Savaitė iki vestuvių Italijoje: jūsų namų darbai

Savaitė iki vestuvių Italijoje: jūsų namų darbai

Na štai ir viskas – suplanuota, pasiruošta – liko savaitė iki jūsų vestuvių Italijoje. Bet jauniesiems šis laikas kartais būna lydimas daugiau streso nei visas vestuvių planavimo procesas. Kodėl? Nes likus keletui dienų iki didžiojo „Si“ jūs nebežinote ką daryti. Griebiatės tai vieno, tai kito, stengiatės susidėlioti mintis, bet viskas atrodo taip padrika, kaip niekada iki šiol. Jeigu jau jaučiate, kad imate panikuoti, kviečiu atlikti namų darbus, kurie turėtų jus nuraminti.

Sąrašas ir planas

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ santuoka užsienyje _ vestuvės Italijoje _ vestuviniai žiedai _ Lago Maggiore _ šiaurės Italija _ vestuvių planavimas organizavimas koordinavimas 2022 2023
Vilma Wedding & Event Planner: Svarbiausių daiktų sąrašas turėtų būti pirmas darbas, kurį atliksite likus savaitei iki vestuvių. (Photo: Gfoto)

Krauti lagaminus likus savaitei iki skrydžio nėra labai protinga. Bet tai nereiškia, kad negalite susidaryti aiškaus ir detalaus visų kelionei reikalingų daiktų sąrašo. Nuo telefono pakrovėjo iki maudymosi kostiumėlio – surašykite viską į vieną lapą. Kraunant lagaminus beliks sudėti varneles ir neteks dar ir dar kartą tikrinti, ar jau viskas suruošta.

Kitas dalykas, kuris turėtų padėti, tai aiškus planas, kada ir ką turite atlikti. Kada jūsų skrydis, kada išvažiuojate iš namų, kokia dienos eiga laukia Italijoje. Nežinomybė kartais labai alina, todėl žinant kada, kas ir kur, sulaukti vestuvių tampa lengviau.

Mėgaukitės vienas kitu

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ Amalfio pakrantė _ pietų Italija _ vestuvės Italijoje _ santuoka užsienyje dviese _ savaitė iki vestuvių _ santuokos planuotoja organizatorė koordinatorė 2022 2023
Vilma Wedding & Event Planner: Neleiskite mažam stresui sugadinti jūsų meilės dienos laukimo. (Photo: Egles Studio – Photography)

Nesvarbu, ar iki jūsų vestuvių Italijoje liko mėnuo, savaitė ar jūs jau sumainę aukso žiedus – jūs vis tiek turite teisę eiti į pasimatymus, mėgautis skaniu maistu ar geru filmu. Ir visa tai daryti kartu!

Tiesiog tą paskutinę savaitę skirkite laiko vienas kitam, pabūkite kartu, nuveikite kažką smagaus. Tai padės dar kartą pakurstyti jūsų meilę ir stresas neįsisuks į jūsų santykius.

Nepamirškite grožio procedūrų

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ vestuvių Italijoje planuotoja organizatorė koordinatorė 2022 2023 _ vestuvės italijoj _ santuoka užsieny _ pietų Italija _ Kalabrija
Vilma Wedding & Event Planner: Vetsuvių dieną spindėste tiek iš vidaus, tiek iš išorės tik tuomet, kai skirsite laiko sau. (Photo: Pierpaolo Perri studio)

Paskutinė savaitė iki vestuvių Italijoje turėtų būti skirta visoms jūsų grožio procedūroms, kurių rezultatas aiškiai matysis santuokos dieną.

Tiek vyrai, tiek moterys šiuo laiku turėtų apsilankyti pas plaukų stilistus. Na, o sėdint kėdėje rekomenduoju papildomai paklausti savo meistro, kaip plaukus paruošti prieš svarbią dieną. Yra šukuosenų, kurioms stilistas gali rekomenduoti specialiomis priemonėmis paruošti plauką. Tačiau svarbiausia – neeksperimentuokite. Savaitė iki vestuvių tikrai nėra pats metas išmėginti naują specialistą, ypatingą kirpimą ar ryškias spalvas.

Manikiūras ir pedikiūras taip pat yra labai svarbūs vestuvėms, nes tiek atviros basutės, tiek aukso žiedu padabintos rankos sulauks dėmesio. Ir nors vyrai nėra linkę lankytis pas specialistus dėl savo nagų, šį kartą labai rekomenduočiau nusileisti ir išmėginti higieninį manikiūrą.

Na ir, žinoma, jeigu tik galite sau tai leisti, labai rekomenduoju apsilankyti pas masažo specialistą. Rinkitės atpalaiduojantį, lengvą, raminantį masažą, kuris nepaliks žymių ant kūno, tačiau suteiks daug taip reikalingos ramybės šėlstančioms mintims.

Klauskite

Niekada nebijokite užduoti klausimų savo vestuvių planuotojai. Aš esu čia tam, kad galėčiau jus patikinti, nuraminti, o esant reikalui ir sutvarkyti vieną ar kitą iškilusią bėdą.

Diskusija ir informacijos pasidalinimas yra labai svarbus etapas vestuvių planavime ir jo kviečiu niekuomet nepraleisti.

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ profesionali vestuvių planuotoja Italijoje _ renginių organizatorė užsienyje _ vestuvės Italijoje _ San Eustachio _ Amalfi _ Toskana _ Umbrija
Vilma Rapšaitė – jūsų svajonių vestuvių Italijoje organizatorė. (Photo: @Ilja Sivakoff Photography)

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin