Amalfio pakrantės šiluma nuspalvinta V&E meilės istorija

Amalfio pakrantės šiluma nuspalvinta V&E meilės istorija

Amalfio pakrantės lankymas 2022-aisiais buvo tapęs toks pat natūralus ir įprastas, kaip pasivaikščiojimai mano mylimose Massa Marittima gatvelėse ar kavos puodelis Komo pakrantėje. Su savivaldybės atstovais net juokavome, kad bene pusė Sant’Eustachio vykusių santuokų buvo mano porų. Tačiau spalio pirmąją čia atvykau pas ypatingą porą, kuri nugulė atmintyje ilgam. Tąkart aš atvykau pas Verą ir Emilį.

Ilgas ir margas kelias iki „Si“

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ Amalfio pakrantės vestuvės _ santuoka užsienyje _ vestuvės Italijoje 2023 2024
Vilma Wedding & Event Planner: Jų kelias į santuoką it Amalfio pakrantės keliai – vingiuoti, tačiau su nepaprastais horizontais. 

Vera ir Emilis atėjo pas mane su  savo istorija ir klausimais dar 2021 metų pabaigoje. Kaip tik tuo metu, kai uždarinėjau pirmąjį itin sėkmingą sezoną po visų apribojimų. Tuomet ir sužinojau, kad šie nuostabūs žmonės susižadėjo dar 2019 metais, o sekančiais metais Lietuvoje turėjusios vykti vestuvės buvo atšauktos dėl karantino.

Neįvykusios pirmosios vestuvės, panašu, buvo nuostabiausia, kas galėjo nutikti. Per tuos metus Vera su Emiliu pergalvojo savo norus bei svajones ir vieną lapkričio dieną besisvečiuodami Italijoje nusprendė, kad būtent ši šalis gali taptų jų meilės namais.

Maloniai jaudinantis, bet ramus planavimas

Vilma Wedding & Event Planner _ Amalfio pakrantės meilės istorija _ Vestuvės Italijoje 2023 2024 _ planuotoja organizatorė koordinatorė _ Vilma Rapšaitė
Vilma Wedding & Event Planner: Vera buvo ramybės ir pasitikėjimo kupina nuotaka.

Vera buvo viena tų nuostabių nuotakų, kurios žino, ko nori, tačiau tuo pačiu širdy nešiojasi pasitikėjimą savo vestuvių planuotoja. Na, o kai žinojome, kad mums prieš akis dar visi metai, niekur neskubėjome ir nieko nevertėme skubėti.

Žiemą praleidome su keletu datų patvirtinimų, pavasarį pradėjome derinti reikiamus dokumentus, o vasarą palikome planavimui atostogų ritmu. Tuomet rudens pradžioje beliko tik paskutiniai akcentai ir viskas buvo paruošta.

Amalfio pakrantės saulės užburta diena

Vilma Wedding & Event Planner _ Amalfio pakrantės meilės istorija _ Vestuvės Italijoje 2023 2024 _ planuotoja organizatorė koordinatorė _ Vilma Rapšaitė
Vilma Wedding & Event Planner: Jų svečiai – džiaugsmingiausia ir daugiausiai plojimų padovanojusi publika.

Paskutiniu metu vis svarstau ar su jaunaisiais neturime kokių ypatingų galių. O gal tiesiog jų meilė yra tokia magiška, kad net rudens vidurys stebina neblėstančia saule ir šiluma? Žinoma, Amalfio pakrantės orai net ir spalį džiugina, bet tikėtis turėjome bet ko.

Ryte mane pažadino saulės spinduliai, o nuvykus pas nuotaką paaiškėjo, kad ir ji pati tiesiog švyti. Tad buvo aišku – diena bus nuostabi.

Užburianti ceremonija, fantastiška fotosesija, mažytis mielas itališkas Fiat, svečių šypsenos ir plojimai – visa tai užbaigė jų beveik trijų metų kelionę iki svarbiausios gyvenimo dienos. Ir tądien, kaip ir kaskart, buvo nuostabiai gera matyti tokią stiprią, tvirtą ir nuoširdžią meilę.

Savaitėlė po

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvės Italijoje _ santuoka užsienyje _ vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė 2023 2024 _ Vilma Rapšaitė
Vilma Wedding & Event Planner: Vestuvių planavimas – ilgas ir intensyvus procesas, kurio įvertinimas yra pati gražiausia padėka man.

Amalfio pakrantės nepaleidau dar ilgą laiką, nes po keleto dienų čia laukė jau nauja pora ir jos ypatinga diena, tačiau širdy virpėjo klausimas, kaip sekasi Verai ir Emiliui.

Ir štai lygiai po savaitės mano elektroninio pašto dėžutę pasiekė jų laiškelis:

„Sveiki, Vilma,

Besimėgaujant saulėta Toskana, norėjome Jums labai padėkoti už mūsų vestuvių savaitgalį Amalfio pakrantėje. Vis norisi prisiminti, kiekvieną detalę ir akimirką, nes gavosi puikios itališkos vestuvės artimiausių žmonių rate. Šios vestuvės buvo tikrai apie mus, kas manau yra svarbiausia.

Nors ketvirtadienį mums atvykstant atrodė, kad viskas eina ne ta linkme, nuo penktadienio ryto Jūsų planavimo / rekomendacijų ir išlindusios saulės dėka, viskas gavosi tobulai.

Dar kartą didelis ačiū.

 

Gražios dienos,
Vera ir Emilis“

 

Tą akimirką, kai perskaičiau jų laišką supratau, kad nesvarbu, kiek reikia įdėti darbo ir pastangų organizuojant gražiausias gyvenimo šventes. Jeigu jaunieji po visko sugrįžta su pačiais šilčiausiais žodžiais, rekomendacijomis ir paskatinimu – kiekviena akimirka verta!

 

Ačiū jums, mano mielieji, už puikią nuotaiką visus metus!

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvės Italijoje _ santuoka užsienyje 2023 2024 _ vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė Vilma Rapšaitė
Vilma Wedding & Event Planner: Ilgai ir laimingai, mano brangieji!

Vera ir Emilis

Vestuvių planuotoja – Vilma Wedding & Event Planner

Vestuvių stilius – romantiškas modernizmas

Spalva – balta

Fotografas – Ilja Sivakoff Photography

Ceremonijos vieta – Amalfio pakrantė, Sant’Eustachio

Šventinės vieta – Palazzo Pascal

Vestuvių vaišės – tradicinis itališkas meniu

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė 2023 2024 _ Amalfio pakrantė _ vestuvių istorija
Vilma Rapšaitė – jūsų svajonių vestuvių organizatorė Italijoje!

 

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin