Vestuvių dekoras 2024-aisiais

Vestuvių dekoras 2024-aisiais

Vestuvių dekoras 2024-aisiais liko viena iš nedaugelio dar neaptartų temų. Jau žinome, kokia yra pati madingiausia šių metų spalva, kokie akcentai turėtų dominuoti šių metų vestuvėse ir kaip atrodys nuotakos suknelė. O dabar kviečiu jus pasižvalgyti po The Knot ir BRIDES įžvalgas apie dekorą, kurios asmeniškai man labai patinka.

Palazzo įkvėpta

Vilma Wedding & Event Plnner _ Vilma Rapšaitė _ vestuvių planavimas organizavimas koordinavimas Italijoje _
Vilma Wedding & Event Planner: Prabangus ir autentiškas Palazzo dekoras kopia į viršūnes (PHOTO BY KATE HEADLEY)

Itališkasis Palazzo stilius tampa įkvėpimu šių metų vestuvių dekorui. Didybė, istorija, romantika ir lengvas mistikos prieskonis kuria itin prabangias (bet nebūtinai brangias) vestuves.

Jeigu kitose pasaulio šalyse šis vestuvių dekoras 2024-aisiais galbūt būtų sunkiau įgyvendinamas, tai Italijoje – vieni juokai. Mums net nereikėtų nieko atkurti. Pakaktų tik surasti jums patinkančią ir vestuvių šventę leidžiančią vilą, o visa kita jau būtų tik smulkmenos.

Tiesa, turiu priminti, kad senovinėse vilose, su aksomu, paveikslais ir šimtamečiu marmuru, visa svita turi elgtis itin atsargiai. Tai nėra vieta, kurioje bus galima trankiai švęsti iki paryčių. Todėl jeigu mėgstate pašėlti, jums šis dekoro stilius nebus tinkamas.

Vaisiai

Vilma Wedding & Event Plnner _ Vilma Rapšaitė _ vestuvių planavimas organizavimas koordinavimas Italijoje _ 2024-ųjų dekoras (1)
Vilma Wedding & Event Planner: Vaisiai ant vestuvinio stalo vėl sugrįžta į madą. (PHOTO BY INMA FIUZA)

Vestuvių dekoras 2024-aisiais pasižymės ne tiek ypatingomis gėlėmis, kiek dekoro elementais šalia ar vietoje jų. Vienas tokių – vaisiai. Na, o tenka pripažinti, kad karštoji Italija ir ypač rudens vestuvės yra nuostabi proga jūsų šventę paversti išskirtinėmis ir madingomis.

Amalfis – citrinos, Toskana – vynuogės, Komo – granatų vaisiai. Čia kiekviename regione rasime sultingų sunokusių vaisių, kurie ne tik puikiai įsikomponuos, bet ir pasitarnaus kaip laimės simboliai. Pvz., granatai simbolizuoja gausą ir vaisingumą. Vynuogės simbolizuoja ryžtingus veiksmus, gausą ir gyvenimo sėkmę. Tad labai rekomenduoju šią madingą detalę įtraukti net ir į minimalistinį dekorą.

Pakabinamas dekoras

Vilma Wedding & Event Plnner _ Vilma Rapšaitė _ vestuvių planavimas organizavimas koordinavimas Italijoje _
Vilma Wedding & Event Planner: Pakabinamas dekoras labiau tiks vidaus nei lauko vestuvėms. (Photo: Pinterest)

Jeigu kurį laiką šis elementas buvo pasitraukęs iš vestuvių dekorų, tai dabar ir vėl sugrįžta bei glaudžiasi prie pakabinamų lempučių, kurios buvo madingos pastaraisiais metais. Taip, supratote teisingai, vestuvių dekoras 2024-aisiais vėl gali būti su pakabinamomis gėlėmis ir kitomis dekoracijomis.

Tiesa, Italija nėra pati tinkamiausia šalis tokio dekoro įgyvendinimui. Ne todėl, kad tai nepriimtina, bet veikiau nepraktiška. Didžioji dalis pakabinamų dekoracijų reikalauja lubų, kurios yra retas svečias itališkose vestuvėse. Čia mes dažniausiai organizuojame šventę po atviru dangumi ir leidžiame susirinkusiems mėgautis nuostabiu itališku oru ir ypatingais peizažais.

Labai tikiuosi, kad mano poros ieškodamos vestuvių dekoro įkvėpimo atsižvelgs į madingųjų detalių sąrašą ir galėsime jau netrukus kartu sukurti ypatingą atmosferą jų svarbiausiai dienai.

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvių dekoras Italijoje _ santuoka vestuvės užsienyje _ vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė _ Vilma Rapšaitė _ Amalfio pakrantė
Vilma Rapšaitė – Jūsų svajonių vestuvių Italijoje organizatorė

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis: