Vestuvės užsienyje: apie ką nesusimąsto jaunieji?

Vestuvės užsienyje: apie ką nesusimąsto jaunieji?

Nors galima sakyti, kad vestuvės Lietuvoje ir vestuvės užsienyje neturi didelių skirtumų, tiesa ta, kad jie tiesiog nesijaučia, kai šventės organizavimas perduodamas į profesionalų rankas. Iki to momento jaunieji dažnai net nesusimąsto apie kultūrinius, ekonominius ar klimato skirtumus. Per savo darbo praktiką susidūriau ne su vienu tokiu nesusipratimu, todėl dalinuosi keletu iš jų, kad jums viso to pavyktų išvengti.

vestuvės užsienyje_Vilma-wedding-and-event-planner- vestuvės Italijoje_santuoka Italijoje_ Vilma Rapšaitė_vestuvių planavimas organizavimas koordinavimas_vestuvės užsienyje
Vestuvės Italijoje – viena nuostabiausių švenčių, kurias švęstite savo gyvenime.

Nesuvokiamas klimatas

Italija – Viduržemio jūros valstybė. Čia oras tikrai skiriasi nuo to, prie kurio yra pripratę šiauriečiai. Vieniems nesuvokiamas nepakeliamas liepos karštis, kiti nustemba, kai gruodžio mėnesį Italiją užklumpa lietūs. Treti nesusimąsto ir apie karštą pajūrio klimatą. O blogiausia, kad visi šie nežinojimai gali labai atsiliepti vestuvių šventei. Tačiau kiekvienu metų laiku Italijoje yra kampelis, kur oras bus tiesiog tobulas.

Italija tuo ir ypatinga, kad nebūtina sėdėti tik užsidarius sodyboje, ar švęsti tik lauke. Čia apstu nuostabių gamtos kampelių, vilų, tvirtovių, parkų ir net laivų, kuriuose galima surengti jūsų vestuvių šventę ir orą paversti puikiu dienos akcentu.

Tačiau visada prieš darydami pasirinkimus vestuvėms pasikonsultuokite su šventės organizatore. Pavyzdžiui, aš pati gyvenu Italijoje, todėl puikiai žinau, kokį mėnesį kokio oro laukti ir kur, jūsų pasirinktu metu, klimatas bus pats palankiausias. Taip pat žinau ir visas gudrybes, kurios padės dienos eigoje, kad vestuvės užsienyje turėtų tik pačius geriausius prisiminimus.

Vestuvės užsienyje ir neišgrynintas biudžetas

Taip, to paties lygio vestuvės užsienyje (ar bent jau Italijoje) ir Lietuvoje kainuoja labai panašiai. Nors vieni dalykai pigesni, kiti brangesni, bet sąmata gaunasi visuomet labai apylygė. Tačiau dažnai poros pamiršta, kad vestuvių šventė Italijoje, tai nėra tik maistas ir šokiai iki ryto.

Turbūt didžiausias skirtumas – kelionės kaštai. Būtent juos dažna pora pamiršta įtraukti į savo biudžetą. Žinoma, anokia čia problema. Kelionės bilietai į Italiją ir atgal tikrai nėra labai brangūs. Ir tą galiu patvirtinti pati, nes tuo metu, kai buvo galima keliauti, Lietuvoje buvau labai dažnas svečias. Na, bet jeigu baiminatės dėl svečių kelionės išlaidų, tai visuomet galite į kvietimus įtraukti eilutę sufleruojančią, kad brangiausia dovana jums – jų buvimas šalia. Taip kiekvienas svečias galės pasirūpinti savo kelionės bilietais, o jūs galėsite šią sumą skirti pramogoms Italijoje.

Žinoma, reikėtų nepamiršti ir to, kad vestuvės Italijoje atrodo kiek kitaip, nei Lietuvoje. Juk atvykę čia jūs ne tik atšvęsite savo didžiąją šventę, bet ir tuo pačiu galėsite pailsėti, paatostogauti ar net pasilikti medaus mėnesiui ir apžiūrėti visus įspūdinguosius Italijos monumentus. Nesijaudinkite, čia taip pat galėsiu padėti.

Kitokia kultūra

Nors visi gyvename Europoje ir 21-ąjame amžiuje, tačiau šalių kultūriniai skirtumai niekur nedingo. Ypač tai jaučiama, kai pradedame kalbėti apie Italiją. Ši šalis gausi tikinčiųjų, kas labai nulemia santuokos vietą ir galimybes.

Daugelis jaunųjų mano, kad būdami katalikais jie yra laukiami visose Italijos bažnyčiose, bet tai labai toli nuo tiesos. Iš savo vestuvių organizavimo patirties galiu pasakyti, kad bažnyčių santuokoms netrūksta, bet toli gražu ne kiekviena parapija yra pasiruošusi priimti svetimtautį. Na, o tos, kurios priima, turi savo taisykles.

Todėl jeigu planuojate rinktis bažnytinę santuoką Italijoje, visuomet turėkite vestuvių organizatorę, kuri padės išsirinkti tai, kas geriausia. Na, o jeigu reikia konsultacijos, kviečiu užsiregistruoti pokalbiui jums patogiu metu.

vestuvesitalijoje.com vilmawedding.com vilma rapšaitė rapsaite wedding vestuviu planavimas planuotoja vestuves italijoje organizavimas planuotoja patarimai idejos svente santuoka
Vilma Wedding & Event Planner – jūsų nuostabios vestuvės Italijoje.

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin