fbpx

Vestuvių Italijoje kaina: kiek kainuoja svajonė?

Vestuvių Italijoje kaina: kiek kainuoja svajonė?

Vestuvių Italijoje kaina, vienas aktualiausių klausimų, kai imama svarstyti, kurgi surengti savo didžiąją šventę. Ir visai nekeista – jūsų vestuvinis biudžetas yra labai svarbus ir dera bent preliminarią sąmatą pasiruošti dar prieš apsisprendžiant.

Tačiau noriu pastebėti, kad visos vestuvės turi savo kainą. Nėra dviejų vienodų, todėl ir aiškiai įvardinti sumą yra daugiau nei tik sunku. Bet tai nereiškia, kad jūs negalite bent jau tyliai sau susiskaičiuoti, kiek gi prireiks išleisti jūsų svajonei.

Vestuvių Italijoje kaina vs. vestuvių Lietuvoje kaina

Turbūt tiems, kurie niekuomet nebandė susiskaičiuoti, dabar pranešiu visišką naujieną. Bet… vestuvės Lietuvoje ir vestuvės Italijoje kainuoja beveik tiek pat. Pagal mano paskaičiavimus ir lietuviškų vestuvių įpročius, kaina vienam šventės dalyviui skiriasi vos per keletą dešimčių eurų.

Taip yra todėl, kad Italijoje įprasta, pavyzdžiui, į maisto kainą iškart įtraukti ir vyną. O šventės vedėjas čia dažniausiai išvis nėra reikalingas. Dekoras – tai puikūs Itališki vaizdai ir dar viena puiki išeitis vestuvių kainos sumažinimui. Tiesa, verta paminėti, kad Italija turi vieną nedidelį minusiuką – čia neišsisuksite be skrydžio bilietų ir nakvynės vietos.

Kita vertus, mano ilgametė vestuvių Italijoje planavimo patirtis parodė, kad jaunavedžiai, lydimi mano patarimų, randa išradingų ir protingų būdų atšvęsti santuoką su visais, kurių trokšta šventėje ir neviršyti savo biudžeto.

Protingas išlaidų paskirstymas

Jau ne viena mano sutuokta pora vietoje dovanų rinkosi savo draugų ir giminaičių paprašyti tiesiog buvimo kartu. Jie gražiai įkomponuoja į kvietimą eilutę su tekstu „Geriausia dovana mums – lėktuvo bilietas su jūsų vardu“ ir taip išvengia nemažos finansinės atsakomybės.

Kitas variantas, kurį taip pat pamėgo užsienyje tuoktis nusprendusios poros – pirmosios dienos apmokėjimas. Pavyzdžiui, jeigu planuojate santuoką Italijoje, tai tikrai galite apmokėti tik pirmosios dienos pramogas, maitinimą ir nakvynę, o vėliau leisti savo svečiams patiems nuspręsti, ar jie pageidauja pasilikti su jumis Italijoj ilgiau. Taip jūs neįsipareigosi patys ir neįpareigosite savo svečių, o vestuvių Italijoje kaina ženkliai sumažės.

Norėkite garsiai

Žinokite, tikrai nebūsite nei pirmi, nei paskutiniai, kurie prisijungę į konsultaciją bandysite dėlioti man idealų jūsų vestuvių scenarijų. Bet juk dažniausiai jūsų norai būna visai ne tokie. Kartu mes be vargo išgryninsime jūsų viziją ir sukursime tai, ko galbūt jūs net nesitikite.

Neapgaudinėkite nei savęs, nei savo vestuvių organizatorės ir iškart nusibrėžkite savo vestuvių biudžeto ribas bei pagrindinius norus, be kurių neįsivaizduojate savo vestuvių. Nereikia kažkam kitam kurti šventės – kurkite ją sau. Tokią, kokios trokštate, o ne kokią matėte žurnalo viršelyje. Patikėkite, kartu mes sukursime jums autentiškai stebuklingą dieną.

apie mane kontaktai about me wedding organiser blog'as vestuvių organizavimas tai daugiau nei darbas italijoje 405 - vilma rapšaitė wedding vestuviu planavimas planuotoja vestuves italijoje organizavimas planuotoja patarimai idejos svente santuoka privatumo politika
Vilma Wedding & Event Planner – Vilma Rapšaitė profesonali vestuvių planuotoja Italijoje.

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin