Priešvestuvinė kelionė Italijoje: kodėl verta atvykti iki tuoktuvių?

Priešvestuvinė kelionė tampa vis populiaresniu būsimųjų jaunavedžių sprendimų. Ypač ji pasiteisina tiems, kurie nusprendžia aukso žiedus sumainyti svečioje šalyje. Yra daug priežasčių, kodėl verta į tuoktuvių šalį atvykti kiek anksčiau vieniems ir kartu sulaukti išsvajotos dienos savo svajonių šalyje.

Proga pamatyti tikrąjį vaizdą

Nors vestuvių planuotoja tikrai jums atsiųs ne vieną dešimtį fotografijų iš jūsų tuoktuvėms parinktos vietos, o torto skonį nupasakos su visomis smulkmenomis, nėra nieko geriau už jūsų pačių patirtį. Atvykę keletu dienų anksčiau galėsite peržiūrėti viską, kas paruošta jūsų šventei ir 100 procentų patvirtinti pasirinkimus. Taip svarbiąją dieną neiškils staigmenų, kurios gali ne tik nuteikti maloniai, bet ir sugadinti nuotaiką.

Lengvas prisitaikymas prie klimato

Jeigu atvyksite iš šalies, kurioje termometro stulpelis nekyla aukščiau 25 laipsnių, tai pirmosios dienos egzotiškoje Italijoje gali praeiti kiek sudėtingiau nei pratusiems prie aukštesnių temperatūrų. Tačiau, jeigu atvyksite į tuoktuvių šalį kiek anksčiau, tai tikrai spėsite prisitaikyti prie kiek šiltesnio klimato. Tai padės išvengti ir prastos savijautos šventės dieną, ir prakaito dėmių ar kitų nemalonių momentų.

Poilsio užtikrinimas

Net jeigu ir daugelį darbų patikėjote profesionaliai vestuvių planuotojai, tai dar nereiškia, kad pasiruošimas vestuvėms jums nesukėlė streso ir neišvargino. Priešvestuvinė kelionė Italijoje padės atsipalaiduoti, gerai išsimiegoti, skaniai papietauti autentiškame restoranėlyje ir pasidžiaugti tiesiog tobula ramybe. Žinoma, reikėtų nepamiršti ir to, kad turėsite užtektinai laiko pasižvalgyti po įspūdingas, gilią istoriją menančias Italijos vietas bei paskanauti vietinių vaisių, kurių skonio nepamiršite dar ilgus metus. Patikėkite, prieš tariant lemtingąjį „taip“ jums tikrai pravers bent jau trumputis savęs palepinimas.

Buvimas tik dviese

Planuodami vestuves ir įsisukę į rutiną greičiausiai susidūrėte ne tik su džiugiomis, bet ir su ne pačiomis gražiausiomis jūsų poros akimirkomis, o nuovargis iššaukė ir vieną kitą kivirčą. Priešvestuvinė kelionė Italijoje užtikrins, kad jūsų rusenanti liepsnelė vėl sužibėtų beribe meile. Niekas taip nesuartina poros kaip poilsis tik dviese. Leiskite sau pusryčiauti lovoje, vaikščioti siauromis itališkomis gatvelėmis susikibus už rankų, pakelkite taures vietinio itališko vyno ir vėl pasijuskite taip, lyg pirmųjų pasimatymų metu, kai nuo veidų nedingdavo šypsenos, o akys spindėjo meile. Taip pakurstę ugnį prie altoriaus žengsite ne tik tvirtai apsisprendę, bet ir be galo laimingi.

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Paspaudus mygtuką, atsidarys naujas langas su registracija per Facebook puslapį.

Dalintis:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin