Vestuvės Italijoje: kodėl geriau nei Lietuvoje?

Vestuvės Italijoje: kodėl geriau nei Lietuvoje?

Visų pirma pradėsiu nuo to, kad tikrai nesakau, jog Lietuvoje tuoktis yra blogai ar šią šalį pasirinkę jaunieji pasirinko netinkamai. Tikrai ne. Tačiau dairausi, matau ir girdžiu, o iš to galiu daryti išvadas, kad vestuvės Italijoje vis gi turi tam tikrų savo pliusų.

Sezono trukmė

Vilma Rapsaite Wedding Organizavimas planavimas planuotoja como lake komo ezeras italija 16
Vilma Wedding & Event Planner: Rugpjūtis yra vienas prasčiausių pasirinkimų vestuvėms, nes šiuo metu čia būna itin karšta. (Photo: Pierpaolo Perri – Photographic Studio)

Dabar sezonas, kaip suprantu, ir Lietuvoje ir Italijoje yra kiek pakitęs dėl visiems žinomų priežasčių. Tačiau standartiškai vestuvės Italijoje gali vykti nuo pavasario pradžios iki pat lapkričio vidurio. Tai atveria pasakiškas galimybes ir leidžia laviruoti laike.

Tai pat sezono trukmė labai pasitarnauja tuomet, kai norite vestuvių pietinėje Italijos dalyje. Niekuomet nerekomenduočiau jums, pavyzdžiui, Apulijos liepos ar rugpjūčio mėnesį. Bet štai rugsėjo pabaiga ar net spalio pradžia čia būtų itin magiška.

Klimatas

Vilma Wedding & Event Planner _ Vestuvės San Eustachio _ rugsėjis Italijoje _ rugsėjo nuotaka _ Vilma Rapšaitė _ vestuių planuotoja Italijoj _ santuokos organizatorė ir koordinatorė
Vilma Wedding & Event Planner: Tiek rugsėjis, tiek spalis dar tikrai yra puikus laikas vestuvėms. (Photo: Egles studio – Photography)

Jeigu bent kartelį esate buvę Italijoje, tai turbūt jau žinote, kad oras čia vienas nuostabiausių visame senajame žemyne. Ilgi vakarai, lengvas brizas, mieli saulės spinduliai ir šiluma Italijoje lydi turbūt beveik 200 dienų per metus.

Dėl šios priežasties vestuvės Italijoje turi kur kas didesnį gero oro saugiklį. Taip, čia irgi lyja, bet ne taip stipriai ir tikrai ne taip dažnai. Vadinasi turim didelį šansą, kad jūsų vestuvės Italijoje bus saulėtos.

Visai kitokia kultūra

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ Amalfio pakrantėje _ santuoka užsienyje _ vestuvių planuotoja orgganizatorė koordinatorė _ vestuvių rytas
Vilma Wedding & Event Planner: Tegul vestuvių rytas jums būna ramus ir atpalaiduojantis. (Photo: Gfoto)

Šitai gal ir nėra konkretus pliusas, bet tikrai yra tas faktas, kurį privalote žinoti. Tiesiog čia bus kitaip – labiau atsipalaidavus, mėgaujantis, džiaugiantis diena, gyvenimu ir vienas kitu. Italai nemėgsta skubėti ir verstis per galvą, todėl ir jūs būtinai būsite įtraukti į tą „dzin“ režimą.

Manau, kad daugeliui jaunavedžių toks priverstinis pristabdymas vestuvių dieną išeina į naudą. Juk ramybe spinduliuojančios akys ir laimingos širdys yra svarbiausia.

Vestuvės Italijoje – du viename!

Vilma Wedding & Event Planner _ Vilma Rapšaitė _ santuoka Italijoje _ vestuvės Villa Monastero _ prabanga šiaurės Italijoje
Vilma Wedding & Event Planner: Vestuvės Italijoje gali tapti ir puikia pradžia jūsų medaus mėnesiui. (Photo: Ilja Sivakoff photography)

Aš tik primenu, kad Italija – didelė šalis kurią nuoširdžiai kviečiu apžiūrėti tiek, kiek tik pajėgsite. O tai puikiai įgyvendinama, kuomet po savo įspūdingos šventės pasirenkate čia pasilikti ilgėliau ir praleisti medaus mėnesį šioje ypatingoje šalyje.

Tiesa, turėjau porą, kuri savo vestuvių mėnesį pradėjo dar gerokai prieš santuoką. Jie automobiliu išsileido į kelionę savo santuokos vietos link. O atšventę Italijos šiaurėje, vėl pajudėjo. Tik šį kartą pasipuošę aukso žiedais ir dar kiek piečiau.

Italija turi labai daug pliusų. Vieni jų – labai akivaizdūs ir aiškūs, kiti – mažiau žinomi ar tiesiog pamiršti. Tačiau tiesiog pripažinkime, vestuvės Italijoje – visuomet puiki mintis!

Vilma Rapsaite vestuviu organizatore ir planuotoja Italijoje Lietuvoje Ispanijoje Portugalijoje Graziausios vestuves pasaulyje lietuvoje
Vilma Rapšaitė – jūsų svajonių vestuvių Italijoje organizatorė

Svajojate apie vestuves Italijoje?

Registruokitės konsultacijai ir gaukite rūpimus atsakymus

Dalintis:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin