Kvietimas į vestuves užsienyje: kaip pateikti ir ką įrašyti?

Kvietimas į vestuves užsienyje: kaip pateikti ir ką įrašyti?

Dažnai jaunieji pasimeta ne tada, kai reikia spręsti rimtus klausimus, bet būtent tada, kai prieinam prie kvietimų gamybos. Jaunoms poroms kyla nemažai klausimų, norisi pasitarti. Kvietimas į vestuves užsienyje, mano manymu, turėtų atspindėti ir jus, ir šalį, į kurią kviečiate, būti informatyvus, bet neperkrautas. Todėl dalinuosi su jumis keletu savo įžvalgų.

Kas sumaketuos?

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ vestuvių organizatorė _ Florencija _ kvietimas į vestuves užsienyje _ vestuvės Italijoje
Vilma Wedding & Event Planner – vestuvėms Italijoje galite rinktis vietovę atspindinčius kvietimus, taip suteikdami jiems išskirtinumo ir autentiškumo dvasios.

Jeigu jau esate išsirinkę šventinės spaudos tiekėjus, tai mielai pasitikėsiu jūsų skoniu. Tačiau jeigu dar svarstote ar nežinote, nuo ko pradėti – būtinai padėsiu. Savo kontaktų sąraše turiu tikrai ne vieną gabų maketuotoją, kuris tikrai išpildys jūsų poreikius.

Taip pat mielai padėsiu ir galvojant idėjas bei dizainus ar tiesiog patarsiu, ką pasirinkti vienam ar kitam šventinės dienos rekvizitui.

Kaip turi atrodyti kvietimas į vestuves užsienyje?

Vilma Wedding & Event Planner _ kvietimas į vestuves užsienyje _ citrinų dizainas _ vestuvės Amalfyje _ santuoka užsienyje_vestuvių organizatorė _ Vilma Rapšaitė
Vilma Wedding & Event Planner – Amalfio pakrantė garsėja savo sultingomis citrinomis, todėl jos puikiai tiks ir jūsų šventės kvietimams.

Kaip ir minėjau, man gražiausia yra autentika ir minimalizmas. Todėl visuomet jus kviesiu rinktis iš regioną ar konkrečią vietą atspindinčių vaizdinių. Pavyzdžiui, jeigu jūsų šventė vyks Amalfio pakrantėje, tai kvietimas į vestuves puikiai atrodys papuoštas sultingų citrinų piešiniais, na o jeigu keliausite prie Komo, tai tikrai neprašausite pasirinkdami ežero vaizdą su kalnų horizontais.

Svarbiausia išlaikyti šviesius ir lengvus tonus bei šriftus, kad visas bendras spaudos dizainas atrodytų taip pat gerai, kaip ir jūs.

Kas įrašoma į kvietimą?

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ santuoka Italijoje _ Toskana _ vestuvių planuotoja _ vestuvinė spauda
Vilma Wedding & Event Planner – informacija kvietime turi būti glausta ir aktuali, todėl kylant sunkumų dėliojant mintis, kviečiu kreiptis į specialistus, kurie tikrai išspręs bet kokią problemą.

Kvietimas į vestuves užsienyje bus truputį kitoks, nei įprasta kviečiant Lietuvoje. Tačiau pakeitimai nėra dideli. Svarbiausia – tiksli ir aiški informacija, kuri padės jūsų svečiams susigaudyti dienos eigoje, adresuose ir panašiai. Kokie pokyčiai? Dažniausiai tai informacijos kiekis. Juk tikrai ne visi jūsų svečiai bus pabuvoję Italijoje. Verčiau surašykite pilnus adresus, pavadinimus, o gal net ir koordinates.

Jeigu nusprendėte, kad jums materialių dovanų nereikia, o didžiausia dovana – artimųjų buvimas šalia, tai nepamirškite to paminėti ir savo kvietimuose. Įrašykite dovanos idėją, patikslinkite, kokio skrydžio bilietus ir iki kada reikėtų įsigyti. Taip svečiai galės atskristi vienu reisu, jiems bus drąsiau, o ir jūs galėsite pasirūpinti bendru keleivių pervežimu.

Kaip įteikti?

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ lavandos _ vestuvės Toskanos regione _ vestuvinė spauda _ kvietimas į vestuves Italijoje _ vestuvių organizatorė _ koordinatorė _ planuotoja
Vilma Wedding & Event Planner – kvietimą įteikti galite įvairiai, tačiau nepamirškite, kad įteikti reikėtų kuo anksčiau, paliekant laiko svečiams apsispręsti ir pranešti apie savo dalyvavimą.

Įteikimo klausimas, nesvarbu švęsite Lietuvoje ar Italijoje, turi daugiau nei vieną variantą. Viskas priklauso nuo to, kiek bus kvietimų, kur gyvena jūsų svečiai ir kaip draugauja su technologijomis. Pavyzdžiui, dabar vis labiau populiarėja elektroniniai kvietimai, kurie išsprendžia atstumo ir ekologijos problemas. Tačiau jie nėra tokie šilti ir artimi, kaip kontaktinis įteikimas. Rinktis jums.

O jeigu visgi nežinote nuo ko pradėti, į ką kreiptis ir kaip išpildyti svajones, kviečiu jus nemokamai konsultacijai, kur kartu suorganizuosime jūsų gyvenimo šventę nuo kvietimų iki vakaro kulminacijos: https://www.vilmawedding.com/kontaktai/

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin