Vestuvių planavimas šalia Como ežero

Como ežeras yra Lombardijos regione, šiaurės Italijoje, 40 km nuo Milano. Tai trečias pagal dydį Italijos ežeras, kurio gylis siekia 410 m. Šioje vietoje atostogas leidžia bei savo vilas turi ne viena pasaulinio garsenybė – George’as Clooney, Madonna, Stingas, milijardierius Richardas Bransonas, vilą 70-mečio proga pasidovanojo ir režisierius George’as Lucasas. Vestuvių planavimas šioje vietoje – tikra šventė.

Prie šio ežero buvo filmuojami ir filmai, tokie, kaip „Oušeno dvyliktukas“, „Mėnuo prie ežero“, „Malonumų sodas“ ir daugelis kitų. Nėra ko stebėtis – tai neapsakomo grožio vieta, kurioje būdamas jautiesi lyg patekęs į kitą pasaulį. Prieš akis atsiveria skaidrus ežeras, jachtos, didingi kalnai, kurių dalis pasipuošę sniego paklodėmis.

Gausybė parkų, kuriuose galimas vestuvių planavimas, puikus aperityvas privataus laivo denyje, ežero pakrantėse įsikūrusios vilos tiesiog kvieste kviečia atšvęsti svajonių vestuves Italijoje. Tinkamiausias santuokai laikas – pavasaris, vasaros pradžia ir ankstyvas ruduo.

vestuvių organizavimas tai daugiau nei darbas italijoje 405 - vilma rapšaitė wedding vestuviu planavimas planuotoja vestuves italijoje organizavimas planuotoja patarimai idejos svente santuoka
Vilma Wedding – Vilma Rapšaitė profesonali vestuvių planuotoja ir organizatorė Italijoje.

Ar nori, kad Tavo gyvenimo šventę suorganizuočiau aš? Susisiek su manimi dabar.

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis: