Nuotakos manikiūras: ko laukti 2021 metais?

Nuotakos manikiūras: ko laukti 2021 metais?

Pagaliau prasideda tikrasis, taip visų lauktas vestuvių sezonas. Na ir visai nesvarbu, kokio dydžio jūsų vestuvės, ar kuriame pasaulio kampelyje pakelsite taures už savo laimę – nuotakos manikiūras vis vien išlieka vienu svarbiausių dienos akcentų. Tačiau, ką rinktis? Kas madinga, o ką verčiau pamiršti? Skubu jums į pagalbą ir peržvelgus naujausias tendencijas, kviečiu susipažinti su TOP manikiūro idėjomis šiems metams.

Nemirštanti klasika – prancūzas

Turbūt jau ir suskaičiuoti nepavyktų visų kartų, kai nuotakos manikiūras buvo klasika spindintis baltas prancūzas. Tai lakavimo technika, kuri tiks tikrai kiekvieno nago ilgiui ar formai, o švelnios spalvos papildys visą šviesų įvaizdį. Žinoma, šis nuotakos manikiūras yra ir labai universalus, todėl atlikusi šią procedūrą keletą dienų prieš šventę, nepriekaištingais nagais galėsite džiaugtis dar ir medaus mėnesio metu.

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ prancūziškas lakavimas _ nuotakos manikiūras
Vilma Wedding & Event Planner: Prancūziškas manikiūras – klasika tiek kasdienai, tiek ir vestuvėms (nuotr. Pinterest)

Tiesa, svarbu paminėti, kad prancūziško lakavimo technika turėtų būti labai subtili, plastiška ir lengva, nes „ančiuko kojytės“ ar 3D raštais išmarginti akcentiniai nagai jau nuėjo užmarštin. Tačiau šiais metais į mados viršūnes vėl veržiasi ombre prancūziško manikiūro technika, kuri subtiliai sulieja spalvas ir suteikia plunksniško lengvumo. Šio manikiūro bonusas – dar labiau prailginamas manikiūro dėvėjimo laikas.

Vilma Wedding & Event Planner _ jaunosios nagai _ patarimai nuotakai _ ombre prancūzas
Vilma Wedding & Event Planner: Ombre ir vėl sugrįžta į vestuvinių manikiūrų topus (nuotr. Pinterest)

Pastelinės spalvos

Tiek Anglijos karalienė, tiek dabar jau ir kunigaikštienė Kate Middleton dievina vos vos pastebimą rausvą nagų laką. Ir visai ne šiaip sau. Toks manikiūras – švarus, elegantiškas, minimalistinis ir neperkrautas. Tinkantis tiek karalienei, tiek ir nuotakai.

Vilma Wedding & Event Planner _ Kate Middleton nagai _ pastelinis manikiūras _ nuotakos manikiūras
Vilma Wedding & Event Planner: Labai subtilus, vos pastebimas kunigaikštienės manikiūras tiks ne tik karališkosios šeimos atstovėms (nuotr. Pinterest)

Žinoma, galima neapsiriboti tik rožine spalva. Šiais metais į topus kopia ir pastelinių ar rožinio aukso blizgučių pripildytas nuotakos manikiūras. Toks manikiūras puikiai tiks laisvai ir išsiskirti nebijančiai nuotakai. Tačiau svarbu paminėti, kad tiek lako, tiek ir blizgučio spalva turėtų nerėžia akies. Tai reiškia, jog verčiau rinktis perlamutru blizgantį laką ar visai smulkučius blizgučius, kurie subtiliai papildys bendrą įvaizdį.

Vilma Wedding & Event Planner _ Vikma Rapšaitė _ vestuvių planuotoja _ pagalba nuottakai _ jaunosios nagai _ blizgučiai
Vilma Wedding & Event Planner: Neįkyrus, lengvas žėrėjimas naguose taip pat skinasi kelią į jaunųjų širdis 2021 metais (nuotr. Pinterest)

Drąsios nuotakos manikiūras

Aš vis dažniau susiduriu su be galo drąsiomis ir savimi pasitikinčiomis, laisvomis nuotakomis. Jos nebijo basos bėgti per pievą ir dar iš jos susirinkti nuostabiausią puokštę. Tokių nuotakų aš, deja, neįsivaizduoju su klasikiniu įvaizdžiu ir labai džiaugiuosi, kad po truputį įtipena ir tamsesnio vestuvinio manikiūro mada.

Vilma Wedding & Event Planner _ nuotakos manikiūras _ jaunoji _ Vilma Rapšaitė _ vestuvių organizatorė Italijoje _ pagalba nuotakai
Vilma Wedding & Event Planner: Norite savo dienai samanos žalumo ar vandenyno mėlynos spalvos nagų? Tai – jūsų šventė ir tik jūs galite pasirinkti, kaip atrodyti (nuotr. Pinterest)

Jeigu norit vestuvėms pasipuošti miško žalumos ar vandenyno mėlynumo nagų laku, tai šie metai tam puikiai tiks. Juk jau vis vien išėjom iš visų įmanomų standartų, tai kodėl neįgyvendinus ir šios mažutės svajonės? Tik svarbu atkreipti dėmesį ir į bendrą stilistiką bei spalvų gamą. Bent jau nenutolkite nuo puokštėje vyraujančių spalvų – taip sukursite tikrai harmoningą įvaizdį.

Bet svarbiausia, mielos nuotakos, būkite savimi. Niekas niekada nebus taip madinga ir gražu, kaip jūsų plati šypsena ir spindinčios akys. Tai – jūsų šventė ir tik jūs galite nuspręsti, kokia ji bus. O aš būsiu šalia ir padėsiu išspręsti visus kylančius klausimus.

vestuvesitalijoje.com vilmawedding.com vilma rapšaitė rapsaite wedding vestuviu planavimas planuotoja vestuves italijoje organizavimas planuotoja patarimai idejos svente santuoka
Vilma Rapšaitė – jūsų svajonių vestuvių planuotoja Italijoje

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin