Vestuvių planavimas ir kiti jaunųjų galvos skausmai

Vestuvių planavimas ir kiti jaunųjų galvos skausmai

Per savo karjerą suplanavau ne vieną renginį, tarp kurių buvo ir tikrai ne vienerios vestuvės. Tiesą pasakius, vien šiemet suorganizavau daugiau nei penkiolika meilės švenčių Italijoje. Todėl labai gerai žinau, kas tas vestuvių planavimas, kaip jis atliekamas ir nuo ko pradėti. O juk gerais dalykais reikia dalintis, ar ne?

Vestuvių planavimas ir svajonės

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ vestuvių planuotoja italijoje _ santuoka užsienyje _ vestuvės Italijoj _ Komo
Vilma Wedding & Event Planner – svarbu nepamiršti dėl ko visa tai darote ir, kad planavimas netruks amžinai. (Photo: Ilja Sivakoff)

Visa ko pradžia turi būti jūsų meilė, supratingumas ir kantrybė vienas kitam. Vestuvių planavimas nėra vienadienis įvykis. Tai – ilgų savaičių pareikalausiantis procesas. Todėl laikykite vienas kito ranką ir garsiai dalinkitės visomis savo vestuvių svajonėmis.

Tiesa, tos svajonės pildosi kur kas paprasčiau, kai turite pagalbą. Todėl nusprendę aukso žiedus sumainyti Italijoje, nesibodėkite susisiekti su manimi – Vilma. Net jeigu dar ir neturite labai ryškaus koncepto, bet tvirtai žinote, kad itališka atmosfera yra jūsų santuokos dalis, tai kartu galėsime sukurti labai gražių dalykų.

Kantrybė, kantrybė, kantrybė

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvių planavimas Italijoje _ santuoka užsienyje _ Vilma Rapšaitė _ vestuvių organizatorė italijoj _ vestuviu planuotoja
Vilma Wedding & Event Planner – visa ko pagrindas yra jūsų kantrybė ir supratingumas paslaugų tiekėjams. Patikėkite, jie daro viską, ką gali. (Photo: Foto Alibi)

Tiek gryninat idėjas, tiek laukiant tiekėjų atsakymų, pasiūlymų bei kitų detalių reikės kantrybės. Ne todėl, kad kažkas nenori jums padėti, o tiesiog todėl, kad vestuvių sezonas Italijoje yra užimtas, o tiekėjai stengiasi atiduoti save šimtu procentų kiekvienam klientui.

Patikėkite, palaukti keletą dienų yra visiškai normali ir įprasta praktika, bet tas palaukimas atsiperka pačiomis gražiausiomis vietomis, skaniausiu maistu bei gėrimais ir, žinoma, savo srities profesionalų darbu.

O kaip gi dokumentai?

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ vestuves italijoj _ santuoka uzsieny _ vestuvių organizatorė _ santuokos koordinatorė
Vilma Wedding & Event Planner – Italijoje sudaryta santuoka turi pilną teisinę galią ir Lietuvoje. (Photo: Ilja Sivakoff)

Žinau, kad net Lietuvoje teikti prašymus santuokai nėra itin paprasta ir lengva, kaip tai gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Dar geriau žinau, kad nežinomybė tuokiantis Italijoje ir visi tam reikalingi dokumentai tikrai atbaido net ir labai norinčias poras. Tačiau kodėl?

Aš pranešiu, kada ir kokių dokumentų jums prireiks, kaip juos pateikti ir ką turėti. Tuo pačiu, visus dokumentus jūsų pasirinktoje Italijos savivaldybėje priduosiu pati atstovaudama jus, o jums beliks tik mėgautis procesu.

Tiesa, vis dar sulaukiu klausimų, o kaip gi su dokumentais po santuokos? Tai žinokite, kad visus dokumentus taip pat galėsiu paimti aš ir pasirūpinsiu, kad jie saugiai pasiektų jus, kad ir kur bebūtumėte. Na, o vestuvių planavimas Italijoje nepareikalaus antros santuokos Lietuvoje, nes visi jūsų santuokos dokumentai bus tikri ir teisiškai galiojantys net ir gimtinėje.

Todėl jeigu svajojate apie santuoką Italijoje, susisiekime ir aš pasirūpinsiu, kad vestuvių planavimas jums taptų maloniu ir daug gražių emocijų atnešančiu gyvenimo įvykiu.

vestuvesitalijoje.com vilmawedding.com vilma rapšaitė rapsaite wedding vestuviu planavimas planuotoja vestuves italijoje organizavimas planuotoja patarimai idejos svente santuoka
Vilma Wedding & Event Planner – jūsų svejonių vestuvių Italijoje organizatorė.

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin