Vestuvės užsienyje: kada pradėti planavimą?

Vestuvės užsienyje: kada pradėti planavimą?

Daugelis iki šiol turi nusistovėjusią nuomonę, kad vestuvėms suorganizuoti pakanka vos trejeto mėnesių. Nesiginčiju, tai tiesa, net ir tada, kai jūsų vestuvės užsienyje. Tačiau tik su sąlyga, jog švęsite tik su pačiais artimiausiais bei prisieksite ne prieš Dievą, o vienas kitam – viskas tikrai yra įmanoma. Tiesa, paskutiniųjų metų patirtis parodė, kad kuo anksčiau pradėsite savo šventės planavimą, tuo ramiau galėsite laukti ypatingos dienos.

Naujienos planavimo dienotvarkėje

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ vestuvvės užsienyje _ santuoka Italijoje _ Komo ežeras _ vestuvės 2021 _ vestuvių organizatorė _ covid vestuvės
Vilma Wedding & Event Planner – vestuvių planavimas nuo praėjusių metų pasikeitė neatpažįstamai. Dabar nebeturime tiek vietos improvizacijoms, todėl reikia žingsnius dėlioti strategiškai. (Photo: Raimondas Kiuras)

Buvo laikas, kai teko sustoti, bet dabar vestuvės užsienyje išties įgavo pagreitį. Noriu tik priminti, kad tiek aš, tiek ir kiti paslaugų teikėjai, vis dar organizuojame ir deriname vestuves poroms, kurios turėjo susituokti 2020 metais. Esu įsitikinusi, jog buvo ir porų, kurios atkėlė savo šventę iš šių metų į sekančius, todėl dalis vilų ar paslaugų jau užrezervuoti.

Covid-19 situacija vestuvių planavimą skatina pradėti vis anksčiau ir gerai pasvėrus kiekvieną žingsnį, nes vietos improvizacijai gali ir nelikti. Labai svarbu numatyti tiek planą A, tiek ir planą B, o tai užtikrinti padėtų tik ankstyva pradžia.

Vestuvės užsienyje ir tiekėjai – kaip gauti geriausią?

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ santuoka užsienyje _ vestuvės Italijoje 2022 _ vestuvių Italijoje organizatorė planuotoja koordinatorė _ Šiaurės Italija
Vilma Wedding & Event Planner – kiekvienos poros poreikiai yra skirtingi, tačiau žinau, kad visi trokštame geriausio. Deja, geriausius galime gauti tik tuo atveju, jeigu suspėjame laiku rezervuoti. (Photo: Ilja Sivakoff)

Norite, kad jūsų svečiai būtų sužavėti, diena praskrietų it akimirka, o jums niekuo nereikėtų rūpintis ir jūsų vestuvės užsienyje įsimintų ilgam? Tuomet jums reikia geriausių savo sričių specialistų. Deja, bet norint juos gauti yra tik vienas būdas – rezervuoti kiek įmanoma anksčiau.

Sakau iš savo patirties, neseniai vienai savo porų tiesiogine prasme išprašiau vietos prabangiojoje Villa Balbianello, nes 2022 metų birželio mėnesiui vietų tiesiog nebėra. Ir tai tik vienas pavyzdys, bet tokių istorijų jau yra dešimtys.

Kada pradėti planavimą?

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ vestuvės užsienyje _ santuoka Italijoje _ Lago Maggiore _ vestuvių planavimas Italijoje _ santuokos organizatorė _ šiaurės Italija
Vilma Wedding & Event Planner – kuo ilgiau delsite, tuo sunkiau bus suorganizuoti tobulą šventę, todėl nieko nelaukdami pradėkime organizavimo procesą jau šiandien. (Photo: Piero Gatti)

Pirmiausia, kviečiu jus parsisiųsti mano paruoštą knygelę, kuri padės suprasti, kiek daug žingsnių ir stotelių yra vestuvių planavimo kelionėje. Na ir nieko nelaukiant, kviečiu jus registruotis nemokamai konsultacijai. Jos metu galėsime išgryninti visus jūsų norus, svajones ir visa tai jau kitais metais paversti realybe.

Nuoširdžiai sakau, nesvarbu, ar jūsų vestuvės užsienyje dar tik po metų ar pusantrų, kuo anksčiau pradėsite, tuo daugiau šansų turėsite. Jums ir jūsų tiekėjams nereikės gyventi nuolatinėj įtampoj, o paslaugų kokybė bus aukščiausia iš aukščiausių ir viskas – jūsų trokštamą dieną. Tiesiog dar šiandieną paskirkite laiko šventės akcentų dėlionei.

vestuvesitalijoje.com vilmawedding.com vilma rapšaitė rapsaite wedding vestuviu planavimas planuotoja vestuves italijoje organizavimas planuotoja patarimai idejos svente santuoka
Vilma Rapšaitė – jūsų svajonių vestuvių Italijoje organizatorė

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės nemokamai konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin