fbpx

Vestuvių Italijoje kaina: kur paišlaidausite, o kur pavyks sutaupyti?

Vestuvių Italijoje kaina: kur paišlaidausite, o kur pavyks sutaupyti?

Vestuvių Italijoje kaina priklauso nuo daug dalykų. Tiesa, kaip ir bet kuri kita šalis, Italija yra suskirstyta regionais, miestais, miesteliais ir kaimeliais. Čia, priklausomai nuo pasirinktos vietos, matysis ir gana akivaizdus kainų skirtumas. Na, nes ir Lietuvoje juk yra lygiai tas pats – Vilniuje vestuvėms teks išleisti kur kas daugiau, nei, tarkime, Panevėžyje ar Elektrėnuose. Bet tai tikrai nenurodo, kad vestuvės nuo to bus prastesnės. Sakyčiau netgi atvirkščiai – pigesnės vietos vestuvėms Italijoje gali tikrai nustebinti.

Šiaurės Italija – prabanga, už kurią tenka mokėti

Vilma Wedding and Event Planner_Vilma Rapšaitė_vestuvių planuotoja_komo prabanga_Vestuvių Italijoje kaina
Šiaurės Italija – viena prabangiausių vietų visoje Europoje

Įspūdingi kalnų siluetai, krištoliniai ežerai, niekur kitur neregėtos vilos ar bažnyčios, iki smulkmenų išmyluoti parkai, pasiplaukiojimai jachtomis ir viskas, kas privers pasijusti it kino žvaigžde. Tai – Šiaurės Italija. Na, o kai aplink tokie vaizdai, tai turbūt nekeista, kad ir vestuvių Italijoje kaina čia bus tikrai ne iš mažųjų.

Kita vertus, juk vestuvės – vienintelė tokia šventė jūsų gyvenime. Todėl vestuvių Italijoje kaina neturėtų gąsdinti. Ypač, kai savo šventę švęsite apsupti gyvų gėlių ir muzikos, o stalus puoš aukso žvakidės ir krištolo taurės.

Toskana ir Umbrija – boho rojus

Vilma Wedding and Event Planner_Vilma Rapšaitė_vestuvės Italijoje_santuoka užsienyje_vestuvių organizatorė_vestuvės Toskanoje
Vidurio Italija pasižymi įvairumu tiek paslaugų, tiek kainų srityse

Vidurio Italija pasižymi savo begaline laisve ir neaprėpiamais horizontais. Todėl šiuos regionus dažnai renkasi laisvos poros, gamtos vaikai. Na, o kai puokštė iš pievos gėlių ir smilgų, tai ir biudžetas gali būti kiek kuklesnis.

Vidurio Italija išties yra kiek pigesnė nei Šiaurinė šalies dalis, bet vestuvių Italijoje kaina priklauso ne tik nuo pasirinkto regiono. Net ir itin pigiame regione pasirinkus įspūdingas 200 žmonių vestuves su šokiais iki ryto ir egzotiškiausiais patiekalais galima išpūsti galutinę sumą.

Apulija – egzotika ir tikra pietietiška dvasia

Vilma-Wedding-and-Event-Planner_Vilma-Rapšaitė_vestuvės-Italijoje_santuoka-užsienyje_vestuvių-organizatorė_vestuvės-Italijos-Pietuose
Pietų Italija – lankstesnis kainų pasirinkimas jau pažįstantiems Italiją

Dar šiek tiek mažesnėmis vestuvių Italijoje kainomis be abejonės pasitinka Pietų Italija, o jeigu tiksliau – Apulijos regionas. Čia galima išsiderėti ir pigesnį muzikantą, ir pigesnę vilą. Maistas čia tikrai nuostabus, o tradiciškai jo būna dar ir tris kartus daugiau, nei statistinis europietis galėtų suvalgyti.

Tačiau čia verda gyvenimas – garsi muzika, trankūs šokiai, nesibaigiantys pokalbiai gatvėse ir visiškai dažnam šiauriečiui nesuvokiama atmosfera. Tiesa, Pietų Italijoje dažnai rasite ir mažą bažnytėlę ar koplytėlę, visai šalia dvaro, skirtą jūsų bažnytinei santuokai. Bet vis tik Apuliją rekomenduoju tiems jauniesiems, kurie jau pažįsta tikrąją itališką dvasią ir temperamentą.

Vestuvių Italijoje kaina – tokia, kokios norite

Bet iš tiesų vestuvių Italijoje kaina labai priklauso nuo jūsų norų, nes už tą patį biudžetą galime surengti vestuves bet kuriame Italijos kampelyje. Svarbiausia – atviras ir nuoširdus ryšys tarp jaunųjų ir jų šventės organizatorės.

Kyla klausimų? Norite pasitikslinti? O gal turite savo svajonių vestuvių planą ir ieškote, kas jį galėtų įgyvendinti? Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gyvo pokalbio metu aptarkime viską, kas jums svarbu. Esu čia tam, kad galėčiau jums padėti suorganizuoti jūsų nepakartojamas vestuves Italijoje.

vestuvesitalijoje.com vilmawedding.com vilma rapšaitė rapsaite wedding vestuviu planavimas planuotoja vestuves italijoje organizavimas planuotoja patarimai idejos svente santuoka
Vilma Wedding & Event Planner – Vilma Rapšaitė profesonali vestuvių planuotoja Italijoje.

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin