Vestuvių konsultacija: namų darbai, kuriuos rekomenduoju atlikti

Vestuvių konsultacija: namų darbai, kuriuos rekomenduoju atlikti

Niekam nebėra paslaptis, kad nuo kovo pradžios pradėjau teikti senai naują paslaugą – vestuvių konsultaciją, tik šį kartą mokamą. Jau esu jums pasakojusi, kokias naudas gausite užsiregistravę pokalbiui. Tačiau šiandien sugrįžtu pas jus su sąrašu namų darbų, kad vestuvių konsultacija būtų ne informacijos priėmimas, bet veikiau produktyvus jos apsikeitimas.

Žinokite, koks jūsų biudžetas

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvės Italijoje _ santuoka užsienyje _ Komo ežeras _ Lago di Como _ Vilma Rapšaitė _ 2023 2024 2025
Vilma Wedding & Event Planner: Bent jau preliminarus biudžeto apsibrėžimas dar prieš konsultaciją – privalomas. (Nuotr. Ilja Sivakoff Photography)

Taip, bendrais bruožais aš galiu jums nupasakoti kokio biudžeto jums prireiks atsižvelgiant į bendrą konceptą ir norus, tačiau visada lengviau pradėti planavimą, kai turime atspirties tašką. Kad ir kaip, pinigai yra labai svarbi mūsų gyvenimo dalis ir būtų protinga vestuvėms paskirti realią sumą, kuri neapsunkins jūsų gyvenimo po šventės.

Taigi pirmas ir pagrindinis jūsų darbas prieš konsultaciją – susėskite aptarti, kokią sumą galite skirti savo santuokai Italijoje.

Ar jau pasirinkote santuokos pobūdį?

Vilma Wedding & Event Planner _ Toskanos vestuvės _ Vilma Rapšaitė _ planuotoja organizatorė kooridnatorė 2024 2025 _ Toskana
Vilma Wedding & Event Planner: Bažnytinė, civilinė ar simbolinė? (Nuotr. Ilja Sivakoff Photography)

Labai didelis skirtumas, ar organizuojame civilinę ar bažnytinę santuoką. Jau nekalbant apie humanistinės, arba kitaip simbolinės, santuokos organizavimą. Nuo to priklauso ne tik biudžetas, bet ir laikas ar net regionų pasirinkimai.

Prieš ateidami į konsultaciją, jau turėkite viziją, kurią ir mėginsime išpildyti.

Suplanuokite, kada vyks jūsų santuoka?

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvės užsienyje _ santuoka Italijoje _ vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė 2024 2025 Vilma Rapšaitė
Vilma Wedding & Event Planner: Vestuvių sezonas Italijoje ilgas, todėl pasirinkti tikrai galės kiekviena pora.  (Nuotr. Ilja Sivakoff Photography)

Taip, vestuvės Italijoje yra šimtų dedamųjų projektas ir aš tikrai negaliu jums pažadėti, kad būtent ta jūsų pasirinkta data vis dar yra laisva ir galima. Tačiau vestuvių konsultacija yra labai puikus laikas apsibrėžti bent jau datų intervalą, kuriame turime ieškoti tiekėjų ir galimybių.

Yra didelis skirtumas, ar ruošiamės birželio ar rugsėjo vestuvėms, todėl žinokite, kuris mėnuo jums aktualiausias ir mieliausias.

Apsvarstykite, kiek jūsų atvyks į Italiją?

Vilma Wedding & Event Planner _ Amalfio pakrantės civilinė santuoka Italijoje _ Vilma Rapšaitė _ vestuvės užsienyje
Vilma Wedding & Event Planner: Planuojame šventę tik jums dviems ar prisijungs ir kiti svečiai? (Nuotr. Ilja Sivakoff Photography)

Puikiai suprantu, kad vestuvių konsultacija yra tik pirmasis žingsnelis viso didelio planavimo link. Bet esu tikra, kad mintyse jau esate susidarę kviestinų svečių sąrašą, o turbūt ir maždaug numanote, kiek pakviestųjų sutiks keliauti kartu su jumis į Italiją. Todėl kviečiu kalbėti konkrečiais skaičiais turint omenyje maždaug penkių žmonių paklaidą.

Tokiu būdu galėsime iškart tikslingai ieškoti vietų, pramogų ir galimybių skirtų jūsų kompanijai.

Pasiruoškite stiklinę vandens ir kantrybę

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rašaitė _ vestuvių planavimas organizavimas koordinavimas konsultacija _ Amalfio pakrantė
Vilma Wedding & Event Planner: Net ir didžiausios kelionės prasideda nuo pirmo žingsnio. (Nuotr. Ilja Sivakoff Photography)

Vestuvių konsultacija su manimi trunka iki valandos. Tačiau per ją mes aptariame labai daug dalykų, todėl nejuokauju sakydama, kad jums tikrai prireiks vandens. Tuo pačiu šalia turėkite ir užrašų knygą, kurioje galėsite pasižymėti konkrečiai jums pasiūlytus variantus, bet nepamirškite, kad po konsultacijos atsiųsiu jums atmintuką, kuris padės sudėti visus taškus ant i.

Na, o apsisprendus planuoti santuoką Italijoje, nepamirškite, kad tai ne vienos dienos ir net ne vienos savaitės darbas, todėl tapkime šiam etapui draugais, kurie gali vieni kitais pasitikėti.

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvės Itlijoje _ santuoka užsienyje _ Toskana _ Como _ Maggiore _ Amalfio pakrantė _ Umbrija _ vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė Vilma Rapšaitė
Vilma Rapšaitė – jūsų svajonių vestuvių Italijoje organizatorė

 

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis: