Vestuvių organizavimas užsienyje: kodėl rekomenduojamas planuotojas?

Vestuvių organizavimas užsienyje: kodėl rekomenduojamas planuotojas?

Vestuvių organizavimas jau pats savaime nėra lengva užduotis. Juk reikia tiek daug visko apžvelgti, sustyguoti, suplanuoti. Tačiau, kai vestuvių organizavimas persikelia į užsienį, tai tampa dvigubai sudėtingesniu darbu. Ypač, jeigu nemokate kalbos ar planuojamame regione nesate buvę. Todėl šiandien noriu trumpai jums apžvelgti, kodėl vestuvių organizavimas užsienyje visada bus geresnis su pagalba.

„Ką jis sakė?“

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ vestuvės Italijoje _ santuoka  _ koordinavimo paslauga _ organizatorė planuotoja italijoj 2022 2023 _ Komo _ šiaurės Italija
Vilma Wedding & Event Planner: Labai svarbu organizuoti šventę su žmogumi, kuris moka šalies kalbą. Kitaip organizavimas gali tapti tikru galvos skausmu.  (Photo: Ilja Sivakoff photography)

Taip, šiuolaikiniai europiečiai dabar dažnai moka net ir daugiau nei dvi kalbas. Tačiau  tikrai nebūtinai toji mokama kalba sutaps su vestuvių šalies kalba. Na, o pasikliauti vien anglų kalba, ypač Italijoje, būtų labai neprotinga.

Todėl pats geriausias sprendimas – laisvai vietinių kalba kalbanti vestuvių organizatorė. Pati Italijoje gyvenu jau daugiau nei du dešimtmečius, mano vyras italas, begalės draugų nekalba jokia kita kalba, kaip tik italų. Todėl mano kalba nėra tik vadovėlinė – aš gebu susikalbėti su visais regionais jiems tikrai suprantamu būdu. Būtent dėl to man kur kas paprasčiau susisiekti su tiekėjais tiesiogiai ir greitai gauti atsakymus, į jums rūpimus klausimus.

Atstumai ir kelionės

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ Komo ežeras _ šiaurės Italija _ vestuvių organizatorius koordinatorius 2022 2023 _ santuoka užsienyje _ vestuvės Italijoje
Vilma Wedding & Event Planner: Italijos eismas ne visai toks, kokio galima tikėtis. Todėl labai svarbu teisingai susidėlioti maršrutus.  (Photo: Ilja Sivakoff photography)

Jeigu kelionė nuo Vilniaus iki Kauno trunka gerą valandą, tai tas pats atstumas Italijos siaurutėse gatvelėse ar kalnuotose vietovėse gali tapti pusės dienos kelione. Todėl net jei ir gerai išstudijavote žemėlapį, nederėtų juo aklai pasikliauti.

Vestuvių organizatorė, kuri pažįsta šį kraštą, galės parinkti tiesesnius kelius, parekomenduoti patogesnes vilas ar restoranus ir dar daug kitų dalykų. Taip pat, svarbu nepamiršti, kad Italijoje yra daugiau transporto priemonių nei tik automobilis.

Kultūros ir charakterio subtilybės

Vilma Wedding & Event Planner _ vestuvių organizavimas užsienyje _ vestuvių organizatorė Italijoje 2022 2023 _ Amalfis _ Ravello _ pietų Italija _ vestuvės Italijoje _ bažnytinė santuoka užsienyje
Vilma Wedding & Event Planner: Italai lieka ir italais ir jeigu jūs nepratę prie jų pietietiško būdo, susikalbėti gali būti sunku. (Photo: Gfoto)

Nors tie tiekėjai, su kuriais dirbu aš, yra itin punktualūs ir geranoriški, tačiau italai lieka italais. Būtent jų lengvesnis gyvenimo būdas dažnai tampa didžiausiu galvos skausmu lietuvaičiams, kurie nėra pratę prie ilgesnių terminų, kitokių sąlygų ir pan.

Vestuvių organizavimas užsienyje su savo srities specialiste jums užtikrins ir teisingą informacijos interpretavimą, kultūros ir pietietiško gyvenimo ritmo aiškumą. Aš žinau, ko laukti ir ko tikėtis, žinau kaip paklausti, kad būtų atsakyta ir kaip pasakyti, kad būtų suprasta.

 

Kartais jaunieji imasi vestuvių organizavimo užsienyje patys, o po to seka nesusikalbėjimas su tiekėjais, pasimetimas, neteisingų sprendimų priėmimas ir dėl nežinojimo viršytas biudžetas. Patikėkite savo dieną ilgametei vestuvių Italijoje organizatorei ir su džiaugsmu laukite savo šventės be streso.

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ profesionali vestuvių planuotoja Italijoje _ renginių organizatorė užsienyje _ vestuvės Italijoje _ San Eustachio _ Amalfi _ Toskana _ Umbrija
Vilma Rapšaitė – jūsų svajonių vestuvių Italijoje organizatorė (Photo: Ilja Sivakoff photography)

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin