Villa Balbianello – nori visi, bet tinka ne kiekvienam

Villa Balbianello – nori visi, bet tinka ne kiekvienam

Villa Balbianello yra bene pati prabangiausia vila visoje Komo ežero pakrantėje, o gal net ir visoje Šiaurės Italijoje. Na, nebent ji kiek nusileistų greta esančiai George Clooney vilai, tačiau pastaroji tikrai nesulaukia tiek dėmesio iš jaunavedžių. Ir nors ji atrodo visiškai tobula, vis gi iškyla nemažai dilemų ir klausimų, ar tikrai ši vieta tinkama būtent jūsų šventei.

Biudžetas – vienas pagrindinių rodiklių

Vilma Wedding & Event Planner _ Villa Balbianello _ šiaurės Italija _ Vilma Rapšaitė _ santuokos organizatorė Italijoje _ vestuvių planuotoja užsienyje _ vestuvės Italijoje
Vilma Wedding & Event Planner: Villa Balbianello – viena įspūdingiausių Italijos vilų saugomų valstybės. (photo: Ilja Sivakoff photography)

Nėra ko slėpti – villa Balbianello yra turbūt pati prabangiausia ir kartu pati brangiausia vila visoje Komo pakrantėje. Čia net civilinė santuoka gerokai viršija šalia esančių vietų kainą, o kalbant apie pačią šventę toje pačioje vietoje ima svaigti galva.

Žinoma, kiekviena pora turi savo biudžetą ir savo ribas, todėl tai, kas gąsdina vieną, gali visai maloniai nudžiuginti kitą. Tiesiog reikia suprasti, kad realistiškai mąstant, šioje vietoje organizuotos vestuvės tikrai nebus biudžetinės. Atvirkščiai – jos spinduliuos išskirtine didybe.

Ne visi tiekėjai įleidžiami

Vilma Wedding & Event Planner _ Villa Balbianello _ Komo ežeras _ Šiaurės Italija _ Vilma Rapšaitė _ vestuvių planuotoja organizatorė koordinatorė
Vilma Wedding & Event Planner: visi čia norintys iškelti savo vestuves susidurs su vienu ir tuo pačiu – vilos nustatytais tiekėjais. (photo: Ilja Sivakoff photography)

Kas jau kas, o šios vilos užsinorėję jaunavedžiai gana greitai supranta, kad viskas gali ir nebūti tiksliai taip, kaip jie buvo susidėlioją svajonėse. Ir tam yra svari priežastis – villa Balbianello dirba tik su savo tiekėjais.

Žinoma, jų tiekėjų sąrašas taip pat nėra trumpas ir išsirinkti tikrai yra iš ko. Tiesiog jeigu visą laiką svajojote apie konkretų dekoratorių ar ypatingą maisto tiekėją, tikrai gali būti, kad čia atvykti jis negalės.

Griežtos taisyklės svečiams ir tiekėjams

Vilma Rapsaite Wedding Vestuves Italijoje Organizavimas planavimas planuotoja como lake komo ezeras italija 16 Villa Balbianello parkas
Vilma Wedding & Event Planner: Vestuvės šioje vietoje vietoje turės keletą svarbių ir nelaužomų taisyklių. (photo: Ilja Sivakoff photography)

Turbūt jau žinote, kad Italijoje yra nemažai taisyklių, kurių teks laikytis švenčiant savo šventę. Pavyzdžiui fejerverkai ar dangaus žibintai čia beveik visur yra draudžiami. Tiesa, šalia villa Balbianello yra įmanoma paleisti fejerverkus, bet ši pramoga taip pat turės aiškiai apibrėžtus reikalavimus, kurių privalėsite laikytis.

Savaime suprantama, kad švenčiant tokios prabangos pripildytoje vietoje, reiks laikytis ir kitų taisyklių jau pačios šventės metu – atsargumas ir pagarba istoriniam bei itin autentiškam interjerui čia tiesiog privalomi.

Villa Balbianello turi savo nuotaiką

Vilma Wedding Vestuves Italijoje Organizavimas planavimas planuotoja como lake komo ezeras italija 2022 2021
Vilma Wedding & Event Planner: Villa Balbianello turi nepaprastą aurą, kuri jus lydės visą vestuvių dieną. (photo: Ilja Sivakoff photography)

Dar vienas labai svarbus dalykas, kurį reikia žinoti jaunavedžiams, niekuomet nebuvusiems šioje viloje, tai, kad ji turi labai išskirtinę nuotaiką ir aurą. Čia jūs nerasite modernaus stiklinio stogo ar smilgomis puoštų koridorių.

Ši vieta dvelkia aukščiausios klasės senųjų laikų prabanga ir didybe. Aksomas, freskos ir aukso detalės dominuos visur. Kaip ir įspūdingi betoniniai fontanai ar egzotiški augalai vietiniame parke.

 

Villa Balbianello yra tiesiog autentiškumo deimantas Italijos šiaurėje, kuris pakvies pasisvečiuoti tuos, kurie išties nenumaldomai trokšta čia prisiekti amžiną meilę. Na, o mes turime ir kitų alternatyvų, kurias mielai papasakosiu nemokamos konsultacijos metu.

Vilma Rapsaite vestuviu organizatore ir planuotoja Italijoje Lietuvoje Ispanijoje Portugalijoje Graziausios vestuves pasaulyje lietuvoje
Vilma Raošaitė – jūsų svajonių vestuvių Italijoje organizatorė.

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis: