Sant’Eustachio ir ypatinga I&V istorija

Sant’Eustachio ir ypatinga I&V istorija

Sant’Eustachio – viena populiariausių santuokos vietų, turbūt, ne tik Amalfio pakrantėje, bet ir visoje Italijoje. Kasmet čia suorganizuoju tikrai ne vieną ir ne dvi civilinės santuokos ceremonijas. Tačiau Indrės ir Viktoro vestuvių diena buvo kažkuo kitokia, išskirtinė, ypatinga.

Beveik metai ramiam planavimui

Vilma Wedding & Event Planner _ Amalfio pakrantė _ vestuvių istorija _ civilinė santuoka Italijoje _ Vilma Rapšaitė (1)
Vilma Wedding & Event Planner: Turėjom daug ir kokybiško laiko vestuvių suplanavimui pagal visus norus.

Jei paklaustumėt, kas kelia didžiausią džiaugsmą vestuvių planuotojai, tai greičiausiai didžioji kolegų dalis man pritartų – adekvatus laikas santuokos organizavimui. Taip, galim suorganizuot vestuves ir per mėnesį, bet tik pagalvokit, kiek visko galima sudėliot į vietas per metus.

Todėl buvo be galo gera, kai dar 2022-ųjų liepą Indrė su Viktoru pasirodė mano kompiuterio ekrane ir pranešė, kad vestuves organizuosime 2023-ųjų birželiui. Ramiai, niekur neskubant, leidžiant sau vasarą praleisti atostogų ritmu ir net susitikti. Na, o sugrįžus rudenį prie darbų visi jie ėmė tekėti, lyg niekuomet nebūtų sustoję.

Datos, datos, datos

Vilma Wedding & Event Planner _ Amalfio pakrantė _ vestuvių istorija _ civilinė santuoka Italijoje _ Vilma Rapšaitė _ Sant'Eustachio _ Italija
Vilma Wedding & Event Planner: Datą derinome su norimais tiekėjais.

Vienas sunkiausių sprendimų daugeliui jaunavedžių – datos pasirinkimas. Deja, bet net ir organizuojant vestuves kitiems metams, aš negaliu jums garantuoti, kad suderinsime ir norimus tiekėjus, ir norimą datą. Taip nutiko ir šį kartą.

Iš pradžių jų norima data dubliavosi su itališka švente. Vėliau paaiškėjo, kad Indrė ir Viktoras jau puikiai žinojo, jog jų vestuves fotografuos Ilja Sivakov – vienas geriausių mano komandos narių ir tarptautiniu mastu pripažintas menininkas. Kuris, žinoma, jų pasirinktą dieną jau buvo užimtas. Tačiau nuoširdžiai vertinu šios poros ištikimybę, dėl kurios jie mielai pakeitė vestuvių datą, bet pasiliko prie pasirinkto fotografo. Čia buvo aišku – vestuvės bus geros, nes jaunieji itin šaunūs.

Sant’Eustachio birželio vidury ir jiedu

Vilma Wedding & Event Planner _ Amalfio pakrantė _ Sant'Eustachio_ vestuvių istorija _ civilinė santuoka Italijoje _ Vilma Rapšaitė (3)
Vilma Wedding & Event Planner: Po ceremonijos beliko tik pačios geriausios nuotaikos.

Nejučia išaušo ta graži birželio diena. Gal kiek neįprasta Amalfio pakrantei ir šiam metų laikui, nes galėjom pasimėgauti ir saule, ir lengvu debesų šydu, kuris saugojo nuo karščio. Bet juk tokiai porai net dangus negailėjo geriausio.

Ypač graži, tiulio detalėmis puošta sniego baltumo suknelė. Idealiai prie suknelės priderintas rusvas kostiumas ir kreminių bijūninių rožių puokštė. O užvis svarbiausia – nei akimirkai neišblėsią plačiausios jaunųjų šypsenos. Ši pora taip nuoširdžiai ir iš visos širdies džiaugėsi savo sprendimu, kad buvo sunku nulaikyti ašaras.

Ir taip Sant’Eustachio bei visi čia susirinkę išgirdo pačius svarbiausius Indrės ir Viktoro „Si“, o su jais kartu pasipylė ir džiugūs plojimai bei sveikinimai jauniesiems.

Nuotaikinga fotosesija ir smagus vakarėlis

Vilma Wedding & Event Planner _ Amalfio pakrantė _ vestuvių istorija _ civilinė santuoka Italijoje _ Vilma Rapšaitė _ Sant'Eustachio
Vilma Wedding & Event Planner: Jū vestuvės buvo ne tik romantiškos, bet ir be galo linksmos.

Jeigu ryte jaunųjų kambariuose dar buvo juntamas jauduliukas, tai po ceremonijos jį visą išnešiojo gaivus Amalfio pakrantės vėjas ir liko tik nuostabi visų susirinkusių nuotaika. O tai puikiai pavyko užfiksuoti itin nuotaikingoj fotosesijoj, kurioj sudalyvavo ir ikoniškas, mažytis, žydras itališkas FIAT.

Po fotosesijos svečiai ir jaunieji rinkosi į jau tradicija tapusią vietą – Palazzo Pascal kiemelį su tiek pat, kiek ši pora, ypatingu vaizdu atsiveriančiu nuo kalno į pakrantę. Šokiai, skanus maistas ir torto pjovimas vainikavo šią nepaprastą dieną. Ir viskas, ką galiu pasakyti apie juos, jų šventę ir tą nepaprastą meilės aura ore – šie santykiai išties ypatingi, kitokie. Jie jausmingi ir tikri, spalvingi ir be galo gražūs. Linkiu niekuomet jums šito neapleisti ir nepamesti, nes išpildote vienas kitą idealiai.

 

Indrė ir Viktoras

Vestuvių planuotoja – Vilma Wedding & Event Planner

Vestuvių stilius – romantiškas modernizmas

Spalva – balta, kreminė

Fotografas – Ilja Sivakoff Photography

Ceremonijos vieta – Amalfio pakrantė, Sant’Eustachio

Šventinės vieta – Palazzo Pascal

Vestuvių vaišės – tradicinis itališkas meniu

 

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė Vilma Rapšaitė _ civilinė simbolinė bažnytinė santuoka užsienyje _ Amalfio pakarnatė _ Toskana _ Komo
Vilma Rapšaitė – jūsų svajonių vestuvių Italijoje organizatorė

 

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis: