Vestuvės šalia Komo ežero – jauki prabanga

Vestuvės šalia Komo ežero – jauki prabanga

Jei yra Pasaulyje tokia vieta, kuriai galėčiau atiduoti visas savo simpatijas – tai mano numylėtas Komo ežeras ir jo pakrantės. Čia taip jauku, ramu ir gera. Turbūt todėl, kad ši vieta vestuvėms Italijoje yra bene šiauriausia iš visų. O dėl savo malonaus klimato ir šveicariško žmonių temperamento kiek primena Lietuvą. Tačiau vestuvės šalia Komo ežero tikrai nėra įprastos lietuvaičiams. Jos turi ir savo išskirtinio žavesio.

Šiaurietiška ramybė

Kaip ir minėjau, Komo ežeras yra gana giliai Šiaurės Italijoje, visai šalia Šveicarijos sienos. Todėl čia kur kas rečiau išgirsite pietietiškus šūkavimus, dainas ar garsiai besišnekučiuojančius italus. Ši vieta kiek labiau primena mūsų gimtąją Lietuvą, kur elgesys yra išlaikytas ir santūrus.

Vilma wedding and Event Planner_vestuvės šalia Komo_Como vestuvės_Komo ežeras_vestuvės Italijoje_vestuvių organizavimas ir koordinavimas Italijoje
Komo ežero pakrantė tiesiog nusėta gražiausiomis barokinėmis vilomis ir įspūdingomis vietomis fotosesijai.

Tiesa, nesupraskite manęs neteisingai, italai visuomet išliks italais. Vos atvykus jus pasitiks šypsenos ir vaišingi vietiniai, o jeigu pasimesite – iškart sulauksite pagalbos. Aš pasakyčiau, kad Komo – Italijos ramybė.

Palankus klimatas

Italijoje vasaros gali pasiekti vos ne 40 laipsnių karštį. O tai ištverti lengva tikrai ne kiekvienam. Todėl vestuvės šalia Komo ežero ežero yra puiki išeitis, jeigu planuojate savo šventę karštuoju metų laiku. Šiaurėje kur kas vėsiau, bet nėra šalta. Kalnai užstoja galingus vėjus, o ežeras suteikia gaivos.

Vilma Wedding & Event Planner_vestuvės Italijoje_vestuvės šalia Komo_vestuvės užsienyje_vestuvių organizatorė ir koordinatorė Italijoj
Šiaurės Italijos klimatas kur kas artimesnis lietuviškam klimatui tik dar kiek malonesnis.

Mums kiek įprastesnis klimatas padės dar ir dėl bažnytinių aprangos normų. Kaip žinia, Italijoje griežtai nustatytos aprangos taisyklės bažnytinei santuokai – čia būtinai reikia pridengti pečius. Tai būtų didesnis iššūkis Apulijos regione, tačiau čia, Lombardijoje, galite rinktis ne apsiaustą ar švarkelį, o iškart pasipuošti suknele, kuri pridengtų pečius. Taip būsite nepakartojama ceremonijos metu ir neteks kaisti po jos.

Vestuvės šalia Komo ežero – prabangios ir netikėtos

Visas Šiaurės Italijos santūrumas ir išlaikytas elgesys taip ir šaukia apie jos prabangą. Čia jaunieji renkasi klasikinius kostiumus, o jaunosios nevengia šilko ar įspūdingų suknelės detalių. Fotosesija čia taip pat viena įsimintiniausių, nes Komo pakrantės barokinė architektūra, mistika apipinti kalnų siluetai ir tyras krištolinis ežero vanduo apgaubia subtilia ramybe ir didybe. O kur dar parkai ir botanikos sodai su egzotiškiausiais krašto augalais.

Šią vietą, o ypač Villa Monastero ar Balbianello, dažnai renkasi tos poros, kurios nevengia didelio būrio svečių, kelių aukštų torto ir aukso žvakidžių bei gyvos muzikos. Žinoma, verta prisiminti ir pasiplaukiojimus prabangiu kateriu, kur jūsų lauktų fotosesija, ar didesniame laive suorganizuotas aperityvas visai jūsų svitai.

Vilma Wedding & Event Planner_vestuvės šalia Komo ežero_ Komo vestuvės_Como lake_vestuvės Italijoje_vestuvės užsienyje_vestuvių organizatorė ir koordinatorė Italijoje_Vilma Rapšaitė
Vestuvės šalia Komo ežero reiškia ne tik kalnų apsuptį, bet ir auksines žvakides, krištolo taures bei nepakartojamą dienos horizontą.

Juk Komo pakrantės tiesiog nusėtos amžius menančiomis vilomis, kurias itin mėgo Milano grietinėlė. Na, o mūsų laikais čia nufilmuotas ne vienas filmas bei savo vasarnamiais pakrantėje didžiuojasi ne viena kino žvaigždė – visas pasaulis pamilęs šią vietą.

Todėl, jeigu ir jūs norite pajusti išskirtinę prabangą – vestuvės šalia Komo ežero kaip tik jums. Registruokitės nemokamai konsultacijai ir kartu suorganizuosime jūsų nepakartojamą šventę šalia Komo.

vestuvesitalijoje.com vilmawedding.com vilma rapšaitė rapsaite wedding vestuviu planavimas planuotoja vestuves italijoje organizavimas planuotoja patarimai idejos svente santuoka
Vilma Rapšaitė – jūsų vestuvių Italijoje organizatorė.

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin