fbpx

Rudeninė vestuvių šventė Italijoje: ko tikėtis?

Italija – kone visus metus žaliuojanti šalis, kurioje atėjęs ruduo tikrai nesugadina nei vestuvinio džiaugsmo nei nuotraukų. Atvirkščiai, kiek atvėsęs oras padovanoja nuostabiausią laiką su draugais ir šeima bei gali pasiūlyti itin spalvingų panoramų. Kiekvieną kartą išgirdusi klausimą „Ko galima tikėtis iš rudeniškos Italijos?“ nusišypsau, nes kai vestuvių šventė Italijoje, tikėtis galima tik paties geriausio.

Oras

Gyvenantys Italijoje, o ypač jos Pietuose, puikiai žino, kaip išvargina vasaros pabaigoje užklumpantys karščiai. Saulės kaitra pasiekia didžiausią savo galią ir siestos tampa kone didžiausia gyvenimo dalimi. Tačiau atėjus rudeniui viskas pasikeičia. Orai kiek atvėsta, tampa lengviau kvėpuoti, o vestuvinė suknelė jau ir vėl gali lengvai plevėsuoti šiltame vėjyje.

Tuscan Italija vynuogynai vestuvių šventė ruduo - vilma rapšaitė wedding vestuviu planavimas planuotoja vestuves italijoje organizavimas planuotoja patarimai idejos svente santuoka-min
Vilma Wedding – Vynuogynai Tuscan Italija

Nei per karštas, nei per šaltas rudeniškas Italijos oras yra labiausiai priimtinas prie didelių karščių nepratusiems europiečiams. Todėl iš čia atvykstantiems jaunavedžiams visuomet primenu, kad vestuvių šventė Italijoje rudenį bus viena tobuliausių, kokias galima pasirinkti.

Kaina

Kad ir kaip smagu džiaugtis puikiais orais, bet ir kainos turi didelės įtakos šventinės datos pasirinkimui. Ruduo, o ypač antroji jos pusė vis dar lepins maždaug 20 laipsnių celsijaus šiluma, bet kur kas mažesnėmis kainomis nei, tarkime, birželio mėnesį.

Kiek atvėsus galima pastebėti skirtumus lėktuvo bilietų, apgyvendinimo kainose. Tiesa, vestuvinėms suknioms ar puokštėms dar vis sezonas, todėl ženklių kainų skirtumų tikėtis nereikėtų.

Taip pat svarbu atkreipti dėmesį, kad turistams pritaikytos erdvės taip pat ima džiuginti kiek sumažintomis kainomis, todėl kartu su visa svita galėsite aplankyti lankytinas vietas bei pasirinkti aukštesnės klasės viešbutį gyvenimui prieš ir po ceremonijos.

ruduo vestuvviu metas - vilma rapšaitė wedding vestuviu planavimas planuotoja vestuves italijoje organizavimas planuotoja patarimai idejos svente santuoka-min
Vilma Wedding – Ruduo – geriausias metas vestuvėms Italijoje.

Gamta

Jeigu manote, kad Vakarų ar Šiaurės Europa rudenį nusidažo gražiausiomis spalvomis, tai vadinasi dar nebuvote rudenėjančioje Italijoje. Čia margintis imanti gamta kiekvieną detalę nuspalvina taip, kad ji tampa verta paties Šekspyro plunksnos. Ką jau kalbėti apie vieną kitą nepakartojamą kadrą atminčiai.

vilma rapšaitė ruduo wedding vestuviu planavimas planuotoja vestuves italijoje organizavimas planuotoja patarimai idejos svente santuoka-min
Vilma Wedding – Vestuvės rudenio sezonu

Ryškiai raudonomis spalvomis besidabinantys vijokliai, įvairiausių uogų ir vaisių derlius ne tik papuoš jūsų vestuvines fotografijas, bet ir puikiai įsikomponuos į nuotakos puokštę ar stalo dekoracijas. Rudeninė gamta Italijoje dar labai gyva ir džiuginanti. Nevalia praleisti progos sumainyti aukso žiedus, kai pati gamta nusidažo auksu.

Susisiek su manimi dabar ir aptarkime Tavo svajonių šventę.

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin