ne mažiau nei žymieji Como ar Garda.

Noriu jus pakviesti į pačią šiauriausią Italijos dalį besiribojančią su Šveicarija. Čia atsiveria puiki galimybė pamatyti savitą gamtos grožį ir, be jokios abejonės, susipažinti su gausiomis maisto tradicijomis. Čia ir žmonių temperamentas kitoks, ir tvarka skiriasi nuo įprastinės Italijos. Ši vieta yra tiesiog sutverta toms poroms, kurios, nori išlaikyti įprastą gyvenimo ritmą ir įpročius artimus Lietuvai, bet tuo pačiu ieško ir naujos vestuvių vietos leisiančios pasiduoti šiltiems Italijos kerams. 

Vos dvi valandos tiesioginio skrydžio iš Vilniaus, trumpa kelionė iš oro uosto ežero link  ir prieš jūsų akis atsivers kvapą gniaužianti panorama. Masyvios kalnų viršūnės, virš jų pakibę minkšti balti debesys ir žydrieji ežerai – tikra svaiginanti gamtos paletė užburianti šimtu ir dar vienu mėlynos spalvos atspalviu.

43 - vilma wedding vestuviu planavimas planuotoja vestuves italijoje organizavimas planuotoja patarimai idejos svente santuoka
Naujos vestuvių vietos – nematyta Šiaurinė Italija
Sekant Italijos karališkos šeimos tradicijomis

Elegantišku kateriu skrosdami Lago Maggiore ežero bangomis aplankysite jo viduryje stūksančią Bella salą. O čia puokuojasi įspūdingi architektūriniai kūriniai būdingi tik Italijai. Kaip visuomet, –  gražiausi projektai gimsta iš meilės.

Šioje saloje jus pasitiks grafo Borromeo XVI amžiuje suplanuotas ir net 400 metų statytas dvaras, skirtas žmonai Adai. Didingi laiptai, azalijų, magnolijų ir kamelijų žiedais išpuoštas nuostabus parkas ir jame besipuikuojantys margaspalviai povai. Visa tai taps jūsų nepakartojamos fotosesijos dalimi.

Ši sala ir šiandien priklauso karališkos Italijos šeimos atstovams – Borromeo giminei. Ši giminė ir kiti pasaulio kilmingi bei žinomi žmonės iki šių dienų savo vestuves švenčia būtent čia. Maggiore ežeras jus nustebins dar keliomis salomis: autentiška senovės dvasia pasižyminčia Žvejų sala ir, didžiausia iš trijų – Madre sala su žavingu botanikos sodu.

Romantika apglėbtas Ortos ežeras

Galbūt jus sužavės mažiausias Šiaurės Italijos safyras – Ortos ežeras? Jame taip pat puikuojasi nedidelė sala, o ežero pakrantėje laukia nuostabios vilos, savo plačiais langais žvelgiančios į ežero gelmes.

Išskirtinai vestuvių ceremonijai čia atveriami senoviniai vartai simboliškai žymintys jūsų naujo gyvenimo pradžią. Pro juos jūs žengsite link nepakartojama atmosfera apgaubtos ceremonijos vietos – meilės istorijomis apipintos senovinės vilos parko. O gal link nedidelės bažnytėlės ežero pakrantėje, nuo kurios atsiveria žaluma apsupta San Giulio sala? Kad ir kurią vietą pasirinktumėte savo meilės įtvirtinimui, esu tikra – ji paliks jums ryškiausius ir romantiškiausius prisiminimus.

Noriu tikėti, kad jūs ieškote naujos vestuvių vietos, o aš jau labai greitai galėsiu jus pakviesti į egzotišką, bet nei truputį grožiu nenusileidžiančią kryptį santuokoms Italijoje. Galbūt dar net šiais metais spėsite savo akimis išvysti krištolinius rudenėjančios šiaurės Italijos ežerus, o vieno iš jų pakrantėje ištarsite lemtingąjį „Taip“ savo gyvenimo meilei.

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis: