fbpx

Vestuvių svečio apranga Italijoje: „patinka“ ne visada „tinka“

Vestuvių svečio apranga Italijoje: „patinka“ ne visada „tinka“

Taip, gyvendami 21-ąjame amžiuje mes tikrai turime teisę ir laisvę rinktis savo drabužius taip, kaip mums patinka. Tačiau vestuvių svečio apranga daug pasako ne tik apie jo skonį, bet ir apie pagarbą jauniesiems bei šaliai, kurioje jie tuokiasi. Todėl, jeigu sunku nuspręsti, kuo puoštis, kviečiu skaityti.

„Ne“ juodai ir baltai

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ santuokos organozatorė _ vestuvių planuotoja _vestuvės Italijoje _ vestuvių svečio apranga _ suknelės _ spalvos _ patarimai svečiams
Vilma Wedding & Event Planner – Jeigu jaunieji kvietime nenurodo kitaip, venkite visų baltos atspalvių. Taip pat venkite ir šampano spalvos suknelių, nebent tam pritartų patys jaunieji. (nuotr. Pinterest)

Na gerai, juodos spalvos suknelė ar kostiumas greičiausiai nepažeis etiketo, bet tikrai kviečiu pasvarstyti, ar su šia spalva jausitės patogiai visą dieną Italijoje. Ypač renkantis standesnių audinių ar šilko drabužius, nors ir atrodysite stulbinančiai, tai gali tetrukti pusvalandį. Vėliau itališkas klimatas nugalės.

Tačiau ir balta spalva yra didelis tabu vestuvių svečiui. Jeigu ši spalva nėra nurodyta kaip dress kodo dalis, jums ji – uždrausta. Tai išskirtinai jaunosios (o kartais ir jaunojo) spalva. Todėl jūsų noras jaustis komfortiškai gali baigtis svarbiausių šventės žmonių susierzinimu.

Verčiau rinkitės šviesias, pastelines ar žemės atspalvių spalvas, kurios leis mėgautis saule, puikiai atrodys nuotraukose ir nenustelbs jaunųjų. Tik svarbu vengti šampano, dramblio kaulo ar pieno atspalvių, jeigu nesate tikri, jog jaunoji pasirinko sniego baltumo suknelę.

Vestuvių svečio apranga turėtų derėti prie bendro stiliaus

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ vestuvės užsienyje _ santuokos koordinatorė _ estuvių planuotoja _ Šiaurės Italija _ vestuvių stilius _ prabangios vestuvės Italijoje
Vilma Wedding & Event Planner – visuomet atsižvelkite į šventės Italijoje vietą. Jeigu kvietime yra nuoroda į šiaurinę šalies dalį – tai ženklas, kad verta rinktis prabangesnę suknelę. (nuotr. Pinterest)

Puikiai matėte iki smulkmenų suderintą pakvietimą, žinote kokia bus jaunosios suknelė, jums pasakojo, kur vyks šventė? Vadinasi jūs jau turite puikų gidą, kokio stiliaus aprangos derėtų ieškoti. Vestuvių svečio apranga, kaip ir bet kas kitas, geriau atrodo, kai yra suderinta su visa švente.

Jeigu jaunieji pasirinko Komo ežerą, tai suknelė su kutais ir atraitotos vyro marškinių rankovės čia tikrai atrodys neskoningai. Tačiau lygiai ta pati apranga puikiai žiūrėsis Toskanos pievose ar vyno ūkeliuose. Tuo tarpu nei ilga vakarinė suknelė, nei blizgi kokteilinė netiks paplūdimio vestuvėms.

Bet tuo pačiu, nepamirškite, jog keliaujate į šventę. Jeigu dress kodas nenurodo paplūdimio šlepečių ir šortų, tai pasistenkite savo įvaizdį taip pat pakylėti į kitą lygmenį.

Vilma Wedding & Event Planner _ santuokos organizatorė užsienyje _ Vilma Rapšaitė _ vestuvės Italijoje _ vestuvių svečio apranga _ vestuvės Toskanoje _ pagarba jauniesiems _ patarimai
Vilma Wedding & Event Planner – Toskanietiškas vestuvių stilius, prie kurio prisitaiko ir svečiai, visuomet atrodo įspūdingai. (nuotr. Pinterest)

Vestuvės maldos namuose?

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ santuokos svečiai _ vestuvės užsienyje _ vestuvių Italijoje organizatorė ir koordinatorė _ paratimai svečiams _ bažnytinė santuoka
Vilma Wedding & Event Planner – Esti begalės nuostabių suknelių, kurios nebūtinai yra itin atviros. Jeigu jūsų draugai ar artimieji planuoja bažnytinę santuoką – rinkitės būtent uždaresnius drabužius. (nuotr. Pinterest)

Italija yra labai religinga šalis. Čia apnuogintos kojos, pečiai ar gili iškirptė tikrai nebus pateisinama jokiuose maldos namuose. Ir tai ne tik jaunosios reikalas – šventikas turi teisę jūsų neįleisti, jeigu neatitinkate standartų.

Todėl labai rekomenduoju vengti suknelių, kurios nedengia kelių, atidengia pečius, nugarą ar turi itin gilią iškirptę. Sutinku, kad su suknele iki žemės ir ilgomis rankovėmis gali būti karšta, tačiau būtent bažnyčiai galite pasiruošti lengvutį šilko, lino ar tiulio šalikėlį, kuris subtiliai pridengs atviras kūno vietas, bet nesukels nepatogumo. Taip pat, vyrai, nepamirškite nusiimti galvos apdangalų.

Na, o jeigu jums sunku iki galo suprasti, kas bus tinkamiausia jūsų artimųjų šventei, tai nesibodėkite paklausti jaunųjų, apie jums patinkantį drabužį ir jo tinkamumą. Galbūt nuotaka jums galės geriau apibrėžti vestuvių stilių arba tiesiog suteiks leidimą dėvėti tai, kas jums patinka. Na, o jeigu keliausite į mano organizuojamas vestuves, tai galite parašyti laiškelį ir man – tikrai padėsiu pasirinkti vestuvių svečio aprangą Italijoje.

vestuvesitalijoje.com vilmawedding.com vilma rapšaitė rapsaite wedding vestuviu planavimas planuotoja vestuves italijoje organizavimas planuotoja patarimai idejos svente santuoka
Vilma Rapšaitė – Jūsų svajonių vestuvių Italijoje organizatorė

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin