Vestuvių planavimas šalia Como ežero

Como ežeras yra Lombardijos regione, šiaurės Italijoje, 40 km nuo Milano. Tai trečias pagal dydį Italijos ežeras, kurio gylis siekia 410 m. Šioje vietoje atostogas leidžia bei savo vilas turi ne viena pasaulinio garsenybė – George’as Clooney, Madonna, Stingas, milijardierius Richardas Bransonas, vilą 70-mečio proga pasidovanojo ir režisierius George’as Lucasas. Vestuvių planavimas šioje vietoje – tikra šventė.

Prie šio ežero buvo filmuojami ir filmai, tokie, kaip „Oušeno dvyliktukas“, „Mėnuo prie ežero“, „Malonumų sodas“ ir daugelis kitų. Nėra ko stebėtis – tai neapsakomo grožio vieta, kurioje būdamas jautiesi lyg patekęs į kitą pasaulį. Prieš akis atsiveria skaidrus ežeras, jachtos, didingi kalnai, kurių dalis pasipuošę sniego paklodėmis.

Gausybė parkų, kuriuose galimas vestuvių planavimas, puikus aperityvas privataus laivo denyje, ežero pakrantėse įsikūrusios vilos tiesiog kvieste kviečia atšvęsti svajonių vestuves Italijoje. Tinkamiausias santuokai laikas – pavasaris, vasaros pradžia ir ankstyvas ruduo.

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Paspaudus mygtuką, atsidarys naujas langas su registracija per Facebook puslapį.

Dalintis:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin