Vestuvių organizatorė – darbas ar pašaukimas

Italija- vestuvių šalis. Puikus klimatas, charakteringa architektūra, nuostabios panoramos, svaiginantis vynas, gardus maistas ir autentiška aplinka….”- pasakoja vestuvių organizatorė Italijoje- Vilma.

Šiandien idėjų ir energijos nestokojanti moteris dalijasi patirtimi apie savo pasirinkimą tapti vestuvių organizatore.

Como Mrgarita  Valius vestuves italijoje

Pasiruošimas vestuvėms tai ne juokas. Ne viena nuotaka pripažins- vestuvės tikras maratonas. Vestuvinės suknelės ir puokštės, nuotraukos ir video vestuvėms, vestuvių pokylio vietos pasirinkimas, dekoracijos. O viskas juk prasideda nuo klausimo „O, kur bus mūsų didžioji diena? O, kas jeigu Italijoje? „

Vilma, kada ir kaip pajutote, kad jums patinka organizuoti vestuves?

Como Mrgarita Vilma vestuviu planuotoja

Visada mėgau organizuoti šventes nuo mokyklos ir universiteto laikų. Pirmos mano suorganizuotos vestuvės buvo Lietuvoje, kurias surengiau savo broliui. Tai vyko prieš 18 metų. Po jų visi artimieji, giminės ir draugai manyje įžvelgė vestuvių organizatorės potencialą.

Vis dėl to įsitikinti, kad šitą hobį galiu paversti verslu, man prireikė dar kelerių metų. Galiausiai tai tapo nuostabia išbandymų aikštele ateičiai. Juk itališkose šeimose, bet kokios šventės prasideda nuo 100 kviestinių svečių. O tai jau iššūkis, kurį aš priėmiau.

Kaip tai virto jūsų pagrindiniu darbu?

vestuviu dekoras italija

Šiam mano hobiui suteikti oficialų įmonės statusą teko tuomet, kai buvau pakviesta suorganizuoti rimtą renginį vienam Italijos Golfo klubui. Drąsiai galiu sakyti- vestuvių organizatorė– tai ne profesija, tai pašaukimas.

Kaip jaučiatės tą dieną, kai vyksta jūsų suorganizuotos vestuvės ir po jų?

vestuvių organizatorė vestuvių pora

Organizavimo metu svarbiausia bendrauti su poromis. Įdomu stebėti, kaip pora bendrauja, iš jų santykių labai lengva nuspėti jų vaidmenis, kuris šeimoje bus lyderis, galva, kuris bus atsakingas už vienus, o kuris – už kitus dalykus.

Nors vestuves organizuoju gana seniai, tačiau kiekviena nauja pora įneša tam tikro jaudulio ir naujų idėjų, vėjų. Nemėgstu apsistoti ties tais pačiais Italijos regionais, tomis pačiomis lokacijos vietomis, bažnyčiomis ar vilomis. Kiekvieną kartą norisi naujo ir kitokio renginio, skirto tik konkrečiai jaunavedžių porai. Vestuvių dieną, kas beatsitiktų, aš esu rami, nes viskas iki smulkmenų buvo išstudijuota ir aptarta su jaunaisiais, o itin preciziškai atrinktas ir suburtas tiekėjų kolektyvas leidžia garantuoti šventės sėkmę.

Jeigu vestuves nuspręsite rengti Italijoje – „Vilma Wedding planner“ jūsų paslaugoms.

Sekite mus Facebook

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Paspaudus mygtuką, atsidarys naujas langas su registracija per Facebook puslapį.

Dalintis:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin