fbpx

Vestuvių dekoras: kaip atrodo šventė Italijoje?

Vestuvių dekoras: kaip atrodo šventė Italijoje?

Niekas nenuginčys, kad pati gražiausia vestuvių šventės puošmena yra patys jaunieji, tačiau juk visi mes norime svarbiausią gyvenimo dieną sutikti ir pačioje gražiausioje aplinkoje. Vestuvių dekoras – puiki išeitis sukurti stilių, papuošti šventės vietą ir, žinoma, atspindėti jūsų pasirinktą regioną. Juk jūs nesirinksite smilgomis puoštų stalų vestuvėms prie Komo ežero? Nes jeigu dvejojate, dalinuosi keletu savo pačios pastebėjimų apie vestuvių vietos dekoravimą Italijoje.

Šiaurės Italijos ežerai – prabanga, kurios nepaneigsi

Viskas Šiaurės Italijoje yra prabangu, klasiška ir spinduliuoja itin išpuoselėtą manierą. Pradedant kalnų siluetais ir baigiant šimtametėmis vilomis apsuptomis kino žvaigždžių vasarnamiais. Todėl ir vestuvių dekoras čia – auksas, klasika, žvakės ir krištolas. Šilko staltiesės, rožėmis ar orchidėjomis padabinti stalai ir sidabriniai stalo įrankiai šiame regione atrodys visiškai natūraliai ir savaime suprantamai. Ko tikrai nepasakyčiau apie nėrinius ar smilgas.

Vilma Wedding & Event Planner _ santuokos šventės vietos puošimas _ Vilma Rapšaitė _ vestuvės Italijoje _ santuoka užsienyje
Vilma Wedding & Event Planner: Šiaurės Italija alsuoja prabanga, todėl ir vestuvių dekoras čia yra kur kas įspūdingesnis nei kituose regionuose. (nuotr. Pinterest)

Svarbiausia – atkreipkite dėmesį į šventės vietą. Jeigu švenčiate istorinėje viloje, tai gal ir papildomų įspūdingų puošmenų čia ne taip ir reikia? Pakaks tik elegantiškų žvakidžių ir teisingai pasirinktų stalo įrankių. O jeigu renkatės šventinę vakarienę restorane, galime pagal jūsų šventės stilių suderinti ir stalo dekoracijas, kurios tikrai bus išlaikytos ir subtiliai elegantiškos.

Toskana ir Umbrija – pievų gėlės ant stalų

Toskanos toliuose ar Umbrijos žalumoje geriausias vestuvių dekoras – pati gamta! Patikėkite, šiems regionams taip mažai reikia, kad jie taptų nepakartojami. Užteks tik keleto jau padegintų žvakių, smilgų ar gūdų varpų ir visur aplink žydinčių lauko gėlių.

Vilma Wedding & Event Planner _ Toskana _ Umbrija _ dekoras _ vestuvės Italijoje _ Vilma Rapšaitė _ vestuvių planatimas Italijoje
Vilma Wedding & Event Planner: Umbrija ar Toskana pasižymi savo natūralumu ir romantišku boho stiliumi, todėl ir dekoras čia vyrauja gamtinis ir švelnus. (Nuotr. Pinterest)

Žinoma, norintiems bent trupučio prabangos ir ieškantiems labiau boho stiliaus, puikiai priderinsim ir daug žalumos turinčias stalo puokštes, ir taip nuostabiai prinokusias kekes raudonųjų Toskanos vynuogių ar alyvmedžio šakelių. O jeigu į vietinio vyno kamščius susmeigti stalo korteles ir kelti taures viduryje vynuogynų apsuptų tūkstančių mažyčių lempučių? Atimantis žadą vaizdas, tiesa?

Amalfis – egzotikos ir grožio kraštas

Man Amalfis yra tikras grožio etalonas – jaunas, šurmulingas, pasakiškai gražus ir gaivus – lygiai kaip ir čia nusprendusios tuoktis nuotakos. Tai tiesiog romantikos lopšys. O Amalfio romantika, kaip ir vestuvių dekoras šiame regione, neatsiejama nuo gatvės žibintų, sultingų citrusų kvapų ir begalės margaspalvių žiedų.

Vilma Wedding & Event Planner _ Amalfi _ destination wedding _ Vilma Rapšaitė _ vestuvių puošimas Italijoje _ vestuvių organzatorė
Vilma Wedding & Event Planner: Amalfio pakrantė ir citrinos yra neišskiriamas duetas, kurį harmoningai apjungia šiam regionui būdina dangiškais mėlynos spalvos raštais dekoruota keramika. (nuotr. Pinterest)

Žinoma, kaip ir kitur – didžiąją dekoro dalį čia sudaro pati gamta, nes gatvėje augančios citrinos ir jūros bangų mūša jau yra itin nuostabi aplinka. Bet niekuomet neprašausite čia pasirinkę vietinių gėlių puokšteles stalų dekoravimui, sidabrinius įrankius, sniego baltumo staltieses ir baltos keramikos indus išmargintus dangaus mėlynumo raštais, kuriuose lauks sultingiausios vietinės citrinos.

Apulija – vestuvių dekoras, kuris nuneš jus į tikrą Italiją

Mano nuomone, nėra Italijoje labiau itališko krašto, nei Apulija. Čia egzistuoja visai kitokia tvarka ir tik vietiniams būdingas temperamentas, kurio nesumaišysi su niekuo kitu. Tai ir vestuvių dekoras čia gali būti labai išskirtinis ir gal net kiek netikėtas.

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ Apulija _ vestuvių šventės dekoravimas Italijoje _ santuokos planuotoja užsienyje _ patarimai jaunavedžiams
Vilma Wedding & Event Planner: Viena vertus, Apulijoje galima atšvęsti visiškai baltas vestuves, bet iš kitos pusės, jūsų stalą čia gali puošti pomidorai, o nuotakos puokštė gali kvepėti sultingomis citrinomis. Svarbu tai, kad čia tiek vestuvės, tiek ir jų dekoras turi stiprų charakterį. (Nuotr. Pinterest)

Stipriai į pietus nutolęs regionas mėgsta spalvas ir tekstūras. Todėl jeigu norite, kad jūsų vestuvių stalą puoštų visos vaivorykštės spalvų indai, o tarp jų kompozicijose puikuotųsi citrinos ir raudonžandžiai pomidorai, išsirinkote teisingai. Apulija tikrai turi ką pasiūlyti.

Bet net ir šiuose regionuose galime ieškoti visai kito stiliaus, bandyti eksperimentuoti ir surasti tai, kas unikaliai atspindės jūsų naująją šeimą. Norite pasitarti? Registruokitės konsultacijai ir jau greitai aptarsime jūsų svajonių vestuves Italijoje: https://www.vilmawedding.com/kontaktai/?swcfpc=1

 

apie mane kontaktai about me wedding organiser blog'as vestuvių organizavimas tai daugiau nei darbas italijoje 405 - vilma rapšaitė wedding vestuviu planavimas planuotoja vestuves italijoje organizavimas planuotoja patarimai idejos svente santuoka privatumo politika
Vilma Wedding & Event Planner – Vilma Rapšaitė profesonali vestuvių planuotoja Italijoje.

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin