„Pitti“ 2019-tieji: revoliucija jam ir klasikos grįžimas

Praėjusį savaitgalį Florencijoje vyko pirmasis 2019-tųjų metų mados pasaulio renginys – kasmetinė tarptautinė vyriškos mados paroda „Pitti“. Sausio 8-11 dienomis svarbiausias vyriškos mados renginys kvietė susipažinti su tuo, kas šiais metais turėtų atsirasti kiekvieno save mylinčio vyro drabužinėje.

Šių metų „Pitti“ buvo kupinas mados namų kolekcijų pristatymų su begale paviljonų iš viso pasaulio diktuojančių mados tendencijas. Visas renginio dėmesys čia koncentruotas į vyrą. „Pitti“ iškilmingai skelbia – šiemet duris atveria tikroji revoliucija jam!

Ekologija ir stilius – svarbūs akcentai

 
Pitti 2019 mados festivalis renginys šou florencijoje 288 - vilma rapšaitė wedding vestuviu planavimas planuotoja vestuves italijoje organizavimas planuotoja patarimai idejos svente santuoka
Vilma Wedding – Akimirkos iš „Pitti 2019”.

Pirmoji vieta garbingai atitenka natūraliai vyriškai prigimčiai. Mados kritikai šią „Pitti“ kolekciją vadina visapusiška vyrų mados revoliucija. Pristatyme iškeliamas naujo pobūdžio pasitikėjimo jausmas, pagarba aplinkai, dominuoja natūralus, stipriai su gamta siejamas garderobas. Čia gausu žemės spalvomis ir gamtos raštais padabintų aksesuarų, akcentuojama gamtos apsauga, grožis ir stiliaus, skleidžiančio ekologišką sielą, troškimas. Šiuolaikiniame klasikinės mados pasaulyje svarbiausiais terminais tampa ekologija ir ekologinė audinių gamyba su daugybe eksperimentų ir alternatyvių kūrybinių medžiagų.

Pitti – Vyriškumo šventė

Mados hitas – skirtingas spalvas talpinantys kostiumai ir neatskiriama garderobo dalis – liemenės bei vestuvių klasikos, rankų darbo atlapo gėlių, grįžimas.
Vilma Wedding – Mados hitas – skirtingas spalvas talpinantys kostiumai ir neatskiriama garderobo dalis – liemenės bei vestuvių klasikos, rankų darbo atlapo gėlių, grįžimas – „Pitti” 2019.

Nors dažno šiuolaikinio vyro garderobas kasdien spindi jaukia prabanga, o spalvos neretai išlaiko madingus žemiškus atspalvius, visgi daug dažniau tikrieji mados perlai atsiskleidžia svarbiausiose šventėse. Šių metų „Pitti“ skelbia, kad net ir jaunavedžio kostiumas bei kelnės gali būti skirtingų spalvų, o atlaso audinio švarkai su raštais – tikras metų atradimas. Taip pat mados viršūnėse spindi ir liemenės tapusios neatsiejama garderobo dalimi. Jas dėvėti galima ir kartu su švarku, ir visai be jo, svarbu, kad siluetas idealiai atitiktų poreikį.

 
Vilma Wedding – Peteliškės ir derančios medžiaginės atlapo gėlės – prisikėlusi klasika – „Pitti” 2019

Tiesa, į jaunavedžio garderobą sugrįžta ir kiek primiršta klasika, šiems metams nauja mada – medžiaginė, specialiai prie kaklaraiščio ar peteliškės pritaikyta, rankų darbo siuvinėta atlapo gėlė-sagė. Šios gėlės žavi ne tik jaunavedžius, bet ir urban style mėgėjus. Taip subtiliai ir skoningai apjungiama sena ir nauja klasika.

Svarbiausias vyriško stiliaus akcentas – batai

„Pitti“ supažindino ir su naujausiomis vyriškų batų mados tendencijomis. Tai yra itin svarbus ir, žinoma, kiekvienam vyrui aktualus aksesuaras. Šiemet čia karaliauja įvairios romios spalvos, kutai bei kaspinėliai. Šalia naujųjų vyriškų batų madų, parodoje buvo galima išvysti ir vyriškas kojines, kurių spalvinis diapazonas, rodos, peržengia visas, iki šiol buvusias, ribas.

Vilma Wedding - Solidus apavas ir visas spalvingumo ribas peržengę kojinių spalvos karaliauja 2019-tųjų vyriškio spintoje - "Pitti" 2019 282 - vilma wedding vestuviu planavimas planuotoja vestuves italijoje organizavimas planuotoja patarimai idejos svente santuoka
Vilma Wedding – Solidus apavas ir visas spalvingumo ribas peržengę kojinių spalvos karaliauja 2019-tųjų vyriškio spintoje – „Pitti” 2019

Šio, itin žavingo ir subtilią prabangą skleidžiančio, mados renginio metu buvo skatinama atkreipti dėmesį į mados svarbą šiuolaikiniame pasaulyje bei pabrėžti tikrosios šiuolaikinio gyvenimo kokybės pradžią – drabužius.

vestuvių organizavimas tai daugiau nei darbas italijoje pitti florencija mados festivalis paroda parodos 405 - vilma rapšaitė wedding vestuviu planavimas planuotoja vestuves italijoje organizavimas planuotoja patarimai idejos svente santuoka
Vilma Wedding – Vilma Rapšaitė profesonali vestuvių planuotoja Italijoje.

Ar nori, kad Tavo gyvenimo šventę suorganizuočiau aš? Susisiek su manimi dabar.

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis: