Vestuvės Italijoje: 5 tendencijos 2019-ųjų šventei

Nors 2019 metai dar tik pradeda kuždėti naujausias idėjas bei diktuoti madas, vestuvės Italijoje – apskritus metus vykstanti šventė, kuriai negalioja šaltieji sezonai. Būtent todėl jau dabar dalinamės „Vestuvių mados“ parengtomis ir mūsų papildytomis penkiomis svarbiausiomis šių metų tendencijomis vestuvių puotai.

1. Praktiška ir patogi suknelė

Visų pirma – įmantriomis detalėmis nepadabinta suknelė gal ir atrodys kiek kukliau, tačiau verta atsiminti, kad ne suknelė puošia nuotaką, o nuotaka suknelę. Paprastumas visada bus madinga ir skoninga. Atkreipkite dėmesį į 2018 metais susituokusios Sasekso kunigaikštienės vestuvių apdarą – visas pasaulis aikčiojo, tai kodėl nepamėginus šio įvaizdžio ir jums?

Kaip ten bebūtų, vestuvės Italijoje pareikalaus ir suknelės praktiškumo. Lankais ir keliolika medžiagos sluoksnių išpuošta vestuvinė suknelė tikrai nedžiugins nuotakos, kai už lango švies skaisti saulė. Taip pat, pastaruoju metu išpopuliarėjusios kišenės gali padėti nuotakai turėti visus reikalingiausius daiktus šalia jos.

2. Spalvinga šventė

vestuvės spalvinga šventė 197 - vilma rapšaitė wedding vestuviu planavimas planuotoja vestuves italijoje organizavimas planuotoja patarimai idejos svente santuoka-min
Vilma Wedding – Vestuvės turi būti spalvinga šventė.

Nors pastaruosius keletą metų vestuvių mados diktavo tik vieną konkrečią spalvą, šiemet panašu, kad turėsime itin spalvingų meilės išraiškų. Nuo žavingų stalo puokščių iki pat vestuvinės suknelės – 2019-tieji atneša tikrą spalvų bangą.

Nors vestuvės Italijoje yra spalvingos jau pačios savaime, nes čia – gamtos dovanota spalvų paletė yra bene gražiausią, ką teko matyti, tačiau tikrai drąsios nuotakos nepabijos įtraukti ir dar daugiau ryškiaspalvių akcentų.

Tiesa, vienspalvės vestuvės tikrai niekur nedingo, o 2019-tais jos bus padabintos ramia ir šilta rožinio koralo spalva.

3. Ekologijos renesansas

Zero waste žengia į mūsų gyvenimus vis spartesniu žingsniu ir nors visiems aišku, kad bent kol kas ši tendencija nebus plačiai naudojama vestuvėms, visgi ekologija jau tipena mados link. Juk nėra sunku atsisakyti plastiko pakuočių ar papuošimų. Tiesa, Italijos vestuvių organizatoriai labai vengia dirbtinių gėlių ir puokščių iš jų, todėl natūralios gėlės čia užpildys didžiąją dalį dekoracijų. Vestuvės Italijoje dar pasitarnaus ir šiltu oru, todėl puošimui naudotos gyvos gėlės vazonėliuose galės būti pasodintos į dirvą ir džiuginti ne vienerius metus.

Ekologija nėra vien tik plastiko pakuočių atsisakymas ar rūšiavimas. Vis dažniau į šią sąvoką yra įtraukiamas ir maitinimasis. Todėl vestuvės Italijoje gali būti padabintos tradiciniais vietiniais patiekalais ir užkandžiais, kuriems produktus užaugino vietiniai ūkininkai. Toks ekologiškų produktų ir patiekalų pasirinkimas yra ne tik daug sveikesnis, bet ir su vietine kultūra supažindinantis sprendimas.

4. Futuristinis vestuvių įamžinimas

Vestuvės daugeliui – šventė visam gyvenimui, todėl visai logiška, kad jaunavedžiai nori šios šventės akimirkas įamžinti išskirtiniuose kadruose. Tam pasitarnaus ne tik geras fotografas ar videografas, bet ir populiarumo viršūnes pasiekę dronai. Jūsų vestuvės Italijoje bus užfiksuotos iš pačių netikėčiausių rakursų, o nuostabi gamta ir architektūra išpildys net ir išrankiausių vestuvininkų svajones.

5. Medaus kopinėjimas prieš vestuves

Žinoma, vestuvės Italijoje sutalpina savyje ir nuostabiausią gyvenimo šventę, ir puikų medaus mėnesio laiką po jos. Tačiau organizuojantys vestuves gimtojoje šalyje ar po vestuvių Italijoje norintys aplankyti svečias šalis, dažnai susiduria su problema – vestuvėms paaukojus didžiąją dalį finansų ir laiko, medaus kopinėjimui viso to nebelieka.

2019-tieji puikus metas laužyti įsisenėjusias tradicijas ir meilę švęsti tada, kada norisi. Dabar itin populiarėja medaus mėnuo iškart po pasipiršimo, taip galima susiplanuoti ir laiką ir finansus, kurie nepakenks vestuvėms bei dar labiau sustiprins mylimųjų tarpusavio ryšį laukiant ypatingos dienos.

Pasiruošimą vestuvėms taip pat galima įtraukti į priešvestuvinės kelionės tikslus. Ruošdamiesi vestuvėms Italijoje galite atvykti kiek anksčiau ir kartu su vestuvių planuotoja aplankyti gražiausias vietoves bei išmėginti vestuvėms ruošiamą meniu. Taip jaunieji gali būti užtikrinti dėl savo pasirinkimų ir didžiosios dienos sklandumo.{:}{:en}

Nors 2019 metai dar tik pradeda kuždėti naujausias idėjas bei diktuoti madas, vestuvės Italijoje – apskritus metus vykstanti šventė, kuriai negalioja šaltieji sezonai. Būtent todėl jau dabar dalinamės „Vestuvių mados“ parengtomis ir mūsų papildytomis penkiomis svarbiausiomis šių metų tendencijomis vestuvių puotai.

vestuvių organizavimas tai daugiau nei darbas italijoje 405 - vilma rapšaitė wedding vestuviu planavimas planuotoja vestuves italijoje organizavimas planuotoja patarimai idejos svente santuoka
Vilma Wedding – Vilma Rapšaitė profesonali vestuvių planuotoja ir organizatorė Italijoje.

Ar nori, kad Tavo gyvenimo šventę suorganizuočiau aš? Susisiek su manimi dabar.

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin