Vestuvės Italijoje covid-19 metu – misija įmanoma!

Vestuvės Italijoje covid-19 metu – misija įmanoma!

Covid-19 pandemija ir jos padariniai mūsų nepaleidžia jau daugiau nei metus. Per šį laikotarpį turbūt visi sužinojome labai daug, tiek asmeniškai, tiek iš profesinės perspektyvos. Vestuvių organizatoriai tikrai nėra išimtis. Taigi skubu su jumis pasidalinti savo patirtimi ir papasakoti, kokios gi tos vestuvės Italijoje covid-19 metu.

Atsargus skaičiavimas ir užtikrinti sprendimai

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ vestuvės Italijoje covid-19 metu _ santuoka užsienyje _ Kalabrija _ pietų Italija _ vestuvių koordinavimas užsienyje _ santuokos planuotoja _ bažnytinė santuoka-min
Vilma Wedding & Event Planner: Tikrai pasiruošus sumainyti aukso žiedus įmanoma viskas. (Photo: Pierpaolo Perri Photography)

Kad ir kaip bebūtų, tačiau ši pasaulinė situacija sujaukė nemažos dalies porų mintis ir planus. Mano planai taip pat buvo pradėję bliūkšti pačioje pandemijos pradžioje, tačiau ši vasara atsiskleidė kitomis spalvomis.

Galbūt dėl to, kad išmokome susigyventi su situacija, o galbūt dėl to, kad gavome priemones ir suradome savyje drąsos, tačiau vestuvės šiemet vyko. Tiesa, svarbu paminėti tai, kad tikrai ir šiemet atkėlėm keletą vestuvių, tikrai reikėjo daug atsargių apskaičiavimų ir papildomų atsarginių planų. Bet jaunieji, kurie nenusigręžė nuo savo norų šiandien vadina save šeima.

Ryškėja tendencijos

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ Lago di Como _ vestuvės Italijoje covid-19 metu _ santuoka užsienyje 2022 _ vestuvių organizatorė _ santuokos koordinatorė _ civilinė santuoka Villa Monastero-min
Vilma Wedding & Event Planner: Nedidelės vestuvės yra puiki išeitis šiems covid laikams. (Photo: Ilja Sivakoff)

Nors tai labiau galioja lietuvaičiams nei vietiniams, bet  vestuvės Italijoje covid-19 metu išryškino keletą svarbių tendencijų. Jos, nors ir nesinori pripažinti, bet turi didelės įtakos mūsų vestuvių planams.

Pirmoji ir pati ryškiausia tendencija, kurią pastebėjau gana greitai, tai, kad vestuvių sezonas truputį sutrumpėjo. Žinoma, kiekvienais metais organizuojame vestuves pavasarį ir tikimės, kad viskas bus gerai. Tačiau tenka pripažinti, kad dvejų iš eilės metų praktika rodo, jog vestuvių sezonas prasideda birželį. Tiesa, kokia bus sezono pabaiga, spėti dar negaliu ir nenoriu – tiek aš, tiek jaunieji nuoširdžiai laukiame vestuvių spalį.

Kita, nors ir ne konstanta, tačiau ryškėjanti tendencija – vestuvės dviese. Na, ar jeigu ne dviese, tai bent jau nedideliame artimųjų rate. Ir tai visiškai suprantama, nes Italijoje ilgą laiką galiojo apribojimai didesniam skaičiui žmonių, dideliems vakarėliams ir šėlionėms. Tačiau nedidelės asmeninės šventės vyko kaip vykusios. Ypač, jeigu jaunieji renkasi išvykstamąją ceremoniją po saulėtu Italijos dangum.

Vestuvės Italijoje covid-19 metu: kas laukia 2022?

Vilma Wedding & Event Planner _ santuoka Italijoje _ vestuvės užsienyje 2022 _ vestuvių planuotoja Italijoj _ santuokos koordinatorė _ vestuvių organizatorė _ Lago Maggiore _ Šiaurės Italija
Vilma Wedding & Event Planner: Vestuvės 2022 metais Italijoje, atsižvelgiant į dvejų metų praktiką, tikrai vyks, tad paskubėkite rezervuoti savo šventės datą. (photo: Gfoto)

Kad ir kaip gaila, bet niekas negali nuspėti, kokie metai mūsų laukia kitam vestuvių sezonui. Bet tai juk nereiškia, kad reikia nuleisti rankas ir paleisti savo svajones. Šiemet Italijoje susituokė ne viena pora – patys matėte. Tai kodėl 2022 metai turėtų būti prastesni? Atvirkščiai, vyriausybių darbas, pasaulinė vakcinacija ir mūsų pačių indėlis turėtų tik palengvinti situaciją ir dar labiau atverti duris asmeninėms šventėms užsienyje.

Aš nežinau, kas mūsų laukia kitais metais, bet pažadu, kad nesvarbu, kas benutiktų – būsiu šalia ir padėsiu jums išspręsti visus jūsų santuokos Italijoje klausimus. Anksčiau ar vėliau jūs sumainysite aukso žiedus šioje nepaprastoje šalyje!

Vilma Wedding
Vilma Rapšaitė – jūsų svajonių vestuvių Italijoje organizatorė.

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis: