Vestuvių koordinatorė – šventės ramybė. Ką ji veikia?

Jau ne vienerius metus organizuoju vestuves Italijoje. Čia vyko ir visai mažytės, ir prabangios šventės su keliomis dešimtimis svečių. Žinoma, kartu su jaunaisiais dar iki šventės dienos sustyguojame scenarijų iki smulkmenų, tačiau vestuvių dieną gali nutikti bet kas. O kas tuomet bus atsakingas? Labai teisingai – vestuvių koordinatorė. O jeigu dar tiksliau – .

Kiekviena mano pora gauna ne tik vestuvių šventės organizavimo, bet ir koordinavimo paslaugą, nes vestuvės Italijoje yra kiek kitokios nei gimtojoje Lietuvoje, o nemokant kalbos šventė gali virsti ir visai nemenku fiasko.

Darbas nr. 1 – vertėjavimas

464 - vilma wedding vestuviu planavimas planuotoja vestuves italijoje organizavimas planuotoja patarimai idejos svente santuoka Vestuvių ceremonijos metu aš – vestuvių koordinatorė – išversiu jums kiekvieną eilutę tam, kad galėtumėte visa širdimi išjausti savo saldų „Si“.
Vestuvių ceremonijos metu aš – vestuvių koordinatorė – išversiu jums kiekvieną eilutę tam, kad galėtumėte visa širdimi išjausti savo saldų „Si“.

 

Na, jeigu norint parodyti kur atvykusiam tiekėjui nešti jūsų vestuvinį tortą dar galima pasitelkti ženklų kalbą, tai štai ceremonijoje šitai tikrai nesuveiks. Civilinės santuokos ceremonijos Italijoje vyksta italų kalba. Todėl, norint susituokti įspūdingame horizonte, jums yra būtinas vertėjas. Žinoma, jūs tikrai galite samdyti profesionalų vertėją, kuris jums padės susituokti. Tačiau tenka pripažinti, kad vertėjo darbas taps papildomomis išlaidomis. Kita vertus, jeigu jūsų vestuvių koordinatorė puikiai kalba tiek lietuviškai, tiek itališkai – sutaupysite ir laiko, ir finansų, kuriuos bus galima skirti kažkam įspūdingesniam.

Taip pat reikėtų nepamiršti ir viso šventinės dienos pasiruošimo. Abejotina, kad vietiniai šukuosenų ar makiažo meistrai kalbės lietuviškai. Todėl tikrai verta šalia turėti žmogų, kuris galės jiems teisingai paaiškinti, ko gi nuotaka pageidauja svarbiausiai gyvenimo dienai.

Darbas nr. 2 – koordinavimas

463 - vilma wedding vestuviu planavimas planuotoja vestuves italijoje organizavimas planuotoja patarimai idejos svente santuoka Darbą vestuvių dieną palikite man, o jūs – švęskite savo meilę!
Darbą vestuvių dieną palikite man, o jūs – švęskite savo meilę!

 

Gal ir savaime suprantama, kad vestuvių koordinatorė koordinuoja vestuves. Bet patikėkite, kiek daug žmonių nežino, kas į tai įeina. Klaidinga manyti, kad vestuvių koordinavimas apsiriboja tik plano „Ceremonija.Sėdimas prie stalo. Tortas“ priežiūra ir vykdymu.

Nuo pat ceremonijos iki svečių palydėjimo atgal į kambarius viskuo rūpinuosi aš – vestuvių koordinatorė. Jeigu atvyko tortas – jį priimsiu aš. Jeigu iškilo nesklandumai su paslaugų tiekėjais – skambinu aš. Net jeigu jums reikia suorganizuoti minutę pabūti tik dviese atokiau nuo svečių, tai aš tikrai viskuo pasirūpinsiu.

Darbas nr. 3 – svečių priežiūra

18 - vilma wedding vestuviu planavimas planuotoja vestuves italijoje organizavimas planuotoja patarimai idejos svente santuoka Jūsų svečiais bus pasirūpinta. Nepaliksime jų vienų – vešimės kartu ir jūsų fotosesijos metu pravesime nedidelę ekskursiją po jūsų pasirinktą meilės regioną.
Jūsų svečiais bus pasirūpinta. Nepaliksime jų vienų – vešimės kartu ir jūsų fotosesijos metu pravesime nedidelę ekskursiją po jūsų pasirinktą meilės regioną.

 

Nedidelės vestuvės vos su keletu svečių – nedidelis ir iššūkis, kai pažįsti kiekvieną gatvelę, žinai visus posūkius ir niuansus. Na, o jeigu vestuvės didelės, o šalis dar didesnė ir nei kiek nepažįstama?

Organizuodama didesnes vestuves be kalbų kviečiu į pagalbą savo vestuvių dienos koordinavimo asistentę, su kuria kartu rūpinamės visa jūsų šventės svita. Vestuvių koordinatorė, visgi, ne tik pirštu pamoja kam kur susėsti, bet pavyzdžiui, jūsų fotosesijos metu pavedžioja jūsų svečius po parką, miestelį, paplūdimį ar kitą įdomią ir jiems dar nematytą vietą. Taip vaikščiodami ir susipažįstame, ir kažko naujo išmokstame. Žinoma, pasirūpiname, kad ir nei vienas svečias nepavėluotų į ceremoniją – keliaujame kartu.

Darbas nr. 4 – sklandi dienos eiga

17 - vilma wedding vestuviu planavimas planuotoja vestuves italijoje organizavimas planuotoja patarimai idejos svente santuoka Nesvarbu, suirusi puokštė ar nuriedėjusi ašara – padėsiu susitvarkyti su viskuo.
Nesvarbu, suirusi puokštė ar nuriedėjusi ašara – padėsiu susitvarkyti su viskuo.

Pairo siūlė? Neatlaikė jaunosios puokštė? Skauda galvą? Nutrynė bateliai? Emocijos paėmė viršų? Vestuvių koordinatorė visada bus šalia ir visais įmanomais, o kartais, atrodo, ir neįmanomais, būdais stengsis ištaisyti visus nesusipratimus čia ir dabar.

Mano pagrindinis ir svarbiausias darbas vestuvių dieną – užtikrinti visišką ramybę jums ir jūsų svečiams. Didelės ar visai menkutės problemos gali turėti įtakos visai likusiai šventei, o ir atmintyje jos įsirėžia pakankamai giliai. Todėl gerai pasvarstykite, ar tikrai vestuvių koordinatorė jūsų šventėje nebus reikalinga.

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin