fbpx

Vestuvių organizavimas: 4 dalykai, kurių galbūt nežinojote

Vestuvių organizavimas: 4 dalykai, kurių galbūt nežinojote

Vestuvės, kad ir kur jos vyktų, reikalauja itin kruopštaus pasiruošimo. Ypač, kai vestuvių organizavimas yra tavo tiesioginis darbas. Puikiai žinau, kad jaunieji laukia nuostabiausios gyvenimo dienos be jokių nesklandumų, o tam reikalingos tikrai ne dvi rankos ir tikrai ne tik skambučiai tiekėjams.

Noriu su jumis pasidalinti keletu jums dar nežinomų, nors gal ir nujaučiamų, detalių, kurių reikia, kad vestuvių organizavimas Italijoje praeitų puikiai.

1.      Be komandos – nei žingsnio

Vilma Wedding&Event Planner_vestuvių organizavimas_vestuvių organizatorė Italijoje_Vilma Rapšaitė_darbas su komanda_vestuvių organizatorės komanda
Vilma Wedding & Event Planner: Vestuvių organizatorės komanda – neatsiejama šventės koordinavimo dalis.

Na gerai, meluoju. Jeigu jūsų vestuvės Italijoje vyks tik jums dviems, galime apsieiti ir be papildomų rankų. Tačiau organizuojant didesnes vestuves visada reikia laikyti visus keturis kampus, kas fiziškai yra tiesiog neįmanoma.

Būtent todėl į vestuves su svita visuomet keliauju su savo komanda, kuri padeda išlaikyti svečių dėmesį, palydėti juos iki reikiamos vietos, pasirūpinti medžiagų ar produktų atvežimu ir dar milijonais kitų darbelių. Žinoma, galėčiau viską atlikti ir pati, bet vertėjaujant jūsų ceremonijai juk neplepėsiu telefonu su maisto tiekėjais. Todėl nereikėtų stebėtis, jeigu jūsų šventėje bus vienas kitas ir jums nematytas žmogus.

2.      Nuolatinis kontaktas – privalomas

Vilma Wedding & Event Planner_Vilma Rapšaitė_vestuvių organizatorė Italijoje_vestuvių koordinavimas
Vilma Wedding & Event Planner: nenustebkite, jeigu jūsų organizatorė nepaleidžia telefono iš rankų – tai garantuoja iki smulkmenų suderintą vestuvių dieną.

Kartais galiu atrodyti lyg nuolat besisukanti plokštelė – kalbu, kalbu ir kalbu. Bet vestuvių organizavimas ir susideda daugiausiai iš kalbėjimo. Juk turiu būti tarpininkas tarp visų susirinkusių ir tų, kurie dar tik atvyks.

Vestuvių dieną nuolat kontaktuoju su jaunavedžiais, kalbinu jų svečius, palaikau ryšį su visais tiekėjais, kad niekas nevėluotų, neatvyktų per anksti ir šiaip – neišmuštų jaunųjų iš vėžių. Žinoma, kur dar vila ar restoranas, jachta ar tiesiog kunigas. Viską reikia suderinti iki minučių tikslumo tiek prieš šventę, tiek ir jos metu. Todėl nenustebkite, jeigu jūsų vestuvių planuotoja nepaleidžia iš rankų telefono – tai jūsų šventės labui.

3.      Pasiruošimas bet kokiai situacijai

Vilma Wedding & Event Planner_ vestuvių organizavimas _vestuvių planuotoja Italijoje_Vilma Rapšaitė_vestuvių koordinavimas_santuokos planuotoja
Vilma Wedding & Event Planner: vestuvių planuotoja turi būti pasiruošusi bet kokiai situacijai.

Vestuvių organizavimas nėra tik ceremonija, fotosesija, vakarienė ir ilgai bei laimingai. Ir kas jau kas, o aš tai privalau žinoti. Vestuvių šventė gali būti labai nenuspėjama ir čia gali nutikti tikrai bet kas. O kas tuomet atsakingas už sklandžią baigtį? Žinoma, aš!

Būtent todėl su savimi vežuosi ir rinkinį „nenumatytai situacijai“. Čia visada turiu adatą ir siūlo, sąvaržėlę, žiogelį, veidrodėlį, vaistų nuo skausmo, pleistriukų, žirkles ir dar šį bei tą, kas padėtų išsisukti iš padėties. Dažnai pasijuntu it magas iš skrybėlės traukdama visokius daikčiukus, bet dažna jaunoji apie tokį rinkinuką nei nesusimąsto, o štai aš jį visada turiu šalia ir jis išgelbėjo jau ne vieną šventę.

4.      Vestuvių organizavimas, visų pirma – atsidavimas darbui

Vilma Wedding and Event Planner_ vestuvių organizavimas _Vilma Rapšaitė_vestuvių dekoras Italijoje_vestuvių organizatorė Italijoje_santuokos planuotoja_destination wedding
Vilma Wedding & Event Planner: patikėkite, jūsų vestuvės – mūsų prioritetas.

Patikėkite, kad ir kas prisidės prie jūsų šventės, tai tą dieną vestuvių organizavimas šiam žmogui yra jo prioritetas. Italijoje dirbu tik su tais, kuriais pasitikiu pati, todėl žinau, kad kiekvienas darbuotojas jums atiduos savo širdį vien tam, jog jaustumėtės ypatingai.

Todėl nepamirškite įvertinti tų, dėl kurių jūs vestuvių dieną galėjote tiesiog šypsotis apkabinus artimuosius ir apie nieką daugiau negalvoti.

 

Na, o jeigu ir jūs norite vestuvių laukti be streso ir žinoti, kad viskas bus atlikta, kviečiu registruotis į nemokamą konsultaciją – aptarsime jūsų svajonių vestuves Italijoje: https://www.vilmawedding.com/kontaktai/

vestuvesitalijoje.com vilmawedding.com vilma rapšaitė rapsaite wedding vestuviu planavimas planuotoja vestuves italijoje organizavimas planuotoja patarimai idejos svente santuoka
Vilma Rapšaitė – jūsų vestuvių planuotoja Italijoje

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin