fbpx

Vestuvinė suknelė 2021 – „wow“ efektas!

Vestuvinė suknelė 2021 – „wow“ efektas!

Vestuvinė suknelė yra pats svarbiausias kiekvienos nuotakos akcentas. Turbūt nesuklysiu pasakydama, kad mes kiekviena, jau nuo pat vaikystės, svajojame apie savo gražiausią vestuvinę suknelę, su kuria atrodytume ir jaustumėmės tiesiog nuostabiai. Todėl ir rinktis ją reikėtų itin atsakingai ir skiriant tam pakankamai laiko. Nes jūs savo didžiąją dieną turite būti vienintelė ir nepakartojama.

Šiais metais, tai išties labai svarbūs raktažodžiai, nes, kaip sako mano miela kolegė ir asmeninio įvaizdžio konsultantė Milda Glebutė, šių metų suknelės tikrai turės „wow“ efektą.

Įspūdingos rankovės

Vestuvių suknelė 2021 apsiaustas - vilma rapšaitė wedding vestuviu planavimas planuotoja vestuves italijoje organizavimas planuotoja patarimai idejos svente santuoka
Vilma Wedding & Event Planner – vestuvinė suknelė su įspūdingomis rankovėmis (Courtesy of Amsale)

Pūstos, siuvinėtos, nėriniuotos, ilgos, dvigubos ir dar visokios kitokios, bet būtent rankovės šiais metais bus vienas pagrindinių „wow“ akcentų. Pati vestuvinė suknelė gali būti kuklutė, švelni ir nekrentanti į akis, bet rankovės valdys visą dėmesį.

Tiesa, šių metų rankovių topuose – dar iš 2000-ųjų sugrįžusios pūstos „bišopo“ rankovės. Pasirinkusi jas tikrai būsite mados ikona.

Apsiaustai

Nors norėčiau pasakyti, kad apsiaustas yra moderni nuometo versija, bet, greičiausiai, teks sutikti, jog yra visiškai atvirkščiai. Karališki apsiaustai – plonyčiai perregimo audinio ar sunkūs ir masyvūs, o gal tiesiog lengvo šilko – net neabejoju, ras savo nuotaką.

Santuokos suknelė sekantiems metams apsiaustas - vilma rapsaitė wedding vestuviu planavimas planuotoja vestuves italijoje organizavimas planuotoja patarimai idejos svente santuoka
Vilma Wedding & Event Planner – vestuvių suknelė su apsiaustu (Courtesy of Savannah Miller)

Tiesa, apsiaustas yra ir labai praktiškas sprendimas renkantis bažnytinę santuoką Italijoje. Šioje šalyje vyrauja puikus oras ir iš Šiaurės atvykusios nuotakos mielai renkasi sukneles apnuoginančias pečius ar turinčias gilias madingas iškirptes nugaroje. Bet šie suknelės akcentai yra labai nesuderinami su Italijos maldos namais, todėl apsiaustas – puikus pasirinkimas. Taip jūsų vestuvinė suknelė galės būti su plonytėmis petnešėlėmis ar visai be jų, bet ir būsite lengvai prisidengusios pečius maldos namuose, kur atrodysite dar paslaptingiau ir elegantiškiau.

santuokos apranga 2021 apsiaustas - vilma rapšaitė wedding vestuviu planavimas planuotoja vestuves italijoje organizavimas planuotoja patarimai idejos svente santuoka
Vilma Wedding & Event Planner – vestuvių suknelė su apsiaustu (Courtesey oh Leanne Marshall)

Vestuvinė suknelė ir raukiniai

Tiesa, visai ne tokie, kokius esame matę močiučių spintose, bet ne ką mažiau įspūdingi raukiniai ir vėl keliauja į mados topus. Ypač daug raukinių galime rasti sijono dalyje, pradedant nuo pat liemens ar net viduryje klubų.

Santuokos suknelė 2021 apsiaustas - vilma rapšaitė wedding vestuviu planavimas planuotoja vestuves italijoje organizavimas planuotoja patarimai idejos svente santuoka
Vilma Wedding & Event Planeer – vestuvių suknelė su raukiniais (Courtesy of Haifa Wøhlers Olsen)

Žinoma, tokio stiliaus suknelė turi tikti ne tik pačiai nuotakai, bet ir šventės vietai. Iš savo patirties galiu pasakyti, kad tokiomis detalėmis papuoštos suknelės nebus pats geriausias pasirinkimas Toskanai, bet nuostabiai atrodys šalia Komo ežero įsikūrusioje viloje.

Crepe

Kartais mažiau išties yra tūkstančius kartų daugiau. Ir tai įrodo 2021 metų krepo stiliaus vestuvinė suknelė. Tai siluetas pritaikytas modernioms ir minimalistinėms nuotakoms, kurios nori struktūros ir laisvės viename.

Vestuvių suknelė 2021 apsiaustas - vilma rapšaitė wedding vestuviu planavimas planuotoja vestuves italijoje organizavimas planuotoja patarimai idejos svente santuoka
Vilma Wedding & Event Planner – crepe vestuvinė suknelė (Alexandra Grecco Bridal Dress)

Įliemenuota, bet laisvai krentanti, švari, neperkrauta detalėmis, matinio audinio suknelė tikrai sukurs išlaikytos ir elegantiškos moters įvaizdį. Taip ir matau šias nuotakas Šiaurės Italijoje.

Žėrėjimas

Ne akį rėžiantys žvyneliai ir ne visur byrantys blizgučiai, o būtent subtiliu šerkšnu papuošta vestuvinė suknelė šiais metais atrodys itin įspūdingai. Šilkas, blizgus tiulis ar perlų žvilgesio akmenėliais siuvinėtos rankovės – viskas kurs princesės įvaizdį.

Toks žėrėjimas, atsižvelgiant į vestuvinės suknelės siluetą, labai tiktų romantiškai Amalfio nuotakai.

Vestuvių suknia 2021 apsiaustas - vilma rapšaitė wedding vestuviu planavimas planuotoja vestuves italijoje organizavimas planuotoja patarimai idejos svente santuoka
Vilma Wedding & Event Planner – žėrinti vestuvinė suknelė (Eisen-Stein Photo by Dudi Hasson)

Tačiau nepamirškite, kad gražiausia bei madingiausia vestuvių suknelė ir 2021, ir bet kuriais kitais metais yra ta, kuri jums tinka ir patinka labiausiai. Ta, su kuria savo svarbiausią dieną jausitės it karalienė ir visai nesvarbu, koks bus jos siluetas.

apie mane kontaktai about me wedding organiser blog'as vestuvių organizavimas tai daugiau nei darbas italijoje 405 - vilma rapšaitė wedding vestuviu planavimas planuotoja vestuves italijoje organizavimas planuotoja patarimai idejos svente santuoka privatumo politika
Vilma Wedding & Event Planner – Vilma Rapšaitė profesonali vestuvių planuotoja Italijoje. 

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin